Вівторок, 05 Грудня 2023 р.
28 Вересня 2023

НОВІ ГРАФІКИ – НЕ ЗНАЧИТЬ ВІДКЛЮЧЕННЯ

На сайті АТ «Хмельницькобленерго» опубліковано оновлені файли співставлення адрес і черг погодинних відключень (hoe.com.ua/page/pogodinni-vidkljuchennja). Щоправда, перше, що бачать відвідувачі сайту, – оголошення червоним кольором: «Наразі погодинні відключення не застосовуються!».

Отже, енергетики поступово готуються до зими, впорядковують графіки, але про їх впровадження поки не йдеться.
Безпосереднє застосування погодинних відключень, режими відключень залежать від стану об’єднаної енергосистеми Украї­ни, погодних умов, рівня споживання електроенергії тощо. За станом на 25 вересня ц.р., НЕК «Укренерго» не лімітує дозволену величину потужності для областей.
Якщо ж погодинні відключення будуть запроваджуватися, енергетики обіцяють оперативно висвітлити інформацію, а також звертаються до споживачів із проханням переглянути файли, перевірити, до якої черги належить оселя, будівля чи офіс. Якщо будівля має декілька приєднань, вона може зазначатися в різних чергах. У такому разі краще визначати чергу за допомогою чат-боту.
Повідомити про відсутність будівлі у файлі, поставити запитання щодо черги можна за допомогою форми зворотного зв’язку, зазначивши свої ПІП, номер особового рахунку та адресу.

За інформацією «Хмельницькобленерго».