Понеділок, 04 Грудня 2023 р.
2 Листопада 2023

ПРО ПРОЄКТИ ТА ДІТЕЙ

У понеділок у пресцентрі міської ради відбувся щотижневий брифінг за участі керівництва міста. Цього разу розмовляли переважно про розвиток інфраструктури міста та поліпшення умов перебування дітей у навчальних закладах.

Секретар міськради Ірина ШЕЛЕПНИЦЬКА анонсувала питання, винесені на порядок денний сесії, яка відбувається сьогодні, 2 листопада, і торк­нулася теми пільгового харчування дітей.

– Кам’янчанка в соцмережах звернула увагу на те, що її дитина не може користуватися пільгами. Хочу повідомити, що 2023 року громадою на пільгове харчування передбачено 36 млн грн. Крім обумовлених держав­-них пільг, є пільги, встановлені тільки нашою громадою. Тож разом кількість дітей, які мають право на пільгове харчування, становить 6097.

Продовжилася розмова також освітянськими питання­-ми щодо матеріального оснащення закладів освіти.

– 2021 року, згідно з президентською програмою «Здорова Україна», було в тому числі виготовлено проєктно-кошторисну документацію на спортмайданчик у нашому ліцеї №14, – каже заступник міського голови Дмитро НАЗАРЕНКО. – На жаль, після повномасштабного вторг­нення цю програму було припинено. Тепер міськрада запустила проєкт «Нове будівництво спортивного майданчика Кам’янець-­Подільського ліцею №14». Наша безпека, майбутнє, ство­рення умов для розвитку мають перевершити жахіття війни, які на сьогодні є в головах, у тому числі й наших дітей. Роботи розпочалися 24 жовтня, тому сподіваюся, що до кінця року матимемо результат.

Також Дмитро Миколайович розповідає про розв’язання питання з ремонту тротуарів біля ліцею №10:

– Усе пов’язано насамперед із безпекою наших дітей. Між корпусами немає гідного сполучення. Тому наприкінці жовтня було розпочато роботу з облаштування пішохідних доріжок. Також у ЗДО №15 розпочалася заміна санвузлів, а в ліцеї №3 облаштовують пандус і навчальний клас за програмою «Save the Children».

Говорив про благоустрій міста і заступник міського голови Сергій ВАСИЛЬЧЕНКО. Зо­крема, він доповів про ситуацію з ремонтом доріг, але окре­мо зупинився на ініціативі ство­рення майданчика для вигулювання собак у мікрорайоні Жовтневому (біля гаражно-будівельного кооперативу №6):

– Проєкт переміг у конкурсі «Громадський бюджет» ще 2021 року. Тоді вартість ПКД склала 408 тисяч гривень. Наразі про­ведено роботу з благоустрою, встановлюється огорожа, а наступного тижня плануємо закупити тренувальне обладнання.

Також Сергій Валентинович розповів, що Кам’янець-Подільський бере участь у подоланні регіоном наслідків від ворожої атаки:

– Минулого тижня після ворожих атак були руйнування в нашій області. Міськрада відправила для їх ліквідації 11 комунальників. Хлопці допомагали протягом 4 днів, наразі повертаються додому.

Олександр ЩЕРБАТИХ.