Вівторок, 05 Грудня 2023 р.
2 Листопада 2023

НОВИНИ ТЕРГРОМАД

НЕ МАЄМО ПРАВА ЗАБУТИ!

Усе більше поглядів Героїв застигають на граніті меморіальних дощок, і від того нестерпно пече в грудях, адже ми втрачаємо справжніх патріотів, для яких рідна країна понад усе.
У Дунаєвецькій громаді відкрито меморіальні дошки загиблим землякам Сергію ДРАГОМЕРЕЦЬКОМУ, Максиму АКІМОВУ, а на фасаді Миньковецької школи вони з’явилися на честь Віктора БУДІША та Євгена ГАЛАЧИНСЬКОГО.

– Маленьке село та школа, а на її стінах уже три пам’ятні таблички. Раніше на цьому місці вже була встановлена меморіальна дошка в пам’ять про загиблого Максима МАРИЩАКА, – йдеться в повідомленні Дунаєвецької ТГ. – Велика втрата для батьків, друзів, рідного села, громади та всієї України.

Ще одне ім’я викарбовано на меморіальній дош­ці в Новодунаєвецькій громаді. У с.Томашівка на території місцевої гімназії вшановано пам’ять полеглого випускника Віталія МАКСИМЕНКА.

Ми вічно пам’ятатимемо кожного, хто собою закрив нас від ворога.

УТЕПЛЯЄМОСЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНО

У Староушицькій громаді завершено роботи з комплексної термомодернізації закладів освітньої галузі. Завдяки впровадженню енергосервісу в рамках співпраці з ЕСКО, утеплено фасади Старо­ушицького ліцею, Староушицького ЗДО «Подолянчик», цоколь Подільського ліцею та горища закладів. Сучасні енергоефективні заходи дозволять створити якісні умови навчання дітей, при цьому скоротивши обсяги споживання енергоресурсів.
Староушицька громада є однією з перших у Хмельницькій області, що розпочала процедуру залучення ЕСКО-інвестицій на модернізацію об’єктів бюджетної сфери.

ДОПОМАГАТИ ВІЙСЬКУ – ЗАКОН

На прохання командира однієї з військових час­тин депутати Новоушицької селищної ради про­голосували за фінансову підтримку підрозділу.
З місцевого бюджету на потреби військових виділено 500 тис. грн.
Також обранці збільшили фінансування Програми підтримки членів сімей загиблих військово­службовців, поранених, зниклих безвісти, які брали участь у захисті України від збройної агресії.

БОРЩОВИЙ РЕЗЕРВ

Навчальні заклади, дитячі садки, багатопрофільна лікарня Дунаївців забезпечені власноруч вирощеними овочами: столовим буряком і морк­вою. Крім того, сформовано запас овочів для потреб Збройних сил України. Запастися вітамінами на зиму вдалося завдяки проєкту «Сади Перемоги», що реалізовано в партнерстві міської ради та Всеукраїнської асоціації громад, кооперативу «Ягідний Рай», СТОВ «Відродження» та БФ «Контінентал Фармерз Груп».

БУДЕ СВІЙ КУТОЧОК

Дунаєвецька міська рада отримає 200 тис. доларів для створення в с.Миньківці сімейного цент­ру для забезпечення житлом і соціальними послугами внутрішньо переміщених дітей та сімей. Грантову угоду підписано з Глобальним фондом міст для мігрантів і біженців – дітей та опікунів Ради мерів із питань міграції Mayors Migration Council #GlobalCitiesFund.

За матеріалами територіальних громад.