Понеділок, 04 Грудня 2023 р.
9 Листопада 2023

ІЗ «ПОДОЛЯНИНОМ» РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Шановні земляки!

Розпочалася передплата газети «Подолянин» на 2024 рік у всіх об’єктах поштового зв’язку. Газети, яка впродовж 31 року є вірним другом і джерелом достовірної та корисної інформації для десятків тисяч читачів.

Ми щиро вдячні, що ви залишилися з нами навіть у нинішні скрутні часи. Сподіваємося, що й надалі залишитеся поруч попри економічні труднощі в Україні, яка мужньо чинить опір окупантам. Наша країна загалом, кожна родина, кожна людина відчувають на собі зміни в житті, які принесла війна. Так само, як і кожне підприємство, наше в тому числі.
Підвищення цін на електропостачання, газ, друк, космічні тарифи для редакцій на послуги «Укрпошти» з оформлення передплати та доставки газет (з якими, до речі, борються всі видання) примусили вдатися до важкого кроку – підняття ціни.
Вартість передплати становитиме 49 грн на місяць. Окремо оплачуються послуги пошти – 15 грн. Причому вигідніше оформляти пе­редплату одразу на рік, адже 15 грн – одноразовий платіж за квитанцію (чи то за місяць передплати, чи то за рік). Передплатний індекс – 30563.
Передплатити «Подолянин» можна і онлайн через сайт АТ «Укрпошта» (pered­plata.ukrposhta.ua/).
Але є і хороша новина: ми не зраджуватимемо своїм традиціям, і у груд­ні на передплатників чекає розіграш призів від «Подолянина» з нагоди дня народження газети (26 грудня).
Взяти участь у розіграші може кожен, хто передплатить «Подолянин» на І півріччя або на весь 2024 рік та надішле копію передплатного абонемента (квитанції) будь-яким зручним для вас способом:

на адресу редакції: 32300, м.Ка­м’янець-Подільський, вул.Степана Бандери, 57;
електронною поштоюgazeta@podolyanin.com.ua;
viber098-105-0060,
telegram098-291-7637.

* Також кожен передплатник отримає подарунок для подачі оголошень у «Комісіонку» чи знижку на вітання (на 250 грн при передплаті на рік, на 150 грн – на пів року). Для цього треба лише пред’явити квитанцію на передплату.