Понеділок, 27 Травня 2024 р.
9 Листопада 2023

НОВІ НАЗВИ ВУЛИЦЬ І ПРОВУЛКІВ

2 листопада на засіданні 35-ї сесії міської ради, відповідно до Закону «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні й деколонізацію топонімії», депутати підтримали перейменування 127 вулиць і провулків Кам’янця-Подільського та 12 сіл громади.

м.КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Нова назва вул.Беляєва – вул.Іоана Павла ІІ,
8 Березня – Покровська,
Бусигіна – Тадеуша Костюшка,
Васильєва – Героїв УПА,
Гастелло – Холодноярців,
Герцена – Олександра Грена,
Добролюбова – Петра Болбочана,
Єрмакова – Михайла Грейма,
Збарського – Яна Ольшанського,
Каманіна – Володимира Антоновича,
Кіргізова – Шульмінських,
Космонавтів – Любомира Гузара,
Кренкеля – Соломії Крушельницької,
Ладигіна – Юзефа Роллє,
Леваневського – Олени Теліги,
Ляпідевського – Остапа Вишні,
Маршала Харченка об’єднати з Крупсь­кої та перейменувати на Петра Сагай­дачного,
Матросова – Івана Виговського,
Мічуріна – Січових Стрільців,
Мічурінська – Дмитра Донцова,
Некрасова – Тамари Сис,
Павлова – Олександра Кошиця,
30 років Перемоги – Героїв ЗСУ,
Першотравнева – В’ячеслава Чорновола,
Пушкінський узвіз – Володимира Івасюка,
Слєпньова – Олексія Беца,
Тонкочеєва – Мелетія Смотрицького,
Ценського – Юрія Руфа,
Чернишевського – Бориса Негоди.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Провулки м.Кам’янця-Подільського:

Пров.Дороніна – Байди Вишневецького,
Загородній – Мирослава Скорика,
Короленка – Миколи Петрова,
Лагерний – Євгена Онацького,
Некрасова – Марії Заньковецької,
Павлова – Олени Пчілки,
Попова – Каленика Геренчука,
Проектний – Подільських зодчих,
Слєпньова – Василя Стефаника,
Черняхівського – Густава Бельке,
Пров.Спартака об’єднати з вул.Спартака та перейменувати на пров.Наталі Пас­тернак.

с.ВІЛЬХОВЕЦЬ:

Вулиця Будьонного – Тараса Шевченка,
Гастелло – Шкільна,
Добролюбова – Гетьмана Мазепи,
Затонського – Майданна,
Пархоменка – Гетьмана Сагайдачного,
Фрунзе – Михайла Грушевського.

с.ДОВЖОК:

Вулиця Боженка – Янішевських,
Бугайченка – Єдності,
Визволення – Відродження,
Висоцького – Ярова,
Гагаріна – Козацький шлях,
Жовтнева – Молодіжна,
Козіцького – Злагоди,
Колгоспна – Вишнева,
Кушелева – Гідності,
Люксембург Рози – Левадна,
Мічуріна – Волошкова,
Папаніна – Степова,
Першотравнева – Затишна,
Правди – Лозова,
Радгоспна – Миру,
Смирнова – Свободи,
Унявко – Героїв України,
Чеботарьова – Підлісна,
Чигиряєва – Петра Бучинського,
Щетініна – Дружби,
50-річчя Перемоги – Січових Стрільців.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Провулки с.Довжок:

Пров.Боднаря – Гончарний,
Гагаріна – Фермерський,
Колгоспний – Вишневий,
Красний об’єднати з пров.Червоний і перейменувати на Барвистий,
Радгоспний – Гайдамацький,
Унявко – Ліни Костенко.
А також перейменувати проїзд Гагаріна в с.Довжок на проїзд Козацький шлях.

с.КНЯГИНИН:

Вул.Гагаріна – Героїв Небесної Сотні,
Горького – Медова,
Затонського – Михайла Грушевського,
Колгоспна – Урожайна,
Космодем’янської – Кам’янецька,
Терешкової – Лесі Українки,
Тітова – Зелена,
Щорса – Гетьмана Сагайдачного.

с.КОЛИБАЇВКА:

Вул.Ангеліної – Лесі Українки,
Ватутіна – Івана Сірка,
Гагаріна – Джерельна,
Гадзіковського – Західна,
Вул.Героя Радянського Союзу Дудіна О. об’єднати з вул.Дудіна О.Г. у с.Колибаївка та перейменувати на вул.Східна,
Мічуріна – Трояндова,
Павлова – Ставкова,
Чапаєва – Миколи Леонтовича,
50-річчя Перемоги – Весняна.
Перейменувати в с.Колибаївка пров.Ком­сомольський на Молодіжний.

с.ЛІСКІВЦІ:

Вул.Ватутіна – Богдана Ступки,
Гагаріна – Кузьми Скрябіна,
Матросова – Кам’янецька.

с.НАГОРЯНИ:

Вул.Дружби народів – Дружби,
Жовтнева – Підлісна,
Першотравнева – Покровська,
40 років Перемоги – Бузинова.

с.РИХТА:

Вул.Макаренка – Шкільна,
Матросова – Новосілка,
Смірнова – Нагірна,
Суворова – Героїв.

с.СМОТРИЧ:

Василевич (у словниках Державного
реєстру речових прав на нерухоме майно запис внесено Василевича) – Незалежності,
Горького – Старозамкова,
Комарова – Мостова,
Корчагіна – Подільська,
Кошевого – Свободи,
Лермонтова – Зелена,
Луначарського – Покровська,
Матросова – Дружня,
Маяковського – Івана Огієнка,
Мічуріна – Сонячна,
Петровського – Привітна,
Сабурова – Марії Серебрякової,
Цвелиха – Квіткова,
Чапаєва – Затишна,
Щорса – Світла.
Перейменувати в с.Смотрич пров.Горького на Старозамковий.

с.ХОДОРІВЦІ:

Вул.Гагаріна – Лесі Українки,
Колгоспна – Сонячна,
Першотравнева – Івана Франка,
Сугери – Героїв.
Перейменувати в с.Острівчани вул.Колгоспна на вул.Затишна.
Перейменувати в с.Червона Чагарівка вул.П’яскорського на вул.Вишнева.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Нагадаємо, що це другий етап перейменування. Перший відбувся в серпні 2022 р.
На прохання читачів ще раз друкуємо торішні зміни.

Вул.Гагаріна – Степана Бандери,
Дружби народів – Євгена Коновальця,
Короленка – Бориса Оріха,
Лелюшенка – Миколи Полюляка,
Лермонтова – Дмитра Саса,
Панфілова – Ростислава Доброшинського,
Проектна – Квітки Цісик,
Проектна-1 – Андрія Кухаря,
Проектна-2 – Олександра Горного,
Проектна-3 – Богдана Блінчука,
Проектна-4 – Едуарда Слободяна,
Пушкінська – Івана Мазепи,
Смирнова – Ігоря Брановицького,
Суворова – Павла Скоропадського,
Тімірязєва – Ярослава Мудрого,
Черняхівського – Пламеницьких,
Чехова – Героїв Маріуполя,
Шмідта – Максима Квапиша.
Сквер Васильєва – сквер Пам’яті,
Сквер Танкістів – сквер Героїв,
Сквер ім.Кірова – сквер Бастіонний,
Сквер Котовського – сквер Соборності,
Парк Комсомольський – парк Пластовий,
Зона відпочинку мікрорайону Жовтневого – сквер Родинний.