Субота, 29 Серпня 2026 р.
27 Серпня 2026

УДОМА ПІСЛЯ 4 РОКІВ ПОЛОНУ

21 серпня Дунаєвецька громада урочисто зустріла Захисника Олега ОЛЕШКА.

Олег Васильович народився 25 травня 1980 р., навчався в с.Миньківці. Його родина тісно пов’язана з цим селом, а сам він є жителем Дунаєвецької міської територіальної громади.

Військовий шлях Олег Олешко проходив у лавах Державної прикордонної служби України. З початку повномасштабного вторгнення боронив Маріуполь. Проте у травні 2022 р. потрапив у російський полон. Після чотирьох років неволі Воїн нарешті вдома!

«Особливо символічним моментом сьогоднішньої зустрічі став подарунок рідному ліцею – прапор Маріуполя. Міста, яке стало символом незламності, мужності та надлюдської стійкості українських Захисників.

Сьогодні не потрібно багато слів. Найважливіше вже сталося – наш Захисник удома. Серед своїх. На рідній землі», – повідомляють у громаді.