Понеділок, 04 Грудня 2023 р.

КРИМІНАЛ

ВИМАНИВ 40 ТИСЯЧ

У Кам’янці-Подільському слідчі оголосили пі­дозру інтернет-шахраю. 27-річний житель Городоччини наживався на довірі людей, продаючи в мережі неіснуючий товар. Загалом псевдопродавець виманив із потерпілих понад 40 тис. грн.
Зловмисник розмістив на популярному сайті ого­лошень інформацію щодо продажу вживаної побутової техніки. В «асортименті» були газові плити, те­левізори та пральні машинки. Коли покупці були го­тові придбати техніку, підозрюваний вимагав повну або часткову оплату товару, а після отримання кош­тів не виходив на зв’язок. Загалом шахрай ошукав 18 людей із різних областей України. За скоєне чоловікові може загрожувати до 8 років ув’язнення.
Поліцейські закликають громадян бути уважними під час онлайн-покупок, перевіряти надійність сайтів продажу та надавати перевагу післяплаті.
За посиланням https://cyberpolice.gov.ua/stop­fraud/ ви можете перевірити безпечність онлайн-­магазинів.

ВИННИХ БУДЕ ПОКАРАНО

Днями з’явилися нові подробиці розслідування розбою на одному з кам’янецьких поштових відділень, що стався в липні ц.р. Слідчі встановили причетність чотирьох юнаків (одного розшукали одразу після вчинення злочину, а трьох інших виявили в ході розслідування).
Нагадаємо, що 16-річний ка­м’янчанин під приводом отримання посилки застосував перцевий газ до оператора пошти, заволодів телефоном (айфон вар­тістю понад 30 тис. грн) та одразу збув його.
У ході розслідування вияви­лося, що організатором злочину був 15-річний одесит, який на той час перебував у Кам’янці. Спільно ще з трьома непов­нолітніми місцевими жителями вони вигадали «схему», за якою замовили в інтернеті телефон, знайшли перцевий балончик і сприяли виконанню зловмисного плану.

За інформацією Нацполіції області.