П'ятница, 29 Березня 2024 р.
20 Листопада 2020

СПОРТТАБЛО

МЕДАЛІ – ВСІМ!

Недавно в м.Борщів Тернопільської області відбувся турнір із вільної боротьби пам’яті Віктора Монця.

Окрім господарів, до змагань долучилися спортсмени з Теребовлі, Скали-Подільської, Борщова та Кам’янця-Подільського.
Наше місто представляли п’ятеро вихованців ДЮСШ №2. Жоден із них не залишився без нагороди!
І – Володимир Костинюк (28 кг), Іван Петрук (33 кг);
ІІ – Назар Валерський (41 кг), Дамян Костинюк (44 кг);
ІІІ – Максим Андруховський (65 кг).
Спортсменів підготував тренер Володимир Костинюк.

ОСІНЬ ЗАВЕРШИЛАСЯ!

8 листопада на базі ФОК Юрія Сам­борського розіграли призові місця в двох останніх розрядах у турнірі з бад­мінтону «Золота осінь».

Серед 8-класниць Софія Данчук виграла всі матчі та отримала звання абсолютної чемпіонки.
У жінок п’єдестал пошани такий: І – Світлана Кузнєцова, ІІ – Наталія Найчук, ІІІ – Вікторія Зозуля. Розподіл місць визначився за кращою різницею виграних воланів, оскільки призерками була здобута однакова кількість перемог.
Тренер Дмитро Бойко.

ШАХОВА ПЕРШІСТЬ У РОЗПАЛІ!

На базі ШШК «Гросмейстер» триває чемпіонат міста з шахів, який розпочався 4 листопада.

Наразі безперечним лідером є Дмитро Горєлов, який виграв усі п’ять партій. Другий – Віктор Стороженко, третій – Олександр Довгалюк.
Турнір фінішуватиме 2 грудня.

НАЙКРАЩИЙ ЙОГ У КАМ’ЯНЦІ!

12 серпня – 24 жовтня Українська асоціація Аюрведи-Йоги за підтримки Посольства Індії в Україні проводила Всеукраїнський фотоконкурс із йоги.

Подія не могла відбутися фізично у зв’язку з карантинними обмеженнями, тож більше сотні учасників з усіх куточків країни, незалежно від віку та статі, надсилали суддям свої фотопідбірки із занять йогою. Найбільшу прихильність від журі та перше місце тут здобув ка­м’янчанин Андрій Повозніков. Переможець отримає грошовий приз у розмірі 2600 грн.