Середа, 23 Червня 2021 р.
5 Лютого 2021

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ МІСТА ЗА ПІДСУМКАМИ 2020 РОКУ

22 січня в пресцентрі міської ради відбулося засідання комісії з виплати стипендій і грошових винагород спорт­сменам за високі спортивні досягнення та їхнім тренерам. Також було визначено 10-ку найкращих спортсменів міста за підсумками минулого року.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ, ЯКІ ОТРИМУВАТИМУТЬ СТИПЕНДІЇ

1. Майданюк Даніїл,
2007 р.н., КМСУ – чемпіон Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, чемпіон Європи з тхеквондо серед клубів, СК «Чайка».
2. Романенко Марія,
2006 р.н. – срібна призерка чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, срібна призерка чемпіонату Європи з тхеквондо серед клубів, СК «Чайка».
3. Скринський Андрій,
2003 р.н., – срібний призер чемпіонату Європи з тхеквондо серед клубів, СК «Чайка».
4. Шлопко Тетяна,
1996 р.н., МСУМКУ – чемпіонка України з пауерліфтингу серед жінок із жиму лежачи, рекордсменка України, членкиня націо­нальної збірної команди України, К-ПНУ ім.І.Огієнка.
5. Мельник Тетяна,
1985 р.н., ЗМСУ – чемпіонка України з пауерліфтингу серед жінок, рекордсменка України з жиму лежачи, членкиня національної збірної України з пауерліфтингу, Федерація пауерліф­тингу України.
6. Тітаренко Дмитро,
1990 р.н., МСУМК – чемпіон України з велоспорту в індиві­дуальній гонці на час, із марафону (чоловіки), Хмельницька обласна ШВСМ.
7. Кондратов Павло,
1996 р.н., МСУМК – чемпіон України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд».
8. Атаманюк Андрій,
2002 р.н., КМСУ – триразовий чемпіон України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів із бігу на 3000 м та з бігу на 5000 м, К-ПНУ ім.І Огієнка.
9. Курдибаха Дмитро,
2002 р.н., МСУ – чемпіон України з важкої атлетики серед юнаків до 20 років, ДЮСШ №1.
10. Арєф’єва Анна,
1999 р.н., КМСУ – чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, членкиня національної збірної України, клуб
бойових мистецтв «Прайд».

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Ванат Владислав,
2002 р.н. – чемпіон України з футболу U-19 у складі команди «Динамо», ДЮСШ №2.
2. Нарольська Влада,
1999 р.н., МСУ – чемпіонка XV літньої Універсіади України з тхе­квондо ВТФ, К-ПНУ ім.І.Огієнка.
3. Маматов Олег,
2002 р.н., МСУ – бронзовий призер XV літньої Універсіади Украї­ни з тхе­квондо ВТФ, К-ПНУ ім.І.Огієнка.
4. Ільчик Любава,
1999 р.н., МСУ – срібна призерка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім.І.Огієнка.
5. Тимчук Валерія,
2001 р.н., МСУ – срібна призерка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім.І.Огієнка.
6. Чернуха Олександра,
2004 р.н., І розряд – чемпіонка України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2003 р.н.
і молодших, ДЮСШ №1.
7. Яковенко Валерія,
2008 р.н., ІІІ розряд – чемпіонка України з важкої атлетики серед дівчат до 13 років, ДЮСШ №1.
8. Новосад Сабіна,
2000 р.н., МСУ – V місце в Кубку України серед жінок – еліта з боксу, ДЮСШ №2.
9. Шершал Ірина,
2002 р.н., І розряд – чемпіонка області, V місце у чемпіонаті України з бігу на 400 м, ДЮСШ №1.
10. Швець Єлизавета,
2002 р.н., І розряд – чемпіонка області, VІ місце у чемпіонаті України зі стрибків у висоту, ДЮСШ №1.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ІЗ НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Охотнік Олександра,
2001 р.н., КМСУ – чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, членкиня національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд».
2. Костинюк Данило,
2002 р.н., КМСУ – срібний призер чемпіонату України з пляжної боротьби, ДЮСШ №2.
3. Матковський Іван,
2000 р.н., КМСУ – срібний призер чемпіонату України з пляжної боротьби, ДЮСШ №2.
4. Савельєва Анастасія,
1988 р.н., МСУМК – чемпіонка Кубка та срібна призерка чемпіо­нату України з кульової стрільби, ДЮСШ №1.
5. Осецька Антоніна,
1999 р.н., МСУМК – срібна призерка чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, членкиня національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд».
6. Головатюк Роман,
1995 р.н., ЗМСУ – срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорос­-лих, член національної збірної Украї­ни, клуб бойових мистецтв «Прайд».
7. Паранюк Руслан,
2000 р.н., КМСУ – срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної Украї­ни, клуб бойових мистецтв «Прайд».
8. Єремеєв Микола,
2000 р.н., I розряд – срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, ДЮСШ №2.
9. Ілаш Даниїл,
2003 р.н., I розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, переможець чемпіонату Хмельницької області з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів, ДЮСШ №2.
10. Ходоров Ігор,
2001 р.н., I юн. – чемпіон області зі змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ №2.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ «ІНВАСПОРТ»

1. Дімітрішина Кароліна, МСУ – срібна призерка Міжнародного турніру з сидячого волейболу, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт».
2. Ільчук Катерина,
КМСУ – срібна призерка Міжнародного турніру з сидячого волейболу, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт».
3. Владичинська Анастасія,
КМСУ – срібна призерка Міжнародного турніру з сидячого волейболу, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт».
4. Тисленко Петро,
чемпіон України з легкої атлетики, Хмель­ницький регіональний центр «Інваспорт».
5. Іваськова Марина –
чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт».
6. Кохан Катерина –
чем­піонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт».
7. Чорна Леся –
чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт».
8. Шварчевський Дмитро –
чемпіон України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт».
9. Чаплінцева Діана –
бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетики, Хмель­ницький регіональний центр «Інваспорт».
10. Небельський Олександр – чемпіон області з настільного тенісу, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт».

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ШКОЛЯРІВ
З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Колесник Сергій,
2004 р.н., КМСУ – срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики до 17 років, ДЮСШ №2.
2. Роговська Вероніка,
2003 р.н., КМСУ – бронзова призерка чемпіонату України з боксу серед жінок-молоді, ДЮСШ №2.
3. Весна Анна,
2004 р.н., КМСУ – бронзова призерка чемпіонату України з боксу серед жінок-юніорок, ДЮСШ №2.
4. Кожухар Юрій,
2005 р.н., І розряд – бронзовий призер чемпіонату України з важ­кої атлетики до 17 років, ДЮСШ №1.
5. Коляновський Олександр, 2005 р.н., ІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного бігу, ДЮСШ №1.
6. Мороз Максим,
2005 р.н., ІІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з лег­коатлетичного бігу, ДЮСШ №1.
7. Пірожак Олександр,
2006 р.н., ІІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з лег­коатлетичного бігу, ДЮСШ №1.
8. Соколан Назарій,
2006 р.н., КМСУ – переможець зонального чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2.
9. Ткачук Дмитро,
2006 р.н., I розряд – переможець зонального чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2.
10. Маслюк Максим,
2007 р.н., I розряд – срібний призер зонального чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ШКОЛЯРІВЗ
НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Руда Ірина,
2006 р.н., I розряд – чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, клуб бойових мистецтв «Прайд».
2. Кондратов Валентин,
2005 р.н., І розряд – бронзовий призер чемпіонату України з
кікбоксингу ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, клуб бойових мистецтв «Прайд».
3. Дзісяк Ярослав,
2004 р.н., I розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, ДЮСШ №2.
4. Костинюк Дам’ян,
2005 р.н., КМСУ – V місце у чемпіонаті України з класичної боротьби серед кадетів, ДЮСШ №2.
5. Фаріон Антон,
2005 р.н., I юн. – V місце у чем­піонаті Украї­ни з боротьби сумо серед школярів, ДЮСШ №2.
6. Махніцький Олександр,
2009 р.н., II юн. – V місце у чемпіонаті України з боротьби сумо серед школярів, ДЮСШ №2.
7. Галагодза Максим,
2006 р.н., I розряд – чемпіон області з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів, ДЮСШ №2.
8. Демеденко Кіріл,
2007 р.н., II юн. – чемпіон області зі змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ №2.
9. Лабанський Максим,
2005 р.н., II юн. – чемпіон області зі змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ №2.
10. Бакицький Тимофій,
2006 р.н., II юн. – срібний призер чемпіонату області зі змішаних єдиноборств, ДЮСШ №2.

10 НАЙКРАЩИХ ТРЕНЕРІВ

1. Ліщук Василь Володимирович – заслужений тренер України, тренер-викладач із лег­кої атлетики, К-ПНУ ім.І.Огієн­ка.
2. Воронецький Вадим Борисович – заслужений тренер України, тренер-викладач із пауер­ліфтингу, К-ПНУ ім.І.Огієн­ка.
3. Лабатюк Анатолій Анатолійович – заслужений тренер України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.
4. Пасенко Дмитро Васильович – заслужений тренер України, тренер-викладач із вільної боротьби, ДЮСШ №2.
5. Мельник Валерій Вікторович – тренер із пауерліфтингу.
6. Мельник Микола Андрійович – тренер-викладач із важкої атлетики, ДЮСШ №1.
7. Чайка Сергій Володимирович – тренер-викладач із тхеквондо, СК «Чайка».
8. Чайка Сергій Сергійо­вич – тренер із тхеквондо, СК «Чайка».
9. Фельвашніков Віктор Олеговича – тренер-викладач із тхеквондо, СК «Чайка».
10. Костинюк Володимир Володимирович – тренер-викладач із вільної боротьби, ДЮСШ №2.

10 НАЙКРАЩИХ ТРЕНЕРІВ ДЮСШ

1. Вергуш Олег Миколайович – тренер-викладач із легкої атлетики, ДЮСШ №1.
2. Вергуш Юля Віталіївна – тренерка-викладачка з легкої атлетики, ДЮСШ №1.
3. Коваль Олександр Гнатович – заслужений тренер України, тренер-викладач із кульової стрільби, ДЮСШ №1.
4. Люлько Олег Олександрович – тренер-викладач із боксу, ДЮСШ №2.
5. Мещишин Сергій Васильович – тренер-викладач із кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.
6. Мітельман Кім Михайлович – тренер-викладач із баскетболу, ДЮСШ №1.
7. Нестеровський Юрій Євгенович – тренер-викладач зі змішаних єдиноборств, ДЮСШ №2.
8. Полінська Тетяна Анатоліївна – тренерка-викладачка з дзюдо, ДЮСШ №2.
9. Приходько Володимир Миколайович – тренер-викладач із боксу, ДЮСШ №2.
10. Хенцінська Тетяна Василівна – тренерка-викладачка з важкої атлетики, ДЮСШ №1.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ВЕТЕРАНІВ

1. Слабунов Євген – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар Суперкубка України з футзалу серед ветеранів.
2. Микитюк Володимир – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар Суперкубка України з футзалу серед ветеранів.
3. Булигін Роман – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар Суперкубка України з футзалу серед ветеранів.
4. Передерко Микола – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар Суперкубка України з футзалу серед ветеранів.
5. Ліпич Валентин – чемпіон України з легкої атлетики.
6. Поблічко Олена – чем­піонка України з легкої атлетики.
7. Ткачук Олександр – чемпіон України з легкої атлетики.
8. Гордєєва Валентина – чемпіонка України з баскетболу.
9. Янкун Євгенія – срібна призерка України з легкої атлетики.
10. Моспан Михайло – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики.

НАЙКРАЩІ КОМАНДИ МІСТА

1. Команда «Ді Ді Бао» (баскетбол).
2. Баскетбольна команда (юнаки).
3. Волейбольна команда (дівчата).
4. Гандбольна команда (дівчата).
5. Команда «Фортеця» (фут­зал).