Неділя, 14 Липня 2024 р.
8 Лютого 2024

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ 2023 РОКУ

Цьогоріч Кам’янець-Подільська міська рада дещо змінила підхід до визначення найкращих спортсменів громади. Тепер за підсумками року названо лауреатів лише з олімпійських і неолімпійських дисциплін. Однак тепер усі 20 спортсменів отримуватимуть стипендію. Торік її призначали лише 10 атлетам, які продемонстрували найліпші показники.

ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ:

Олександра Чернуха

1. Олександра Чернуха – чемпіонка Європи з легкої атлетики серед юніорів U20, студентка факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка (ДЮСШ №1). Тренер – Юлія Вергуш.

 

 

Антон Балакай

2. Антон Балакай – чемпіон Європи з футболу серед спортс­менів з УОРА, студент факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка (Хмельницький регіональний центр із фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»). Тренер – Василь Коробчук.

 

 

 

Даніїл Майданюк

3. Даніїл Майданюк – бронзовий призер чемпіонату світу з тхеквондо ВТФ серед школярів (Кам’янець-Подільська місь­ка федерація тхеквондо ВТФ та хапкідо). Тренер – Сергій Сергійович Чайка.

 

Марія Романенко

4. Марія Романенко – срібна призерка чемпіонату світу з тхеквондо ВТФ серед школярів, студентка факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка (Кам’янець-Подільська міська федерація тхеквондо ВТФ та хапкідо). Тренер – Сергій Володимирович Чайка.

 

 

 

Олег Маматов

5. Олег Маматов – чемпіон XVIII літньої універсіади України з тхеквондо ВТФ, студент факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка (міська Федерація тхеквондо ВТФ та хап­кідо). Тренер – Сергій Володимирович Чайка.

 

Андрій Петрук

6. Андрій Петрук – чемпіон України з тхеквондо ВТФ, студент факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка (міська Федерація тхеквондо ВТФ та хапкідо). Тренер – Сергій Володимирович Чайка.

 

 

 

 

Дмитро Тітаренко

7. Дмитро Тітаренко – чем­піон України з велосипедного спорту маунтенбайк (Феде­рація велосипедного спорту Хмельницької області). Тре­-нер – Андрій Саражинський.

 

 

Марія Кушко

8. Марія Кушко – чемпіонка України з велосипедного спорту маунтенбайк (Федерація
велосипедного спорту Хмельницької області). Тренерка – Ольга Ям’як.

 

 

 

 

Ольга Кучер

9. Ольга Кучер – чемпіонка України з велосипедного спорту маунтенбайк (Федерація
велосипедного спорту Хмельницької області). Тренерка – Анжела Саражинська.

 

 

 

Андрій Атаманюк

10. Андрій Атаманюк – чем­піон XVIII літньої універсіади України (біг на 5000 м), студент факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка (деканат факультету фізкультури). Тренер – Василь Ліщук.

 

 


НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ:

 

Катерина Муляр

1. Катерина Муляр – чем­піонка світу з пауерліфтингу, бронзова призерка чемпіона­ту Європи серед жінок із пауерліфтингу, студентка факуль­-тету фізичної культури
К-ПНУ ім.І.Огієнка (Федерація пауерліфтингу України). Тренерка – Тетяна Мельник.

 

 

Сергій Лабатюк

6. Сергій Лабатюк – бронзовий призер чемпіонату Євро­пи з кікбоксингу ВАКО серед ка­детів, юніорів, чемпіон Украї­ни з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ і спортивних клубів (міська Федерація кікбок­сингу). Тренер – Олександр Клак.

 

 

 

 Віктор Лісовий

2. Віктор Лісовий – чемпіон Європи з ІСО Комбат, студент факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка (Клуб таїландського боксу «Неміров
муай тай»). Тренер – Сергій Рожук.

 

 

Ігнат Горбовський

7. Ігнат Горбовський – чемпіон України з кікбоксингу ВАКО серед юніорів, юнаків і дітей, чемпіон України з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ і спортивних клубів (міська Федерація кікбоксингу). Тренер – Анатолій Лабатюк.

 

 

 

Олександр Нефедов

3. Олександр Нефедов – бронзовий призер Чемпіонату Європи з ІСО Комбат (Клуб таїландського боксу «Неміров муай тай»). Тренер – Сергій Рожук.

 

 

Яна Безпалова

8. Яна Безпалова – бронзо­ва призерка чемпіонату світу з Combat Ju-Jutsu, студентка факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка (ГО «Кам’янець-Подільська федерація бойових мистецтв»). Тренер – Пет­ро Яблоновський.

 

 

 

Антоніна Осецька

4. Антоніна Осецька – володарка Кубка світу з кікбоксингу ВАКО, бронзова призерка чемпіонату світу та Всесвітніх ігор з єдиноборств (Кам’янець-Подільська міська федерація кікбоксингу). Тренер – Анатолій Лабатюк.

 

 

Дар’я Бондар

9. Дар’я Бондар – чемпіонка України з шахів (Кам’янець-Подільська міськрайонна шахова федерація). Тренер – Віктор Босак.

 

 

 

Ірина Руда

5. Ірина Руда – бронзова призерка чемпіонату Європи з кікбоксингу ВАКО серед кадетів, юніорів (міська Федерація кікбоксингу). Тренер – Олександр Назарчук.

 

 

 

Артем Соколов

10. Артем Соколов – чемпіон України з рукопашу «Спас» (ГО «Школа традиційних бойових мистецтв України»). Тренер – Андрій Гадай.