Вівторок, 05 Грудня 2023 р.
5 Жовтня 2023

УЧАСТЬ КАМ’ЯНЕЦЬКОГО БІЗНЕСУ в МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «PROSTOREXPO»: РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

У межах реалізації заходів програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу і уряду Німеччини департамент економіки та розвитку інфраструктури міста надав підтримку МСП Кам’янець-Подільської міської територіальної громади для участі в міжнародній виставці «Переробка та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування та напоїв «ProStorExpo», яка відбулася 19-20 вересня 2023 р. в м.Київ, на території НК «Експоцентр України».

Так, дві компанії Кам’янець-Подільської міської територіальної громади представили свою продукцію на заході, а саме: м’ясопереробне підприємство «Зіньківецькі ковбаси «Федоришен» і релакований бізнес, відома харківська торгова марка «Сто пудів», яка відкрила регіо­нальний підрозділ ТОВ «Проденерго» в нашому місті.
М’ясопереробне підприємство «Зіньківецькі ковбаси «Федоришен» має вже понад 20-річний досвід у виготовленні смачних та якісних ковбас і копченостей. Сьогодні це сучасне виробництво, на якому використовується лише свіже охолоджене м’ясо, лабораторний контроль, провідне обладнання від світових виробників, багатий досвід майстрів, ароматні спеції та традиційні рецепти. Підприємство виготовляє понад 130 видів м’ясної та ковбасної продукції, яка вже так полюбилася споживачам.

Регіональний підрозділ ТОВ «Проденерго» – компанія-­виробник продуктів харчування (фасування, крупи, сумі­ші для випічки). Підприємство знайшло прихисток на території нашої громади, активно працює й розвивається.

Підприємства Кам’янець-Подільської міської територіальної громади отримали багато відгуків і пропозицій від відвідувачів виставки та від зацікавлених партнерів. Вони мали можливість обговорити перспективи експорту своєї продукції та налагодити контакти із представниками інших компаній.
Крім того, в рамках виставки відбулися практичні та дегустаційні заходи, спрямовані на поширення реклами виробників продукції.
Основні результати участі МСП у виставці «Агроінком Виставка ProStorExpo»:
– підприємці громади встановили контакти з іншими компаніями галузі щодо співпраці, обмінялися ідеями, презентували близько 400 каталогів;
– підприємці обмінялися досвідом з іншими учас­никами, вивчили нові тенденції та технології в галузі;
– участь у виставці не тільки збагатила знання і до­свід, але й надихнула їх на подальший розвиток та вдосконалення, сприяла визнанню досягнень і формуванню перс­пектив для майбутнього розвитку.

Участь у заході МСП організувала Кам’янець-Подільська міська рада в межах грантового конкурсу із системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusam­menarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтрим­ку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.
Зміст публікації є виключною відповідальністю Кам’янець-Подільської міської ради і не обов’язково відображає
позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.