Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ПОНЕДІЛОК, 20 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЦЕ СОКІЛ ЧИ ЧЕРЕПАХА? 20.09.2013
ЦЕ СОКІЛ ЧИ ЧЕРЕПАХА?
Коли одна моя знайома побачила фото Соколового каменя, то запитала: «Це Карпати?». Ха! Ця красива скеля із однойменною печерою розсташована лише за 20 км від Кам’янця-Подільського. Як багато гарної природи нас оточує, а ми її не бачимо, бо не висуваємо з дому носа! А якщо й висуваємо, то кудись подалі. Чи, може, хтось усе-таки готовий виділити півдня на мандрівку рідним краєм?

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

СТРАШИЛКА ВІД ЖУРНАЛІСТІВ? 02.08.2013
СТРАШИЛКА ВІД ЖУРНАЛІСТІВ?
Кілька днів тому інформаційний простір України пронизила новина про п’ятірку найбрудніших річок країни, куди потрапив і Дністер. Враховуючи те, що з Дністра ми п’ємо воду (яка змішується з артезіанською), складно було цю інформацію обминути увагою.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО
Кількість коментарів до елементу:  1

CАДИ ДЕ ВІТТЕ - ПРОЦЕС СТАРТУВАВ 02.08.2013
CАДИ ДЕ ВІТТЕ - ПРОЦЕС СТАРТУВАВ
Проект відновлення садів де Вітте у каньйоні Смотрича, зліва від Новопланівського мосту, вступив у дію. 30 липня відбулося засідання робочої групи проекту під керівництвом першого заступника міського голови Григорія ГОРШУНОВА. Керівник проекту голова ГО «Товариство подільських природодослідників та природолюбів» (яке і виграло грант на проект у розмірі 68391 грн.) Людмила ЛЮБІНСЬКА розповідала про найближчі плани і обговорювала з колегами їх реалізацію.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

І ЗНОВ РОЗКВІТНУТЬ САДИ ДЕ ВІТТЕ 12.07.2013
І ЗНОВ РОЗКВІТНУТЬ САДИ ДЕ ВІТТЕ
Кам’янець-Подільська ГО «Товариство Подільських природодослідників та природолюбів» (голова Людмила ЛЮБІНСЬКА) стала переможцем грантового проекту «За життя у чистому довкіллі» й отримала 68391 грн. на впровадження проекту очищення й облаштування Смотрицького каньйону.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ВІЙНИ РІЧОК 12.07.2013
ВІЙНИ РІЧОК
Ви знаєте, що в часи, коли Дністра ще не було, Смотрич був велетенською річкою і протікав у зовсім іншому напрямку? Важко в це повірити? Якщо розглянути топокарту, а потім ще й прогулятися відповідними місцевостями, можна помітити багато цікавих речей.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ЗАГРОЖУЄ ВЕРБА 05.07.2013
ЗАГРОЖУЄ ВЕРБА
Розлога стара верба росте у дворі військової лазні на вул.Пушкінська, милує око її буйна крона. Але у мешканця сусідньої вулиці Укмергеської Вадима СИНЮКА від такої краси серце холоне у грудях, адже вся ця маса гілля й листя тримається на дуплистому стовбурі, вщент випаленому якимись бешкетниками.

Автор:  Наталія ЯРОВА

ТОРНАДО ЖВАНЕЦЬ СКРУТИЛО, ТА НЕ ЗЛАМАЛО 21.06.2013
ТОРНАДО ЖВАНЕЦЬ СКРУТИЛО, ТА НЕ ЗЛАМАЛО
- Я спокійно пив удома чай, аж раптом чую зверху якийсь гул, піднімаю голову, і просто у мене на очах із будинку зриває дах, - таким запам’ятався вечір вівторка одному із жителів с.Жванець.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

У ВАШОМУ САДУ ПОСЕЛИЛАСЬ ОЛЕНКА ВОЛОХАТА? 07.06.2013
У ВАШОМУ САДУ ПОСЕЛИЛАСЬ ОЛЕНКА ВОЛОХАТА?
Цю статтю ми взялися писати, почувши скарги жителів навколишніх сіл про поїдання листя плодових дерев у садах. А взагалі, нині засоби масової інформації рясніють такими застереженнями: «комарі-кровопивці не даватимуть вам спокою», «жуки зжеруть листя у ваших садах», а «страшні мухи-цокотухи заразять вас інфекцією. Жахайтеся! А якщо серйозно, то, почувши такі «сенсації», згадайте слова Карлсона: «Спокійно, тільки спокійно!» і погляньте на цю ситуацію об’єктивно: комахи, які, здається, заважають нашому комфорту, завжди були, є і будуть.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

У ПОШУКАХ СКЕЛЬНОГО МОЛОКА 31.05.2013
У ПОШУКАХ СКЕЛЬНОГО МОЛОКА
За легендами, у печері над річкою Студениця, що поблизу села Крушанівка, з-під каменя текла біла юшка, схожа на молоко.
На Поділлі, де Товтрові пагорби перерізають артерії річок, можна зустріти чимало грізних скель і карстових порожнин. Одним із найцікавіших таких об’єктів на Кам’янеччині є овіяний легендами Молочний Камінь. Отож, вирушаємо подивитися на нього! Шляхів є декілька, але ми підемо з Броварів униз за течією Студениці.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ПОДЯКУВАЛИ Б, ЯКБИ МОГЛИ 17.05.2013
ПОДЯКУВАЛИ Б, ЯКБИ МОГЛИ
8 травня по допомогу до співробітників ДСНС звернувся житель с.Нігин Іван Швайко. У селі впало лелече гніздо, що зо два десятиліття стриміло на 9-метровому дерев’яному стовпі поблизу сільради і було прихистком для чорногузів.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО


Довкілля: 21 — 30 з 102
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі