Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЦЕ СОКІЛ ЧИ ЧЕРЕПАХА? 20.09.2013
ЦЕ СОКІЛ ЧИ ЧЕРЕПАХА?
Коли одна моя знайома побачила фото Соколового каменя, то запитала: «Це Карпати?». Ха! Ця красива скеля із однойменною печерою розсташована лише за 20 км від Кам’янця-Подільського. Як багато гарної природи нас оточує, а ми її не бачимо, бо не висуваємо з дому носа! А якщо й висуваємо, то кудись подалі. Чи, може, хтось усе-таки готовий виділити півдня на мандрівку рідним краєм?

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

СТРАШИЛКА ВІД ЖУРНАЛІСТІВ? 02.08.2013
СТРАШИЛКА ВІД ЖУРНАЛІСТІВ?
Кілька днів тому інформаційний простір України пронизила новина про п’ятірку найбрудніших річок країни, куди потрапив і Дністер. Враховуючи те, що з Дністра ми п’ємо воду (яка змішується з артезіанською), складно було цю інформацію обминути увагою.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО
Кількість коментарів до елементу:  1

CАДИ ДЕ ВІТТЕ - ПРОЦЕС СТАРТУВАВ 02.08.2013
CАДИ ДЕ ВІТТЕ - ПРОЦЕС СТАРТУВАВ
Проект відновлення садів де Вітте у каньйоні Смотрича, зліва від Новопланівського мосту, вступив у дію. 30 липня відбулося засідання робочої групи проекту під керівництвом першого заступника міського голови Григорія ГОРШУНОВА. Керівник проекту голова ГО «Товариство подільських природодослідників та природолюбів» (яке і виграло грант на проект у розмірі 68391 грн.) Людмила ЛЮБІНСЬКА розповідала про найближчі плани і обговорювала з колегами їх реалізацію.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

І ЗНОВ РОЗКВІТНУТЬ САДИ ДЕ ВІТТЕ 12.07.2013
І ЗНОВ РОЗКВІТНУТЬ САДИ ДЕ ВІТТЕ
Кам’янець-Подільська ГО «Товариство Подільських природодослідників та природолюбів» (голова Людмила ЛЮБІНСЬКА) стала переможцем грантового проекту «За життя у чистому довкіллі» й отримала 68391 грн. на впровадження проекту очищення й облаштування Смотрицького каньйону.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ВІЙНИ РІЧОК 12.07.2013
ВІЙНИ РІЧОК
Ви знаєте, що в часи, коли Дністра ще не було, Смотрич був велетенською річкою і протікав у зовсім іншому напрямку? Важко в це повірити? Якщо розглянути топокарту, а потім ще й прогулятися відповідними місцевостями, можна помітити багато цікавих речей.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ЗАГРОЖУЄ ВЕРБА 05.07.2013
ЗАГРОЖУЄ ВЕРБА
Розлога стара верба росте у дворі військової лазні на вул.Пушкінська, милує око її буйна крона. Але у мешканця сусідньої вулиці Укмергеської Вадима СИНЮКА від такої краси серце холоне у грудях, адже вся ця маса гілля й листя тримається на дуплистому стовбурі, вщент випаленому якимись бешкетниками.

Автор:  Наталія ЯРОВА

ТОРНАДО ЖВАНЕЦЬ СКРУТИЛО, ТА НЕ ЗЛАМАЛО 21.06.2013
ТОРНАДО ЖВАНЕЦЬ СКРУТИЛО, ТА НЕ ЗЛАМАЛО
- Я спокійно пив удома чай, аж раптом чую зверху якийсь гул, піднімаю голову, і просто у мене на очах із будинку зриває дах, - таким запам’ятався вечір вівторка одному із жителів с.Жванець.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

У ВАШОМУ САДУ ПОСЕЛИЛАСЬ ОЛЕНКА ВОЛОХАТА? 07.06.2013
У ВАШОМУ САДУ ПОСЕЛИЛАСЬ ОЛЕНКА ВОЛОХАТА?
Цю статтю ми взялися писати, почувши скарги жителів навколишніх сіл про поїдання листя плодових дерев у садах. А взагалі, нині засоби масової інформації рясніють такими застереженнями: «комарі-кровопивці не даватимуть вам спокою», «жуки зжеруть листя у ваших садах», а «страшні мухи-цокотухи заразять вас інфекцією. Жахайтеся! А якщо серйозно, то, почувши такі «сенсації», згадайте слова Карлсона: «Спокійно, тільки спокійно!» і погляньте на цю ситуацію об’єктивно: комахи, які, здається, заважають нашому комфорту, завжди були, є і будуть.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

У ПОШУКАХ СКЕЛЬНОГО МОЛОКА 31.05.2013
У ПОШУКАХ СКЕЛЬНОГО МОЛОКА
За легендами, у печері над річкою Студениця, що поблизу села Крушанівка, з-під каменя текла біла юшка, схожа на молоко.
На Поділлі, де Товтрові пагорби перерізають артерії річок, можна зустріти чимало грізних скель і карстових порожнин. Одним із найцікавіших таких об’єктів на Кам’янеччині є овіяний легендами Молочний Камінь. Отож, вирушаємо подивитися на нього! Шляхів є декілька, але ми підемо з Броварів униз за течією Студениці.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ПОДЯКУВАЛИ Б, ЯКБИ МОГЛИ 17.05.2013
ПОДЯКУВАЛИ Б, ЯКБИ МОГЛИ
8 травня по допомогу до співробітників ДСНС звернувся житель с.Нігин Іван Швайко. У селі впало лелече гніздо, що зо два десятиліття стриміло на 9-метровому дерев’яному стовпі поблизу сільради і було прихистком для чорногузів.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО


Довкілля: 21 — 30 з 102
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі