Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ПИВО - КРОК ДО АЛКОГОЛІЗМУ 12.04.2019
ПИВО - КРОК ДО АЛКОГОЛІЗМУ
Стереотип: пиво безневинний напій, - неправильний. Від так званого пивного алкого­лізму (гамбрінізму) страждають учетверо більше людей ніж від інших форм алкоголізму.
Ця хвороба найпоширеніша поміж молодих людей.

ПЕРИНАТАЛЬНОМУ - НОВЕ ОБЛАДНАННЯ 15.03.2019
ПЕРИНАТАЛЬНОМУ - НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Спеціальне обладнання для проведення операцій у малоінвазивній гінекології недавно придбали в міський Перинатальний центр. Кошти (618 тисяч гривень) виділено з Держбюджету завдяки народному депутату Володимиру МЕЛЬНИЧЕНКУ. Співфінансування забезпечив міський бюджет.

УЖЕ Є ЗАПИС ДО  ХІРУРГІВ І ТРАВМАТОЛОГІВ 08.02.2019
УЖЕ Є ЗАПИС ДО ХІРУРГІВ І ТРАВМАТОЛОГІВ
Із 11 лютого хірурги і травматологи міської поліклініки №1 прийматимуть пацієнтів за електронним записом.

НЕ ДОПУСКАЙТЕ ХРОНІЧНИХ НЕДУГ 01.02.2019
НЕ ДОПУСКАЙТЕ ХРОНІЧНИХ НЕДУГ
Деякі інформаційні джерела стверджують, що клітини злоякісної пухлини є в кожному організмі. Що з цього приводу кажуть медики, а також про новітні методи діагностики й лікування злоякісних новоутворень дізнаємося в лікаря-онколога Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 Сергія Бузинського.

КАМ’ЯНЧАН КЛИЧУТЬ ДО АМБУЛАТОРІЙ 12.10.2018
КАМ’ЯНЧАН КЛИЧУТЬ ДО АМБУЛАТОРІЙ
Понад 47 тисяч укладених декларацій, впорядковані робочі місця і забезпеченість необхідною оргтехнікою та медобладнанням, - такі підсумки медичної реформи для міста, що стартувала в Україні цьогоріч у квітні. Про них 10 жовтня розповіли журналістам у прес-центрі міської ради.


БОТУЛІЗМ ВКЛАВ У ЛІЖКО 13.07.2018
БОТУЛІЗМ ВКЛАВ У ЛІЖКО
Наприкінці червня через отруйну бактерію в лікарні опинився 59-річний житель Кам’янеччини. 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

А ВИ УКЛАЛИ ДОГОВІР ІЗ ЛІКАРЕМ? 06.07.2018
А ВИ УКЛАЛИ ДОГОВІР ІЗ ЛІКАРЕМ?
Збігли три місяці, відколи в Україні стартувала кампанія «Обери свого лікаря». Керівники ПМСД міста і району підбили підсумки і зробили перші висновки. Як з’ясувалося, відносини із лікарем уже встигли узаконити понад 30 тисяч містян та 15000 сільських мешканців. Приписна кампанія проходить спокійно, лікарі забезпечені оргтех­нікою, де працює швидкісний Iнтернет.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ДО ПЕДІАТРА - ЗА ЗАПИСОМ 28.06.2018
ДО ПЕДІАТРА - ЗА ЗАПИСОМ
Ноу-хау, яке позбавить від сидіння у чергах і полегшить життя батькам та маленьким пацієнтам, запрацювало в міській дитячій поліклініці. Віднедавна потрапити до лікаря на консультацію можна за записом, обравши зручний день і час. На дверях кожного лікаря висітиме аркуш із днями та годинами прийому. Батькам залишається лише прийти до поліклініки і самостійно записатися на консультацію в зручний для них час.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ФАХІВЦЯ ОБРАЛИ? ПІДПИСУЙТЕ ДЕКЛАРАЦІЮ! 23.03.2018
ФАХІВЦЯ ОБРАЛИ? ПІДПИСУЙТЕ ДЕКЛАРАЦІЮ!
Нещодавно МОЗ оприлюднило офіційну інструкцію щодо підписання
декларації між лікарем і пацієнтом. 

IЗ ЛІКАРЯМИ ЗНАЙОМТЕСЯ У ПМСД 23.03.2018
IЗ ЛІКАРЯМИ ЗНАЙОМТЕСЯ У ПМСД
­ Нещодавно у «ПОДОЛЯНИНІ» ознайомилася із сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами міського Центру ПМСД. А як щодо фахівців із району? Де можна дізнатися про медиків, із якими потрібно укласти договір? ­ зателефонувавши до редакції, поцікавилася жителька Кам’янець­Подільського району Марія Тимофіївна.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЧИ ВИЛІКУЄ РЕФОРМА СІЛЬСЬКУ МЕДИЦИНУ? 26.01.2018
ЧИ ВИЛІКУЄ РЕФОРМА СІЛЬСЬКУ МЕДИЦИНУ?
Більше амбулаторій у селі, сучасне медобладнання, житло та автомобіль сільському лікареві, ком­п’ю­теризація, підключення до Інтернету та навіть телемедицина. Ці, здавалося б, фантастичні речі, МОЗ обіцяє втілити в життя і зробити медичну допомогу в селі, де проживають понад 13 мільйонів українців, доступнішою та якіснішою. Відповідний закон парламент при­йняв ще торік. Законопроект став частиною медреформи, що стартувала з 1 січня 2018 р. 

Автор:  Алла БАБЛЯК / Галина МИХАЛЬСЬКА

КІР ДІЙШОВ ДО КАМ’ЯНЕЧЧИНИ 26.01.2018
КІР ДІЙШОВ ДО КАМ’ЯНЕЧЧИНИ
Небезпечний вірус приклав на лікарняні ліжка чотирьох пацієнтів, двоє з яких - діти. Відомо, що сім’я із Кам’янець-Подільського району (чоловік, жінка та 9-місячне немовля) лікуються у Хмельницькому інфекційному відділенні. Їхній маленький родич - в інфекційному відділенні ЦРЛ. На сьогодні діагноз лабораторно підтверджено лише в матері та малюка.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЗУБНІ ФЕЇ І КАЗКОВІ ЛІКАРІ 13.10.2017
ЗУБНІ ФЕЇ І КАЗКОВІ ЛІКАРІ
У сучасних жорстоких реаліях людство розучилося вірити в казку. Проте в Кам’янці-Подільському можливо все, адже саме тут 20 років творить дива стоматологічний центр «Атланта». Зубні феї, чарівні усмішки, нереально добрі лікарі та казкові перетворення. Щодня понад 70 працівників центру не просто забезпечують здорові зуби, а ще й створюють чудовий настрій, позбавляють від давніх комплексів, руйнують міфи і знаходять підходи до кожного пацієнта. З першої цеглини і аж до сьогоднішніх чотирьох стоматологічних центрів - весь цей шлях пройшла директор «Атланти» Ольга КОВАЛЬЧУК. Саме вона поділилась, яким було становлення першої в нашому місті приватної стоматологічної клініки.

КІР ІДЕ В НАСТУП: ЧАС ВАКЦИНУВАТИСЯ 14.07.2017
КІР ІДЕ В НАСТУП: ЧАС ВАКЦИНУВАТИСЯ
Кір дістався й до Кам’янця-Подільського. Вірус підхопили двоє маленьких дітей, котрі наразі одужують. З’ясувалося, що 2-річний малюк привіз недугу із Одеси, де проживає. Згодом хворобу підхопило ще й 4-річне дитя з нашого міста.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЕНДОМЕТРІОЗ: ВІДОМА ПРОБЛЕМА З БАГАТЬМА НЕВІДОМИМИ	10.03.2017
ЕНДОМЕТРІОЗ: ВІДОМА ПРОБЛЕМА З БАГАТЬМА НЕВІДОМИМИ
Донедавна про таке захворювання, як ендометріоз, не знав майже ніхто. Сьогодні це одна із найрозповсюдженіших патологій жіночої статевої системи. Як боротись із цією хворобою і коли необхідна операція? Про це спілкуємося із завідувачем гінекологічного відділення новоствореного Перинатального центру Тетяною Ткачук.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ВАГІТНА МАЄ ДУМАТИ ПОЗИТИВНО 10.03.2017
ВАГІТНА МАЄ ДУМАТИ ПОЗИТИВНО
2 березня у Перинатальному центрі відбулася медична рада за результатами роботи служби 2016 р. Головний лікар центру Олександр Гурський і його заступник із медчастини Вікторія Яник зупинилися на показниках роботи кожного відділення і проаналізували їх, порівнюючи з минулими роками.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

О КОТРIЙ ЛЯГАТИ, ЩОБИ БАДЬОРИМ ВСТАВАТИ 17.02.2017
О КОТРIЙ ЛЯГАТИ, ЩОБИ БАДЬОРИМ ВСТАВАТИ
Багатьом із нас знайоме відчуття, коли передзвін будильника силоміць вириває з обіймів Морфея і змушує пробуджуватися. Втім є спосіб завжди прокидатися легко.

А ЧУМА ВСЕ БЛИЖЧЕ 11.11.2016
А ЧУМА ВСЕ БЛИЖЧЕ
Черговий спалах африканської чуми зафіксували на Хмельниччині. Цього разу біда кошмарить Нову Ушицю.

МЕДИЦИНА 11.11.2016
МЕДИЦИНА
07.11.2016 – 11.11.2016

НОТАТКИ ЗІ З’ЇЗДУ ПЕДІАТРІВ 21.10.2016
НОТАТКИ ЗІ З’ЇЗДУ ПЕДІАТРІВ
Із ХIII з’їзду педіатрів України, що проводився у столиці 11-13 жовтня, повернулася головний лікар міської дитячої поліклініки Тетяна ОЧЕРЕТЕНКО. До Києва, на найбільший педіатричний науковий форум України, медиків привела тема «Актуальні проблеми педіатрії».

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Здоров'я: 1 — 20 з 180
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі