Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 18 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

КАМ’ЯНЧАН КЛИЧУТЬ ДО АМБУЛАТОРІЙ 12.10.2018
КАМ’ЯНЧАН КЛИЧУТЬ ДО АМБУЛАТОРІЙ
Понад 47 тисяч укладених декларацій, впорядковані робочі місця і забезпеченість необхідною оргтехнікою та медобладнанням, - такі підсумки медичної реформи для міста, що стартувала в Україні цьогоріч у квітні. Про них 10 жовтня розповіли журналістам у прес-центрі міської ради.


БОТУЛІЗМ ВКЛАВ У ЛІЖКО 13.07.2018
БОТУЛІЗМ ВКЛАВ У ЛІЖКО
Наприкінці червня через отруйну бактерію в лікарні опинився 59-річний житель Кам’янеччини. 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

А ВИ УКЛАЛИ ДОГОВІР ІЗ ЛІКАРЕМ? 06.07.2018
А ВИ УКЛАЛИ ДОГОВІР ІЗ ЛІКАРЕМ?
Збігли три місяці, відколи в Україні стартувала кампанія «Обери свого лікаря». Керівники ПМСД міста і району підбили підсумки і зробили перші висновки. Як з’ясувалося, відносини із лікарем уже встигли узаконити понад 30 тисяч містян та 15000 сільських мешканців. Приписна кампанія проходить спокійно, лікарі забезпечені оргтех­нікою, де працює швидкісний Iнтернет.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ДО ПЕДІАТРА - ЗА ЗАПИСОМ 28.06.2018
ДО ПЕДІАТРА - ЗА ЗАПИСОМ
Ноу-хау, яке позбавить від сидіння у чергах і полегшить життя батькам та маленьким пацієнтам, запрацювало в міській дитячій поліклініці. Віднедавна потрапити до лікаря на консультацію можна за записом, обравши зручний день і час. На дверях кожного лікаря висітиме аркуш із днями та годинами прийому. Батькам залишається лише прийти до поліклініки і самостійно записатися на консультацію в зручний для них час.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ФАХІВЦЯ ОБРАЛИ? ПІДПИСУЙТЕ ДЕКЛАРАЦІЮ! 23.03.2018
ФАХІВЦЯ ОБРАЛИ? ПІДПИСУЙТЕ ДЕКЛАРАЦІЮ!
Нещодавно МОЗ оприлюднило офіційну інструкцію щодо підписання
декларації між лікарем і пацієнтом. 

IЗ ЛІКАРЯМИ ЗНАЙОМТЕСЯ У ПМСД 23.03.2018
IЗ ЛІКАРЯМИ ЗНАЙОМТЕСЯ У ПМСД
­ Нещодавно у «ПОДОЛЯНИНІ» ознайомилася із сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами міського Центру ПМСД. А як щодо фахівців із району? Де можна дізнатися про медиків, із якими потрібно укласти договір? ­ зателефонувавши до редакції, поцікавилася жителька Кам’янець­Подільського району Марія Тимофіївна.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЧИ ВИЛІКУЄ РЕФОРМА СІЛЬСЬКУ МЕДИЦИНУ? 26.01.2018
ЧИ ВИЛІКУЄ РЕФОРМА СІЛЬСЬКУ МЕДИЦИНУ?
Більше амбулаторій у селі, сучасне медобладнання, житло та автомобіль сільському лікареві, ком­п’ю­теризація, підключення до Інтернету та навіть телемедицина. Ці, здавалося б, фантастичні речі, МОЗ обіцяє втілити в життя і зробити медичну допомогу в селі, де проживають понад 13 мільйонів українців, доступнішою та якіснішою. Відповідний закон парламент при­йняв ще торік. Законопроект став частиною медреформи, що стартувала з 1 січня 2018 р. 

Автор:  Алла БАБЛЯК / Галина МИХАЛЬСЬКА

КІР ДІЙШОВ ДО КАМ’ЯНЕЧЧИНИ 26.01.2018
КІР ДІЙШОВ ДО КАМ’ЯНЕЧЧИНИ
Небезпечний вірус приклав на лікарняні ліжка чотирьох пацієнтів, двоє з яких - діти. Відомо, що сім’я із Кам’янець-Подільського району (чоловік, жінка та 9-місячне немовля) лікуються у Хмельницькому інфекційному відділенні. Їхній маленький родич - в інфекційному відділенні ЦРЛ. На сьогодні діагноз лабораторно підтверджено лише в матері та малюка.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЗУБНІ ФЕЇ І КАЗКОВІ ЛІКАРІ 13.10.2017
ЗУБНІ ФЕЇ І КАЗКОВІ ЛІКАРІ
У сучасних жорстоких реаліях людство розучилося вірити в казку. Проте в Кам’янці-Подільському можливо все, адже саме тут 20 років творить дива стоматологічний центр «Атланта». Зубні феї, чарівні усмішки, нереально добрі лікарі та казкові перетворення. Щодня понад 70 працівників центру не просто забезпечують здорові зуби, а ще й створюють чудовий настрій, позбавляють від давніх комплексів, руйнують міфи і знаходять підходи до кожного пацієнта. З першої цеглини і аж до сьогоднішніх чотирьох стоматологічних центрів - весь цей шлях пройшла директор «Атланти» Ольга КОВАЛЬЧУК. Саме вона поділилась, яким було становлення першої в нашому місті приватної стоматологічної клініки.

КІР ІДЕ В НАСТУП: ЧАС ВАКЦИНУВАТИСЯ 14.07.2017
КІР ІДЕ В НАСТУП: ЧАС ВАКЦИНУВАТИСЯ
Кір дістався й до Кам’янця-Подільського. Вірус підхопили двоє маленьких дітей, котрі наразі одужують. З’ясувалося, що 2-річний малюк привіз недугу із Одеси, де проживає. Згодом хворобу підхопило ще й 4-річне дитя з нашого міста.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЕНДОМЕТРІОЗ: ВІДОМА ПРОБЛЕМА З БАГАТЬМА НЕВІДОМИМИ	10.03.2017
ЕНДОМЕТРІОЗ: ВІДОМА ПРОБЛЕМА З БАГАТЬМА НЕВІДОМИМИ
Донедавна про таке захворювання, як ендометріоз, не знав майже ніхто. Сьогодні це одна із найрозповсюдженіших патологій жіночої статевої системи. Як боротись із цією хворобою і коли необхідна операція? Про це спілкуємося із завідувачем гінекологічного відділення новоствореного Перинатального центру Тетяною Ткачук.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ВАГІТНА МАЄ ДУМАТИ ПОЗИТИВНО 10.03.2017
ВАГІТНА МАЄ ДУМАТИ ПОЗИТИВНО
2 березня у Перинатальному центрі відбулася медична рада за результатами роботи служби 2016 р. Головний лікар центру Олександр Гурський і його заступник із медчастини Вікторія Яник зупинилися на показниках роботи кожного відділення і проаналізували їх, порівнюючи з минулими роками.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

О КОТРIЙ ЛЯГАТИ, ЩОБИ БАДЬОРИМ ВСТАВАТИ 17.02.2017
О КОТРIЙ ЛЯГАТИ, ЩОБИ БАДЬОРИМ ВСТАВАТИ
Багатьом із нас знайоме відчуття, коли передзвін будильника силоміць вириває з обіймів Морфея і змушує пробуджуватися. Втім є спосіб завжди прокидатися легко.

А ЧУМА ВСЕ БЛИЖЧЕ 11.11.2016
А ЧУМА ВСЕ БЛИЖЧЕ
Черговий спалах африканської чуми зафіксували на Хмельниччині. Цього разу біда кошмарить Нову Ушицю.

МЕДИЦИНА 11.11.2016
МЕДИЦИНА
07.11.2016 – 11.11.2016

НОТАТКИ ЗІ З’ЇЗДУ ПЕДІАТРІВ 21.10.2016
НОТАТКИ ЗІ З’ЇЗДУ ПЕДІАТРІВ
Із ХIII з’їзду педіатрів України, що проводився у столиці 11-13 жовтня, повернулася головний лікар міської дитячої поліклініки Тетяна ОЧЕРЕТЕНКО. До Києва, на найбільший педіатричний науковий форум України, медиків привела тема «Актуальні проблеми педіатрії».

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ГРИП СУНЕ. ОБОРОНУ ТРИМАЄМО	22.01.2016
ГРИП СУНЕ. ОБОРОНУ ТРИМАЄМО
Звістка про появу в Україні каліфорнійського грипу, більш відомого в народі як свинячий, уже встигла чимало громадян довести до паніки, в рази збільшити продаж протигрипозних засобів в аптечних мережах і спонукати до бою із цією хворобою владу на місцях. 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НЕ БУВАЄ... 09.10.2015
ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НЕ БУВАЄ...
Уже не один місяць містом ширяться переповідки про напади маніяків на жінок і розгулювання збоченців на дитячих майданчиках. І хоч міліція офіційно спростовує ці розмови, кам’янчани панікують. Це змушує поцікавитися у психіатрів, чи, бува, не побільшало у них пацієнтів із загостреннями, які, ймовірно, і лякають місцевих мешканців.

ПООБІЦЯЛИ ПІЛЬГОВІ РЕЦЕПТИ, ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ І ДОРОГУ 17.07.2015
ПООБІЦЯЛИ ПІЛЬГОВІ РЕЦЕПТИ, ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ І ДОРОГУ

•Мешканці, які користуються пільговими рецептами на ліки (таких у місті 4200), занепокоєні можливими проблемами з отриманням медичних препаратів. Проте міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ повідомив, що на пільгові рецепти додатково виділять 300 тис.грн. Під час спільної наради міського голови з начальником міськуправління охорони здоров’я Юрієм ПЛИВАНЮКОМ і головним лікарем міської поліклініки Борисом ЦВІГУНОМ медики запевнили, що ситуація контрольована.

РАДИКАЛЬНІ ЗМІНИ ОБІЦЯЮТЬ ЯКІСТЬ ПАЦІЄНТУ 30.01.2015
РАДИКАЛЬНІ ЗМІНИ ОБІЦЯЮТЬ ЯКІСТЬ ПАЦІЄНТУ
Лікувати українську медицину взявся новопризначений 19-й міністр охорони здоров’я України із грузинським корінням Олександр КВІТАШВІЛІ. На своїй Батьківщині йому вдалося успішно провести медреформу, на черзі - Україна.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Здоров'я: 1 — 20 з 176
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі