Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
ВІВТОРОК, 23 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

16.12.2011
ГРИПУ НЕМАЄ, А ВАКЦИНИ - Є

Цьогоріч вірусні захворювання атакують Україну не на жарт. Якщо західні області нещадно борються з кором, то східні й центральні - мужньо воюють з грипом. На цьому фоні Кам’янець виглядає як оаза затишку. Затишку перед бурею?

16.12.2011
АПТЕКА ХОЧ І БУДЕ...

Як повідомив заступник міського голови Василь СУКАЧ, незабаром комунальна аптека (колишня аптека «Матері та дитини» на Черемушках), відновить роботу. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

МІСТО ПОПОВНИЛОСЯ 12-ма КАРДІОГРАФАМИ 18.11.2011
МІСТО ПОПОВНИЛОСЯ 12-ма КАРДІОГРАФАМИ

Учора медична галузь міста отримала приємний і довгоочікуваний подарунок від міської влади, який медпрацівникам презентував міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ. Мова йде про 12 кардіографів угорського виробництва, на придбання яких з міського бю­джету було виділено 180 тисяч гривень.

14.10.2011
...ГОЛОМУ - СОРОЧИНА

Протягом останніх декількох мі­ся­ців у місті неодноразово порушувалося питання створення хоспі­су. Нещодавно Асоціація сімейних лі­ка­рів міста виграла гранд від Міжнародного фонду «Відродження» для проведення інформаційної кампанії з метою ознайомлення населення з проблемами паліативної та хоспісної допомоги. Освоюючи кошти фон­­ду, за сприяння міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА делегація міста відвідала хоспіс в Івано-Франківську. 

19.08.2011
КОМУНАЛЬНУ АПТЕКУ ЛІКВІДУВАЛИ. ЩО ДАЛІ?

На черговій нараді керівників лікувально-профілактичних за­кладів міста, яка відбулася 15 серпня, вкотре порушувалося питання про ліквідацію єдиного в місті КП «Аптека №5 «Матері і дитини», що знаходиться у Черемушках. Рішення сесії міської ради про ліквідацію КП уже прийнято. Що далі? Таке питання виникає не лише у тих кам’янчан, які звикли користуватися 
послугами цієї аптеки, але й у начальника міськуправління охорони здоров’я Юрія ПЛИВАНЮКА. 

«ШВИДКІ» ВЛАШТУВАЛИ ПЕРЕПОЛОХ 15.07.2011
«ШВИДКІ» ВЛАШТУВАЛИ ПЕРЕПОЛОХ
Зранку 13 липня в місті був переполох: велика кількість карет швидкої медичної допомоги на шаленій швидкості кудись поспішали. Багато ка­м’ян­чан проводжали їх стурбованими поглядами. Як з’ясу­ва­лося, у Старому місті відкривався ІІІ Міжнародний конкурс бригад швидкої допомоги.


15.07.2011
ЛІКУЮТЬ АБРИКОСИ
Абрикоси вважаються щедрим і неймовірно корисним для людського організму подарунком природи. Вони можуть не просто порадувати приємним смаком, у них міститься величезна кількість речовин та елементів, які не тільки зміцнюють, але й лікують організм. 


15.07.2011
ГЕЛЬМІНТОЗ - ПІДСТУПНА ХВОРОБА

Сьогодні з-поміж різних небезпечних інфекційних захворювань гельмінтозам, на жаль, приділяється доволі незначна увага. Серед 250 видів гельмінтів, які здатні паразитувати в організмі людини, в Україні поширено близько 30. А у зв’язку зі значною міграцією населення, що спостерігається останнім часом, ймовірне завезення ще й «екзотичних» паразитів, що можуть прижитися на наших теренах і стати нам «рідними». 
В Україні щороку офіційно реєструють понад 600 випадків гельмінтозів на 100 тисяч населення, 80% яких припадають на дітей, 75% виявлених паразитозів становить ентеробіоз, 20% - аскаридоз. Тими чи іншими гельмінтами уражена п’ята частина дітей, котрі відвідують дитячі заклади. Про це небезпечне захворювання розповідає помічник лікаря-епідеміолога Кам’янець-Подільської райСЕС Веста ХИЖНЯК.

15.07.2011
ЯК ЗАПОБІГТИ ІНСУЛЬТУ

Останнім часом в усьому світі відзначається зростання кількості захворювань, що пов’язані з судинами головного мозку. Найнебезпечнішою хворобою серед них є мозкові інсульти, які щорічно вражають від 5,6 до 
7 млн. людей і позбавляють життя 4,6 млн. Ця проблема є досить актуальною в Україні, де щорічно фіксується 110-130 тис. випадків інсультів. Дуже часто вони закінчуються летально або призводять до глибокої інвалідності хворого. На жаль, за даними МОЗ України, кожному четвертому дорослому українцеві загрожує інсульт.
Про причини, лікування та профілактику цього захворювання розповідає лікар-невропатолог міської поліклініки №1 Ольга ГОРБАНЬ.

08.07.2011
ЩОБ НЕ БУЛО ЯК ЗАВЖДИ - «ГОВОРИЛИ, БАЛАКАЛИ...»

6 липня відбулося спільне засідання медради міського УОЗ і депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. 

КОПІЙКА ДО КОПІЙКИ - ТА Й ВІДДІЛЕННЯ 01.07.2011
КОПІЙКА ДО КОПІЙКИ - ТА Й ВІДДІЛЕННЯ

25 червня у хірургічному відділенні міської лікарні №1 було велелюдно. Сюди прийшли міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ із заступниками та депутати міськради. Вони оглядали відремонтоване приміщення, на яке з міського бюджету було виділено кошти. 

Автор: 

ВІТАМІНИ ПЛЮС ЗАДОВОЛЕННЯ 24.06.2011
ВІТАМІНИ ПЛЮС ЗАДОВОЛЕННЯ

Полуниця - королева десертів! Але, крім краси та смаку, має ще й масу корисних властивостей. 

24.06.2011
ХІБА У НАС ЛИШЕ ХОЛЕРА?
Останні декілька тижнів уся Україна настільки уважно спостерігає за подіями на сході країни, які пов’язані з розповсюдженням і подальшим локалізуванням холери, що навіть призабула, що, крім холери, існує ще чимало інших шлунково-кишкових захворювань. Єдиний плюс у тому, що способи зараження у них майже такі ж, як і при холері. Ми вирішили поспілкуватися з лікарем-епідеміологом міськСЕС Аллою ГРИЦАЙ і лікарем-інфекціоністом Центральної районної лікарні Фаїною ГЕРШЕНГОРЕН про те, яких ще шлунково-кишкових захворювань нам слід остерігатися та як запобігти їх виникненню.

24.06.2011
НАРКОМАНІЯ - ХВОРОБА СУСПІЛЬСТВА
26 червня у всьому світі відзначається Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків. Ця дата була визначена 1987 р. Генеральною асамблеєю ООН у рамках десятиріччя боротьби з наркоманією, яка сьогодні є найгострішою проблемою людства. Причому фахівці прогнозують подальший ріст наркоманії у світі та, зокрема, в Україні. Але чому ж саме таким є прогноз щодо України? Про це ми спілкуємося з лікарем міської поліклініки №1 Ольгою ГОРБАНЬ.


24.06.2011
ЖИВА ВОДА ВДОМА
Відомий факт, що людина не може прожити без води більше 3-4 днів. Від її наявності та якості залежить стан нашого здоров’я, а головне - тривалість життя. Скільки нам потрібно рідини, що таке «жива» вода і як її зробити? Про це - докладніше.


ЦРЛ ПОПОВНИЛАСЯ НОВИМ КАБІНЕТОМ 24.06.2011
ЦРЛ ПОПОВНИЛАСЯ НОВИМ КАБІНЕТОМ

Напередодні Дня медика на території Центральної районної лікарні (ЦРЛ) було відкрито кабінет бактеріоскопії. За словами головного лікаря ЦРЛ Якова ЦУГЛЕВИЧА, незважаючи на ни­нішнє зниження в нашому районі рівня захворюваності на туберкульоз, цей кабінет до­зволить вчасно та ефективно виявляти небезпечну недугу. 

Автор: 

ПОКИ ГРІМ НЕ ВДАРИТЬ... 10.06.2011
ПОКИ ГРІМ НЕ ВДАРИТЬ...

Період літніх відпусток можна використати з подвійною користю: не лише оздоровити свій організм на морях-океанах, але й зробити профілактичний медогляд. 

ЗАЖЕНЕМО ХОЛЕРУ В ТУПИК! 10.06.2011
ЗАЖЕНЕМО ХОЛЕРУ В ТУПИК!
Оскільки нещодавно у Маріуполі було виявлено випадки захворювання на холеру, в Кам’янці створено протиепідемічну комісію, перше засідання якої відбулося 7 червня під головуванням заступника міського голови Сергія БАБІЯ.

10.06.2011
БЕЗПЛІДДЯ - НЕ ВИРОК

З 10 травня в Кам’янці-Подільському розпочався місячник планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я «Разом до здорового майбутнього», який проходить за підтримки американського агентства «USAID» та спрямований на збільшення народжуваності, запобігання абортів і подолання бездітності.
Народження дитини - невід’ємна складова щасливого подружнього життя, а бездітність і переривання роду - одна з найстрашніших бід, що можуть спіткати родину. Недарма кажуть: «Справжній чоловік повинен побудувати дім, посадити дерево та виростити сина». Що ж робити, коли дім - повна чаша, є чудовий сад, а в ньому не чути дитячого сміху?..
Про проблеми, які стоять на шляху подолання безпліддя, ми ведемо розмову з лікарем-акушером-гінекологом жіночої консультації Вадимом БОГУЦЬКИМ.

ПОДІЛИСЯ СВОЄЮ КРОВ’Ю! 10.06.2011
ПОДІЛИСЯ СВОЄЮ КРОВ’Ю!

14 ЧЕРВНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА
Кров - найцінніше з того, що одна людина може дати іншій, адже кров - це життя. Тому завжди і всюди великою повагою користуються донори крові. На жаль, останнім часом усе менше людей готові поділитися своєю кров’ю. 
Про проблеми донорства наша розмова з головним лікарем міської станції переливання крові Володимиром ГРУБЛЯКОМ і завідувачкою відділу комплектування донорських кадрів Антоніною ХОРСЄВОЮ.

Автор: 


Здоров'я: 61 — 80 з 168
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі