Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

13.04.2012
ГРВІ ВІДСТУПАЄ, КІР - НАСТУПАЄ

 Мінлива весняна погода, зниження імунітету та брак  вітамінів призводять до того, що підхопити інфекцію стає легше. Однак цього року перевищення епідемпорогу в місті та районі не зафіксовано. 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

НЕ ЗАКРИЄМО, ТО ХОЧ ПОСКОРОЧУЄМО 30.03.2012
НЕ ЗАКРИЄМО, ТО ХОЧ ПОСКОРОЧУЄМО
Чарівна паличка, котра врятувала населення району від за­криття ФАПів та реорганізації Жванецької дільничної лікарні, судячи з усього, дала тріщину. Відбилась вона на скороченні ставок для санітарок сільських ФАПів. Про це говорилось на черговій колегії райдержадміністрації, яка відбулась 29 березня.


Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

ХВОРІТИ «ОФІЦІЙНО» ТЕПЕР ПРОСТІШЕ 02.03.2012
ХВОРІТИ «ОФІЦІЙНО» ТЕПЕР ПРОСТІШЕ

Оформити лікарняний сьогодні можна в будь-якого лікаря. Адже 2 лютого Міністерством юстиції було зареєстровано нові правила заповнення лікарняних листів.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

ДІЛИЛИСЯ КРОВ’Ю 24.02.2012
ДІЛИЛИСЯ КРОВ’Ю

Впродовж трьох днів, з 16 по 18 лютого, на базі Ка­м’янець-Подільської центральної районної лікарні проводилась добровільна здача крові. 

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

АМЕРИКАНСЬКА ОПІКА ПОДІЛЬСЬКИМИ ДІТЬМИ  24.02.2012
АМЕРИКАНСЬКА ОПІКА ПОДІЛЬСЬКИМИ ДІТЬМИ
Вони слухняно посідали в рядок, позуючи фотокамері. І просто неможливо відвести погляд від щирих, здивованих очей. У кожного з цих, на перший погляд, безтурботних і веселих малюків, котрі лікуються в протитуберкульозному санаторії, своє нелегке життєве ви­пробування. Якщо сьогодні таких дітей не лікувати, то вже завтра вони можуть стати підлітками з відкритою формою туберкульозу.

Автор:  Тетяна ДИКА

МЕДИКИ ПІДСУМУВАЛИ РІК  24.02.2012
МЕДИКИ ПІДСУМУВАЛИ РІК
Цього тижня було підведено підсумки роботи медичної галузі міста за минулий рік, а також окреслені найближчі перспективи галузі.

В МЕДИЧНИХ БАТАЛІЯХ ПОСТАВИЛИ КРАПКУ  24.02.2012
В МЕДИЧНИХ БАТАЛІЯХ ПОСТАВИЛИ КРАПКУ
Про проблеми медицини в районі останнім часом не говорили хіба що німі та байдужі. Неодноразові згадування в місцевій пресі, репортажі по телебаченню, обговорення на постійних комісіях та зібраннях лікарів надали цій темі значного розголосу. Нагадаємо, що причиною такого ажіотажу стало втілення в життя Кам’янець-Подільського району реформи медичної галузі, задекларованої державою як наближення медицини до людей.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

17.02.2012
ЗАМІСТЬ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ - ФАРМ-ХОЛДИНГ І АМБУЛАТОРІЯ

Два тижні тому міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ повідомляв про майбутню долю приміщення КП «Аптека «Матері та дитини», а саме - можливість співпраці з хмельницькою мережею аптек. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

МОДЕРНІЗАЦІЯ ШЛЯХОМ РЕОРГАНІЗАЦІЇ 10.02.2012
МОДЕРНІЗАЦІЯ ШЛЯХОМ РЕОРГАНІЗАЦІЇ

Медична галузь району не стоїть на місці. Про це заявили на черговому засіданні медичної ради, яке відбулося 7 лютого у Центральній районній лікарні. Підводили під­сумки минулого року та будували плани на майбутнє головний хірург обласного управління охорони здоров’я Анатолій СУХОДОЛЯ, голова районної ради Іван РОМАНЧУК, заступник голови РДА Павло ДОВГОПОЛ та головний лікар ЦРЛ Яків ЦУГЛЕВИЧ. 
Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

27.01.2012
ТУДИ, ДЕ БУЛИ ДІТИ, ПРИЙДУТЬ УЧИТЕЛІ
Керівники декількох громад­ських організацій міста поставили свої підписи під відкритим листом на ім’я міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА, який наді­йшов на адресу редакції.  Автор:  Ольга МІРКОТАН

РЕКОМЕНДУЄМО КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ САНАТОРІЙ 27.01.2012
РЕКОМЕНДУЄМО КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ САНАТОРІЙ

«Подолянин» уже писав про бажання міської влади створити в Кам’янці-Подільському бальнеологічний курорт. Стосовно цих намірів були відповідні звернення до облдержадміністрації, Верховної Ради України. Про них вів мову керівник краю Василь ЯДУХА з Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ під час його перебування на Хмельниччині. Кам’янчани під­твер­дили документально свої пропозиції наявністю необхідних для цього природно-ресурсних  запасів у місті, розробили та затвердили стратегічні документи, зорієн­товані на розвиток його рекреаційно-туристичного потенціалу.
Днями в Кам’янці-Подільському проведено переговори керівництва міста з директором Одеської архітектурно-планувальної майстерні «Укркурорт­проект» Ашатом МАНУКЯНОМ що­до проекту оголошення деяких територій Кам’янця курортними.
Аби дізнатися детальніше про природно-ресурсні можливості організації в Кам’янці бальнеологічного курорту, про інші родовища мінеральних вод на теренах нашої області, ми зустрілися із знаним не тільки в Україні гідрогеологом, лауреатом премії Ради міністрів СРСР, за­служеним працівником промисловості України Олександром ІЩЕНКОМ. Сьогодні він - головний гідрогеолог ТОВ «Гермеон»(м.Хмельницький).

30.12.2011
МЕДИЦИНІ - ШАХОВІ КОМБІНАЦІЇ
27 грудня під час брифінгу заступник міського голови з гуманітарних питань Василь СУКАЧ підвів підсумки річної роботи департаменту гуманітарної політики та окреслив перспективи на наступний рік. 

У галузі медицини новиною №1 є те, що для міста за кошти з Держбюджету закуплено сучасний рентгенапарат, вартість якого становить 1 млн. 800 тис.грн. Міська влада спільно з керівниками медичних установ міста прийняли рішення встановити це обладнання у міській поліклініці №2 на вул.Франка.
Автор:  Наталія ЯРОВА

16.12.2011
ГРИПУ НЕМАЄ, А ВАКЦИНИ - Є

Цьогоріч вірусні захворювання атакують Україну не на жарт. Якщо західні області нещадно борються з кором, то східні й центральні - мужньо воюють з грипом. На цьому фоні Кам’янець виглядає як оаза затишку. Затишку перед бурею?

16.12.2011
АПТЕКА ХОЧ І БУДЕ...

Як повідомив заступник міського голови Василь СУКАЧ, незабаром комунальна аптека (колишня аптека «Матері та дитини» на Черемушках), відновить роботу. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

МІСТО ПОПОВНИЛОСЯ 12-ма КАРДІОГРАФАМИ 18.11.2011
МІСТО ПОПОВНИЛОСЯ 12-ма КАРДІОГРАФАМИ

Учора медична галузь міста отримала приємний і довгоочікуваний подарунок від міської влади, який медпрацівникам презентував міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ. Мова йде про 12 кардіографів угорського виробництва, на придбання яких з міського бю­джету було виділено 180 тисяч гривень.

14.10.2011
...ГОЛОМУ - СОРОЧИНА

Протягом останніх декількох мі­ся­ців у місті неодноразово порушувалося питання створення хоспі­су. Нещодавно Асоціація сімейних лі­ка­рів міста виграла гранд від Міжнародного фонду «Відродження» для проведення інформаційної кампанії з метою ознайомлення населення з проблемами паліативної та хоспісної допомоги. Освоюючи кошти фон­­ду, за сприяння міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА делегація міста відвідала хоспіс в Івано-Франківську. 

19.08.2011
КОМУНАЛЬНУ АПТЕКУ ЛІКВІДУВАЛИ. ЩО ДАЛІ?

На черговій нараді керівників лікувально-профілактичних за­кладів міста, яка відбулася 15 серпня, вкотре порушувалося питання про ліквідацію єдиного в місті КП «Аптека №5 «Матері і дитини», що знаходиться у Черемушках. Рішення сесії міської ради про ліквідацію КП уже прийнято. Що далі? Таке питання виникає не лише у тих кам’янчан, які звикли користуватися 
послугами цієї аптеки, але й у начальника міськуправління охорони здоров’я Юрія ПЛИВАНЮКА. 

«ШВИДКІ» ВЛАШТУВАЛИ ПЕРЕПОЛОХ 15.07.2011
«ШВИДКІ» ВЛАШТУВАЛИ ПЕРЕПОЛОХ
Зранку 13 липня в місті був переполох: велика кількість карет швидкої медичної допомоги на шаленій швидкості кудись поспішали. Багато ка­м’ян­чан проводжали їх стурбованими поглядами. Як з’ясу­ва­лося, у Старому місті відкривався ІІІ Міжнародний конкурс бригад швидкої допомоги.


15.07.2011
ЛІКУЮТЬ АБРИКОСИ
Абрикоси вважаються щедрим і неймовірно корисним для людського організму подарунком природи. Вони можуть не просто порадувати приємним смаком, у них міститься величезна кількість речовин та елементів, які не тільки зміцнюють, але й лікують організм. 


15.07.2011
ГЕЛЬМІНТОЗ - ПІДСТУПНА ХВОРОБА

Сьогодні з-поміж різних небезпечних інфекційних захворювань гельмінтозам, на жаль, приділяється доволі незначна увага. Серед 250 видів гельмінтів, які здатні паразитувати в організмі людини, в Україні поширено близько 30. А у зв’язку зі значною міграцією населення, що спостерігається останнім часом, ймовірне завезення ще й «екзотичних» паразитів, що можуть прижитися на наших теренах і стати нам «рідними». 
В Україні щороку офіційно реєструють понад 600 випадків гельмінтозів на 100 тисяч населення, 80% яких припадають на дітей, 75% виявлених паразитозів становить ентеробіоз, 20% - аскаридоз. Тими чи іншими гельмінтами уражена п’ята частина дітей, котрі відвідують дитячі заклади. Про це небезпечне захворювання розповідає помічник лікаря-епідеміолога Кам’янець-Подільської райСЕС Веста ХИЖНЯК.


Здоров'я: 61 — 80 з 180
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі