• ШАНОВНІ КАМ’ЯНЧАНИ!
  • ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ПОНЕДІЛОК, 29 ТРАВНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ВІДКРИЛАСЯ КРАМНИЦЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ «ТВІЙ ЧАС» 16.12.2016
ВІДКРИЛАСЯ КРАМНИЦЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ «ТВІЙ ЧАС»
2016 рік відзначається важливою подією для українських підприємств ­ відкриттям першої на ринку мережі крамниць електронних послуг «Твій час». Із червня по всій країні з’яви­лося вже більше як 60 авторизованих сервісних точок, а до кінця року їхня кількість зросте мінімум втричі. Компанія «Смарт» відкрила крамницю «Твій час» у Кам’янці­По­діль­ському.

Економиш? ЕКОНОМ! 16.12.2016
Економиш? ЕКОНОМ!

Цього тижня кам’янчани святкували не лише Андріївські вечорниці, а й грандіозне відкриття нового маркету «Економ».

ПОДАРУЄМО КРАСУ! 02.12.2016
ПОДАРУЄМО КРАСУ!
1 грудня в Кам’янці-Подільському відкрилася авторська школа перукарського мистецтва Оксани ДОЛІНСЬКОЇ.

СЬОГОДНІ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ФІРМОВИЙ МАГАЗИН БУДИНКУ МОДЕЛЕЙ «PETRO SOROKA» 02.03.2012
СЬОГОДНІ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ФІРМОВИЙ МАГАЗИН БУДИНКУ МОДЕЛЕЙ «PETRO SOROKA»

Про те, які сюрпризи очікують на ка­м’янчанок, нам розповіла комерційний директор української компанії «Будинок моделей «Petro Soroka» Світлана ДАВИДЕНКО.

Автор:  Алла БАБЛЯК

ФЛАГМАН ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВИ 27.01.2012
ФЛАГМАН ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВИ

У січні виповнилося 20 років державному Укрексімбанку
Наприкінці 1991 р. перед українськими підприємствами, що займалися зов­нішньо­економіч­ною діяльністю, та й молодою незалежною державою загалом постала сер­йозна проблема здійснення міжнародних розрахунків. До цього часу платежі проводив союзний «Зовнішекономбанк», але що далі, то складніше, а в грудні 1991 р. процес зовсім припинився. Виникла потреба якнайшвидшого створення власного спеціалі­зованого державного банку для обслуговування зовнішньоекономічних зв’язків суб’єктів господарської діяльності.
Ліцензія НБУ №2 від 05.10.2011.

«РИБНА КРАЇНА» Є Й У НАС 09.12.2011
«РИБНА КРАЇНА» Є Й У НАС
Риба та морепродукти - не часті гості на нашому столі. А шкода! М’ясо риби - найкраще джерело такого необхідного нам білка. Він легко перетравлюється і майже повністю засвоюється організмом. Саме завдяки цій властивості риба легко розварюється та швидко готується. 


Автор:  Алла БАБЛЯК

«CREDIT AGRICOLE» У КАМ’ЯНЦІ 23.09.2011
«CREDIT AGRICOLE» У КАМ’ЯНЦІ

16 вересня на вул.Соборна, 27б, відкрилося відділення відомого в Україні КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНКу, власником якого є потужна фінансова група «Credit Agricole Group» (Франція), що успішно працює в Україні з 1993 р. Тепер жителі Кам’янця-Подільського мають можливість отримати сучасні фінансові послуги і бездоганну якість обслуговування. Цей банк займає лідируючі позиції на ринках споживчого та автокредитування, фінансує купівлю житла, приймає вклади від населення на привабливих умовах, здійснює грошові перекази, випуск та обслуговування платіжних і кредитних карток, та надає низку інших послуг для приватних осіб, включаючи страхування.  
Автор:  Алла БАБЛЯК

РУКОДІЛЛЯ ЗАВЖДИ В МОДІ 11.02.2011
РУКОДІЛЛЯ ЗАВЖДИ В МОДІ

Рукоділля - заняття для захоплених і творчих натур, яке користувалося популярністю ба­гато років тому та актуальне сьогодні. Саме для тих, хто не може сидіти без діла, у Старому місті 6 лютого відкрився магазин «Модне рукоділля», в асортименті якого широко представлено всі матеріали, необхідні для вишивання, шиття та в’язання. 

З «KERAMA MARAZZI» - ДО ЄГИПТУ 24.12.2010
З «KERAMA MARAZZI» - ДО ЄГИПТУ

Зустріти Новий рік у Єгипті, на декілька днів забути про сніги та морози, залізти в тепле Середземне море, не перейматись новорічними клопотами, а діставати із шаф заховані туди купальники та літній одяг... 

КРЕДИТ ГОТІВКОЮ ВІД АЛЬФА-БАНКУ - ДОСТУПНІСТЬ ТА ОПЕРАТИВНІСТЬ! ДО 150000 ГРИВЕНЬ ПІД 17% РІЧНИХ*! 26.11.2010
КРЕДИТ ГОТІВКОЮ ВІД АЛЬФА-БАНКУ - ДОСТУПНІСТЬ ТА ОПЕРАТИВНІСТЬ! ДО 150000 ГРИВЕНЬ ПІД 17% РІЧНИХ*!

Стабілізація на фінансовому ринку та значне зростання депозитної бази дозволяє банкам активно відновлювати програми кредитування. Альфа-Банк вже запропонував своїм клієнтам широкий вибір кредитних продуктів: кредити готівкою, овердрафт за зарплатною картою, кредитні карти, автокредити.
* Вказана відсоткова ставка не включає послуги «Альфа-Сервіс», котра залежно від розміру кредиту складає, приблизно, від 0,67% до 3% від суми кредиту щомісячно.


1 — 10 з 19
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець Всі