Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

26.03.2010
ГОРОБЕЦЬ ПОЛЬОВИЙ - ПТАХ 2010 РОКУ

Щороку Українське товариство охорони птахів обирає якогось птаха та запрошує до спостережень за ним у природі. Ставши переможцями конкурсу «Птах 2002 року», юннати Кам’янець-Подільського еколого-натуралістичного центру сім років тому два тижні відпочивали в таборі «Юннат» у Києві. Тоді хлопчики та дівчатка спостерігали за совою вухатою.
Цьогоріч уже вшістнадцяте обрано птаха року. Ним став горобець польовий. Та коли проводитимете спо-стереження за ним, будьте уважними, бо є ще горобець хатній, а в Україні зрідка трапляються також і горобець чорногрудий, і горобець скельний.

Автор:  Ольга БУДЗЕЙ
Кількість коментарів до елементу:  1

05.02.2010
«КАЗНИТЬ НЕЛЬЗЯ ПОМИЛОВАТЬ»

30 січня відбулося офіційне закриття сезону полювання. 2009 рік для мисливців району виявився досить напруженим і неоднозначним. У першу чергу, не вони, а їх поставили під пильний приціл як влада, так і громадськість району. I постріли виявилися, як-то кажуть, не в молоко, а в яблучко. Розворушивши тепле та затишне кубельце, яке сплели собі деякі любителі полювання, влада ткнула носом новоспечених опонентів, як мале цуценя, у недоліки їхньої роботи. А їх, як з’ясувалося, виявилося більш ніж достатньо.


Довкілля: 101 — 102 з 102
Початок | Поперед. | 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі