12 Липня 2019

Літо – час мандрівок, і зовсім не обов’язково покидати навіть межі рідного району, щоби набратися вражень і відпочити й очима, і душею, а надто коли це не просто собі район, а Кам’янеччина – край товтр і Дністра. Розпочинаємо цикл статей про мандрівки вихідного дня. Перша поведе нас до високих скель над Дністром.

28 Червня 2019

Щорічно у світі понад 10 мільйонів людей піддаються нападам комах і плазунів, зокрема й отруйних. Сусідство з ними рідко буває приємним.

7 Червня 2019

«Відранку селом через Дністер годин зо п’ять в один бік летіла хмара метеликів. Кажуть, що то знак кінця світу. Хоч я у це і не вірю, але все одно цікаво дізнатися, що з тими комахами», – зателефонувавши до редакції, запитала мешканка Слобідки-Малиновецької бабуся Ганя.

3 Листопада 2017

Питання про роздільне збирання побутових відходів розглядалося 27 жовтня на засіданні виконкому міськради.

19 Лютого 2016

Міська влада продовжує роботу над втіленням в життя ідеї облаштування відпочинкової зони в каньйоні річки Смотрич і відновлення греблі. Після оприлюднення планів у пресі та їх обговорення на сесії міськради долучитися до справи запросили потенційних інвесторів – підприємців міста. Зустріч відбулася 15 лютого. 

6 Листопада 2015

Катастрофічне обміління річок, зокрема й Дністра, змусило кам’янчан запанікувати. Адже екстремальна гідрологічна ситуація загрожувала нестачею питної води, більша частина якої у нас – дністровська. Саме тому в місті взялися втілювати план порятунку від «зневоднення».

28 Серпня 2015

Чому потічок Дібруха, що протікає через Довжок і Підзамче, має білий колір і страшенно смердить? Поки що це таємниця, але розгадка дуже близько, її потрібно буквально розкопати в радіусі двох десятків метрів.

24 Липня 2015

Минулого тижня в Сатанівському водосховищі (Городоцький район), що на річці Збруч, загинуло близько трьох тонн риби. На поверхню сплили щуки, коропи, лящі, плотва та інші види. Найбільші особини залишилися гнити на глибині. Екологи та правоохоронці відразу взялися досліджувати обставини катастрофи.

14 Листопада 2014

Еко-активісти з різних міст України зустрінуться в Кам’янці-Подільському! 22-23 листопада з 10:00 до 17:00 у молодіжному клубі «Сатурн» (вул. Данила Галицького, 20) відбудеться тренінг-тур проекту «Генерація Е».

24 Жовтня 2014

Вони сидять на високому горбі й годинами пильно вдивляються в біноклі. Зграйка зябликів, припутень, мартин, пара круків, сойка… На початку жовтня в околицях села Тарасівка відбулася акція «Bird watch». Так називаються міжнародні дні спостережень за птахами, які синхронно проводяться в різних куточках планети.

30 Травня 2014

Перспектива – річ чудова, але ніхто не хоче, щоб вона була вічною. Каньйон річки Смотрич захоплює всіх, хто потрапляє на Новопланівський міст. А от потрапивши в сам каньйон, зачаровує далеко не все. Хоча потенціал для відпочинку і туризму в цьому місці величезний – наочно це довели ще кілька десятків років тому.

1 Травня 2014

Після перерви, що тривала більше як два десятиліття, на Центральному стадіоні ім.Г.Тонкочеєва стартувала Національна виставка собак «Подільська весна – 2014». Понад три десятки чотирилапих із Києва, Львова, Вінниці, Хмельницького та Кам’янця-Подільського на подіумі хизувалися красою, граційністю та вмінням беззаперечно виконувати накази господаря. З-поміж учасників було й чимало титулованих, але траплялися і дебютанти.

1 Травня 2014

На Кам’янеччині, за селом Дерев’яне, на вершині вкритого лісом пагорба, можна побачити… сфінкса. Його збудували не юрба рабів і не скульптор-фантаст. Сама природа виточила з вапняку химерну фігуру, схожу на міфічну тварину.

1 Травня 2014

Проходячи повз ПДАТУ зі знайомою, чуємо дивні звуки, що лунають з території навчального закладу. «Що це?» – налякано запитує вона. Кажу: «Та це ж звичайнісінькі павичі. Тут не тільки вони галасують, а ще й півні співають і гуси гельгочуть». Адже з приходом весни пташиний двір, що при біотехнологічному факультеті, знову ожив.