Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

СУБОТА, 23 ВЕРЕСНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СМІТТЯ ПОДІЛЯТЬ НА СОРТИ 02.05.2013
СМІТТЯ ПОДІЛЯТЬ НА СОРТИ
29 квітня з Кам’янця-Подільського стартував Всеукраїнський проект «Чисті перлини України» за підтримки ДП «Укрекоресурси». Його мета - зібрати кошти і встановити контейнери для роздільного збирання сміття в мальовничих куточках України, що користуються особливою популярністю серед туристів.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ЩОБ БУТИ «ЗЕЛЕНИМ», ТРЕБА СТАТИ «ПАСИВНИМ» 02.05.2013
ЩОБ БУТИ «ЗЕЛЕНИМ», ТРЕБА СТАТИ «ПАСИВНИМ»
23-26 квітня заступник міського голови Василь СТРОЯНОВСЬКИЙ і завідувач відділу енергозбереження при департаменті житлової політики, доріг та інфраструктури Юрій ЛЯГУТКО взяли участь у щорічній конференції європейської асоціації Energy Cities у шведському містечку Векшьо, яке вважається «найзеленішим містом Європи».

Автор:  Наталія ЯРОВА

НАСПРАВДІ ТХНЕ НЕ ПОСЛІДОМ А БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ? 02.05.2013
НАСПРАВДІ ТХНЕ НЕ ПОСЛІДОМ А БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ?
Про проблему з відходами ПАТ «Авіс» на Кам’янеччині говорять давно - нестерпний запах із полів, встелених курячим послідом, загроза забруднення криниць і водойм, мертві тушки й пір’я не на жарт стурбували місцевий люд.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

АЛЕЯ СЛАВИ ЗАЦВІТЕ ГОРОБИНАМИ 26.04.2013
АЛЕЯ СЛАВИ ЗАЦВІТЕ ГОРОБИНАМИ
36 саджанців горобини висадили 20 квітня вздовж вулиці Лесі Українки, біля скверу Танкістів, представники влади разом з ветеранами і членами Клубу юних миротворців.

Кількість коментарів до елементу:  0

ЗАКОН ПРАЦЮЄ - ЛИС ХАЗЯЙНУЄ 26.04.2013
ЗАКОН ПРАЦЮЄ - ЛИС ХАЗЯЙНУЄ
Мешканці с.Гуменці б’ють на сполох. У їхніх господарствах хазяйнують зайві господарі. Дикі лисиці, шукаючи наживи, спокійно розгулюють селом.

Автор:  Тетяна ДИКА

І ВОДИ БАГАТО, І ПИТИ НІЧОГО 19.04.2013
І ВОДИ БАГАТО, І ПИТИ НІЧОГО
Нещодавно міська влада похизувалася готовністю до весняних паводків на Смотричі, мовляв, ситуація - під контролем. А запорукою зменшення ризику затоплення прибережних вулиць мало стати оновлення гідротехнічних споруд Цибулівської ГЕС. Та вже за декілька днів на таку заяву щодо «підконтрольної ситуації» відреагували мешканці вулиці Річної.

Автор:  Тетяна ДИКА

УСІ - НА СУБОТНИК! 19.04.2013
УСІ - НА СУБОТНИК!
Cнігові кучугури розгребли, пора братися й за сміттєві. Весна в Кам’янці розпочалася масовим прибиранням. Засукавши рукави й озброївшись мітлами, поквитатися з місцевим брудом на вулиці міста вийшли сотні кам’янчан.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

В ЗАВАЛЛІ ВІДКОПАЛИ ВЕДМЕДЯ 19.04.2013
В ЗАВАЛЛІ ВІДКОПАЛИ ВЕДМЕДЯ
Наприкінці березня хмельницький спелеоклуб проводив експедицію в печері Атлантида, що розташована біля с.Завалля, з метою розширення і поглиблення деяких проходів. Несподівано одна з учасниць Олена Сахарова натикнулася на череп невідомої істоти. Згодом дослідники відкопали цілий скелет, вочевидь, уже давно вимерлого виду тварин, дещо схожого на ведмедя. Це перша цінна палеонтологічна знахідка в Атлантиді.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ЗАДЛЯ ПОТОМСТВА НЕ ШКОДА Й ХАТИ 12.04.2013
ЗАДЛЯ ПОТОМСТВА НЕ ШКОДА Й ХАТИ
На Лебедине озеро із зимівлі в еколого-натуралістичному центрі повернулися лебеді Ромео і Джульєтта. Причому, в них новосілля - замість розкішної альтанки для птахів змайстрували затишну дерев’яну хатинку.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

МІСТО ПЕРЕЖИЛО ЕКОРЕВІЗІЮ 05.04.2013
МІСТО ПЕРЕЖИЛО ЕКОРЕВІЗІЮ
«Перлину на камені» вперше за 70 років системно обстежили, аби з’ясувати, чи в безпечному природному середовищі живуть її мешканці. А результати екологічних досліджень оприлюднили 3 квітня в сесійній залі міськради.

Автор:  Тетяна ДИКА


Довкілля: 31 — 40 з 101
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі