Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЩО ТАМ КАЖЕ НАША БАРДА? 02.05.2013
ЩО ТАМ КАЖЕ НАША БАРДА?
Нарешті стало остаточно зрозуміло, яка зброя здатна побороти «аромати» Довжоцького спиртозаводу, що в теплу пору накривають місто і район.
Численні досліди показали, що жодним «Дуозонам» чи «Оксидолам», на які покладалися великі надії, довжоцька барда не по зубах. Не впораються з нею й міські очисні споруди. Тож на сьогодні єдиний реальний спосіб ліквідувати барду та її нестерпний запах - це переробити на біогаз.

Автор:  Наталія ЯРОВА

СМІТТЯ ПОДІЛЯТЬ НА СОРТИ 02.05.2013
СМІТТЯ ПОДІЛЯТЬ НА СОРТИ
29 квітня з Кам’янця-Подільського стартував Всеукраїнський проект «Чисті перлини України» за підтримки ДП «Укрекоресурси». Його мета - зібрати кошти і встановити контейнери для роздільного збирання сміття в мальовничих куточках України, що користуються особливою популярністю серед туристів.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ЩОБ БУТИ «ЗЕЛЕНИМ», ТРЕБА СТАТИ «ПАСИВНИМ» 02.05.2013
ЩОБ БУТИ «ЗЕЛЕНИМ», ТРЕБА СТАТИ «ПАСИВНИМ»
23-26 квітня заступник міського голови Василь СТРОЯНОВСЬКИЙ і завідувач відділу енергозбереження при департаменті житлової політики, доріг та інфраструктури Юрій ЛЯГУТКО взяли участь у щорічній конференції європейської асоціації Energy Cities у шведському містечку Векшьо, яке вважається «найзеленішим містом Європи».

Автор:  Наталія ЯРОВА

НАСПРАВДІ ТХНЕ НЕ ПОСЛІДОМ А БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ? 02.05.2013
НАСПРАВДІ ТХНЕ НЕ ПОСЛІДОМ А БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ?
Про проблему з відходами ПАТ «Авіс» на Кам’янеччині говорять давно - нестерпний запах із полів, встелених курячим послідом, загроза забруднення криниць і водойм, мертві тушки й пір’я не на жарт стурбували місцевий люд.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

АЛЕЯ СЛАВИ ЗАЦВІТЕ ГОРОБИНАМИ 26.04.2013
АЛЕЯ СЛАВИ ЗАЦВІТЕ ГОРОБИНАМИ
36 саджанців горобини висадили 20 квітня вздовж вулиці Лесі Українки, біля скверу Танкістів, представники влади разом з ветеранами і членами Клубу юних миротворців.

Кількість коментарів до елементу:  0

ЗАКОН ПРАЦЮЄ - ЛИС ХАЗЯЙНУЄ 26.04.2013
ЗАКОН ПРАЦЮЄ - ЛИС ХАЗЯЙНУЄ
Мешканці с.Гуменці б’ють на сполох. У їхніх господарствах хазяйнують зайві господарі. Дикі лисиці, шукаючи наживи, спокійно розгулюють селом.

Автор:  Тетяна ДИКА

І ВОДИ БАГАТО, І ПИТИ НІЧОГО 19.04.2013
І ВОДИ БАГАТО, І ПИТИ НІЧОГО
Нещодавно міська влада похизувалася готовністю до весняних паводків на Смотричі, мовляв, ситуація - під контролем. А запорукою зменшення ризику затоплення прибережних вулиць мало стати оновлення гідротехнічних споруд Цибулівської ГЕС. Та вже за декілька днів на таку заяву щодо «підконтрольної ситуації» відреагували мешканці вулиці Річної.

Автор:  Тетяна ДИКА

УСІ - НА СУБОТНИК! 19.04.2013
УСІ - НА СУБОТНИК!
Cнігові кучугури розгребли, пора братися й за сміттєві. Весна в Кам’янці розпочалася масовим прибиранням. Засукавши рукави й озброївшись мітлами, поквитатися з місцевим брудом на вулиці міста вийшли сотні кам’янчан.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

В ЗАВАЛЛІ ВІДКОПАЛИ ВЕДМЕДЯ 19.04.2013
В ЗАВАЛЛІ ВІДКОПАЛИ ВЕДМЕДЯ
Наприкінці березня хмельницький спелеоклуб проводив експедицію в печері Атлантида, що розташована біля с.Завалля, з метою розширення і поглиблення деяких проходів. Несподівано одна з учасниць Олена Сахарова натикнулася на череп невідомої істоти. Згодом дослідники відкопали цілий скелет, вочевидь, уже давно вимерлого виду тварин, дещо схожого на ведмедя. Це перша цінна палеонтологічна знахідка в Атлантиді.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ЗАДЛЯ ПОТОМСТВА НЕ ШКОДА Й ХАТИ 12.04.2013
ЗАДЛЯ ПОТОМСТВА НЕ ШКОДА Й ХАТИ
На Лебедине озеро із зимівлі в еколого-натуралістичному центрі повернулися лебеді Ромео і Джульєтта. Причому, в них новосілля - замість розкішної альтанки для птахів змайстрували затишну дерев’яну хатинку.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО


Довкілля: 31 — 40 з 102
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі