Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ПОНЕДІЛОК, 20 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

МІСТО ПЕРЕЖИЛО ЕКОРЕВІЗІЮ 05.04.2013
МІСТО ПЕРЕЖИЛО ЕКОРЕВІЗІЮ
«Перлину на камені» вперше за 70 років системно обстежили, аби з’ясувати, чи в безпечному природному середовищі живуть її мешканці. А результати екологічних досліджень оприлюднили 3 квітня в сесійній залі міськради.

Автор:  Тетяна ДИКА

ДОЛУЧИСЬ ДО ТОЛОКИ! 05.04.2013
ДОЛУЧИСЬ ДО ТОЛОКИ!
До православної Пасхи, яка цьогоріч припадає на 5 травня, місто над Смотричем обіцяють прибрати і причепурити.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

КОМУ РІК ЗМІЇ, А НАМ - РІК СОНІ! 08.02.2013
КОМУ РІК ЗМІЇ, А НАМ - РІК СОНІ!
Кожен рік повинен бути присвячений якому-небудь ссавцю. Така традиція в Українського теріологічного товариства НАНУ. Якщо минулого року це були кажани, то 2013-го ми будемо більшу увагу звертати на вовчка - невеличке миле пухнасте звірятко з великими очима та довгими вусами, яке в народі називають просто сонею.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ДЕ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ ЗЕМЛЯ З ВОДОЮ 01.02.2013
ДЕ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ ЗЕМЛЯ З ВОДОЮ
Якби Іван Сусанін жив на Кам’янеччині, боюсь, він би не знайшов такого болота, щоб потопити у ньому ворогів. Утім наші водно-болотні угіддя менш цінними від того не стали, займаючи особливе місце у системі матінки-природи. Після епохи меліоративних осушень людство знову задумалося про важливість первозданності.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

15 ПРИМХ ПРИРОДИ або КВЕСТ ВОДОСПАДАМИ КАНЬЙОНУ 18.01.2013
15 ПРИМХ ПРИРОДИ або КВЕСТ ВОДОСПАДАМИ КАНЬЙОНУ
Що спливає в уяві, коли думаєш про наше місто? Фортеця, глибокий каньйон, золота статуя на мінареті, площа в центрі міста з годинником… Комусь згадаються «Чортове колесо» і скульптури оленів, що бережуть легенду про засновників міста. Багато чого спадає на думку, але багатьом, мабуть, пригадається і водоспад під оленем. Стікаючи поріжком з озера в парку, потічок перетворюється на дивовижної краси водоспад, над яким велично стоїть уже згаданий символ міста - олень. Це найвідоміший скельний водоспад Кам’янця, але, мабуть, усі помічали, що зі скель то там, то тут сочаться ще й інші потоки води. Хтось скаже, що більшість з них - стічні води, але в нашій парковій зоні, багатій на водні ресурси, безліч і природних джерел. Згадаємо про них напередодні Водохреща.

ЗАСТРИБАЛИ БЛОХИ СНІГОВІ 11.01.2013
ЗАСТРИБАЛИ БЛОХИ СНІГОВІ
У минулі вихідні потепліло, тому деякі наївні комахи, відчувши це, прокинулися із зимової сплячки. Біля кількох яблуневих садів Кам’янеччини сніг просто всипали невеличкі комахи, розміром у декілька міліметрів, які стрибали по поверхні. Навіть недільний мороз їх не знищив. Згодом із вітрами, снігопадами та похолоданням вони зникли.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО
Кількість коментарів до елементу:  1

СКЕЛЯ ПРОСВІТЛЕННЯ 09.11.2012
СКЕЛЯ ПРОСВІТЛЕННЯ
Скелі завжди вражали людину своєю величчю та асоціювалися із незламністю духу. Жителям Кам’янеччини, мабуть, відомі Молочний Камінь (біля сіл Бровари та Нефедівці) і Соколів Камінь (біля села Княжпіль). Інформацію про ці об’єкти можна знайти і в Інтернеті. А от Ліоновичів Камінь біля села Дерев’яне виявився обділеним увагою, хоча за грандіозністю він навряд чи поступається двом попереднім. Навіть дивно, чому його досі не зареєстрували як місцеву геологічну пам’ятку.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

БОЯТИСЯ ЧИ ЗАХИЩАТИ?  28.09.2012
БОЯТИСЯ ЧИ ЗАХИЩАТИ?
З точки зору природи, шкідливих тварин не буває. Вони є такими лише з точки погляду людини. Тим часом деякі брати наші менші вважаються заклятими ворогами і винищуються, тоді як насправді приносять певну користь і потребують захисту.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

У НАШИХ ПАВУКІВ ЗАМАЛО ОТРУТИ 14.09.2012
У НАШИХ ПАВУКІВ ЗАМАЛО ОТРУТИ

Вже є офіційні висновки експертів щодо павуків, виловлених у приватному будинку на Зіньковецькій набережній, 21. Як і припускали кам’янецькі ветеринари, впіймані екземляри не закордонні гості, а наші, місцеві.
Фахівець у галузі арахнології Інституту екології Карпат Ганна ГІРНА проаналізувала п’ять особин павуків.

ХТО КРАДЕ У КАМ’ЯНЦЯ СМОТРИЧ? 07.09.2012
ХТО КРАДЕ У КАМ’ЯНЦЯ СМОТРИЧ?

Вигляд Смотрича - річ­ки-символу нашого міста - цього тижня просто приголомшив кам’янчан: рі­вень води у кільці навколо міста впав настільки, що дно майже повністю оголилося, перед очима - лише болото, купи каміння і сміття. 

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО


Довкілля: 41 — 50 з 102
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі