Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

МІСТО ПЕРЕЖИЛО ЕКОРЕВІЗІЮ 05.04.2013
МІСТО ПЕРЕЖИЛО ЕКОРЕВІЗІЮ
«Перлину на камені» вперше за 70 років системно обстежили, аби з’ясувати, чи в безпечному природному середовищі живуть її мешканці. А результати екологічних досліджень оприлюднили 3 квітня в сесійній залі міськради.

Автор:  Тетяна ДИКА

ДОЛУЧИСЬ ДО ТОЛОКИ! 05.04.2013
ДОЛУЧИСЬ ДО ТОЛОКИ!
До православної Пасхи, яка цьогоріч припадає на 5 травня, місто над Смотричем обіцяють прибрати і причепурити.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

КОМУ РІК ЗМІЇ, А НАМ - РІК СОНІ! 08.02.2013
КОМУ РІК ЗМІЇ, А НАМ - РІК СОНІ!
Кожен рік повинен бути присвячений якому-небудь ссавцю. Така традиція в Українського теріологічного товариства НАНУ. Якщо минулого року це були кажани, то 2013-го ми будемо більшу увагу звертати на вовчка - невеличке миле пухнасте звірятко з великими очима та довгими вусами, яке в народі називають просто сонею.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ДЕ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ ЗЕМЛЯ З ВОДОЮ 01.02.2013
ДЕ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ ЗЕМЛЯ З ВОДОЮ
Якби Іван Сусанін жив на Кам’янеччині, боюсь, він би не знайшов такого болота, щоб потопити у ньому ворогів. Утім наші водно-болотні угіддя менш цінними від того не стали, займаючи особливе місце у системі матінки-природи. Після епохи меліоративних осушень людство знову задумалося про важливість первозданності.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

15 ПРИМХ ПРИРОДИ або КВЕСТ ВОДОСПАДАМИ КАНЬЙОНУ 18.01.2013
15 ПРИМХ ПРИРОДИ або КВЕСТ ВОДОСПАДАМИ КАНЬЙОНУ
Що спливає в уяві, коли думаєш про наше місто? Фортеця, глибокий каньйон, золота статуя на мінареті, площа в центрі міста з годинником… Комусь згадаються «Чортове колесо» і скульптури оленів, що бережуть легенду про засновників міста. Багато чого спадає на думку, але багатьом, мабуть, пригадається і водоспад під оленем. Стікаючи поріжком з озера в парку, потічок перетворюється на дивовижної краси водоспад, над яким велично стоїть уже згаданий символ міста - олень. Це найвідоміший скельний водоспад Кам’янця, але, мабуть, усі помічали, що зі скель то там, то тут сочаться ще й інші потоки води. Хтось скаже, що більшість з них - стічні води, але в нашій парковій зоні, багатій на водні ресурси, безліч і природних джерел. Згадаємо про них напередодні Водохреща.

ЗАСТРИБАЛИ БЛОХИ СНІГОВІ 11.01.2013
ЗАСТРИБАЛИ БЛОХИ СНІГОВІ
У минулі вихідні потепліло, тому деякі наївні комахи, відчувши це, прокинулися із зимової сплячки. Біля кількох яблуневих садів Кам’янеччини сніг просто всипали невеличкі комахи, розміром у декілька міліметрів, які стрибали по поверхні. Навіть недільний мороз їх не знищив. Згодом із вітрами, снігопадами та похолоданням вони зникли.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО
Кількість коментарів до елементу:  1

СКЕЛЯ ПРОСВІТЛЕННЯ 09.11.2012
СКЕЛЯ ПРОСВІТЛЕННЯ
Скелі завжди вражали людину своєю величчю та асоціювалися із незламністю духу. Жителям Кам’янеччини, мабуть, відомі Молочний Камінь (біля сіл Бровари та Нефедівці) і Соколів Камінь (біля села Княжпіль). Інформацію про ці об’єкти можна знайти і в Інтернеті. А от Ліоновичів Камінь біля села Дерев’яне виявився обділеним увагою, хоча за грандіозністю він навряд чи поступається двом попереднім. Навіть дивно, чому його досі не зареєстрували як місцеву геологічну пам’ятку.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

БОЯТИСЯ ЧИ ЗАХИЩАТИ?  28.09.2012
БОЯТИСЯ ЧИ ЗАХИЩАТИ?
З точки зору природи, шкідливих тварин не буває. Вони є такими лише з точки погляду людини. Тим часом деякі брати наші менші вважаються заклятими ворогами і винищуються, тоді як насправді приносять певну користь і потребують захисту.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

У НАШИХ ПАВУКІВ ЗАМАЛО ОТРУТИ 14.09.2012
У НАШИХ ПАВУКІВ ЗАМАЛО ОТРУТИ

Вже є офіційні висновки експертів щодо павуків, виловлених у приватному будинку на Зіньковецькій набережній, 21. Як і припускали кам’янецькі ветеринари, впіймані екземляри не закордонні гості, а наші, місцеві.
Фахівець у галузі арахнології Інституту екології Карпат Ганна ГІРНА проаналізувала п’ять особин павуків.

ХТО КРАДЕ У КАМ’ЯНЦЯ СМОТРИЧ? 07.09.2012
ХТО КРАДЕ У КАМ’ЯНЦЯ СМОТРИЧ?

Вигляд Смотрича - річ­ки-символу нашого міста - цього тижня просто приголомшив кам’янчан: рі­вень води у кільці навколо міста впав настільки, що дно майже повністю оголилося, перед очима - лише болото, купи каміння і сміття. 

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО


Довкілля: 41 — 50 з 102
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі