1 Травня 2020

Квітковий рай – саме так називають господарство Анни РЕЗНІЧУК, яка проживає в Гуменецькій ОТГ. Гладіолуси, тюльпани і нарциси на її городі вже десятки років, але активно кам’янчани заговорили про неї саме цьогоріч. Карантин таки дався взнаки.

10 Квітня 2020

Карантин карантином, а їсти хочеться завжди, тому в мешканців району та місцевих дачників з’явилася неабияка можливість першими за сусідів посадити городи. Як підготуватися до цього трудомісткого процесу, детально пояснив доктор сільськогосподарських наук, доцент ПДАТУ Руслан М’ЯЛКОВСЬКИЙ.

6 Березня 2020

По роз’яснення ми звернулися до Подільського державного аграрно-технічного університету. На актуальні городницькі теми спілкуємося з кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом кафедри садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою Петром БЕЗВІКОННИМ.

28 Лютого 2020

Уже з лютого господарі почали приглядатися до молодняка птиці, аби восени мати і яйця, і дієтичне м’ясо. Якщо ж головна ваша вимога до птиці – м’ясо,

28 Лютого 2020

Тепла зима не давала спокою городникам, вони жартома все поривалися як не картоплю на Водохреще саджати, то насіння в січні висівати. Жарти жартами,
а частка правди у цьому є.

28 Лютого 2020

На початку весни, а отже, і вегетаційного сезону, власники присадибних ділянок міркують над тим, як захистити багаторічні насадження від шкідників та хвороб. Особливо
це питання гостро постало після цьогорічної теплої зими.

1 Листопада 2019

Кінець жовтня нагадав українцям декорації дитячого мультику «Їжачок у тумані», адже густий молочний серпанок атакував не лише Кам’янеччину, а й решту країни. Можливо, і не звернули б на нього особливої уваги, але раптом Київ у цей час почав потерпати від жахливого смогу.

27 Вересня 2019

Кожен другий кам’янчанин гордо називає рідне місто туристичним, проте не кожен знає про унікальні маршрути і цікавинки, особливо ті, що не вказані в популярних путівниках. А їх у перлини Поділля чимало.

20 Вересня 2019

Осіння пора – не лише час збирання врожаю, а й підготовки грунту до нового сезону і висаджування грядок на зиму.

16 Серпня 2019

Продовжимо наші мандрівки найгарнішими куточками в околицях Кам’янця. Цього разу битий (ой, битий, ох, битий!) шлях знову поведе нас повз Слобідку-Кульчієвецьку та Станіславівку – до Врублівців.

2 Серпня 2019

Багато хто з кам’янчан улітку, аби покупатися, вирушає в місце впадіння Збруча у Дністер біля села Ісаківці, колись відомого своїми піонерськими таборами «Надія» та «Мрія». Збруч усе так само долає останні сотні метрів до Дністра під двома мостами – новим і старим, а от від таборів уже не залишилося й сліду.

26 Липня 2019

Відразу за Вихватнівцями відбігає дорога праворуч, до сіл Демшин, Субіч, Калачківці та Рогізна. І тут перед нами стоїть непроста дилема. Там, за тим поворотом ліворуч, – краса неймовірна. Але дорогою до краси водії проклянуть і Поділля, і автодор, і саму ідею внутрішнього туризму. Давайте так: дороги до всіх сіл – жахливі, але, швидше за все, побачене буде варте зіпсованих нервів. Якщо обирати найцікавіше, тоді варто обмежитися Субічем та околицями Калачківців. Про них у продовженні циклу статей про мандрівки вихідного дня.

12 Липня 2019

Літо – час мандрівок, і зовсім не обов’язково покидати навіть межі рідного району, щоби набратися вражень і відпочити й очима, і душею, а надто коли це не просто собі район, а Кам’янеччина – край товтр і Дністра. Розпочинаємо цикл статей про мандрівки вихідного дня. Перша поведе нас до високих скель над Дністром.

28 Червня 2019

Щорічно у світі понад 10 мільйонів людей піддаються нападам комах і плазунів, зокрема й отруйних. Сусідство з ними рідко буває приємним.