• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

09.07.2010

ШЛЮБ: КОЛИ КРАЩЕ ВIДДАВАТИСЯ?

Січень. Шлюб тривкий, хоч і дещо прохолодний. Чоловіки практично не зраджують своїм судженим, але рано залишають їх вдовами.
Лютий. Шлюб - як мінлива погода: періоди згоди та взаєморозуміння впереміжку зі зрадами та відчуженням. Як правило, такі шлюби тривалі, якщо не відбулося розлучення в перший рік подружнього життя.
Березень. Шлюб із постійною зміною місця проживання та житейськими випробуваннями. Все ніби спеціально послано такій парі для перевірки міцності стосунків і кохання. Якщо дружина готова принести себе в жертву, то одержить родинне щастя та радощі.
Квітень. Зовні вдалий шлюб. У перші роки подружнього життя чоловік і дружина доповнюють один одного. Через декілька років настає згасання почуттів і все проходить буденно, без особливих утіх і засмучень.
Травень. Подружжя нидіє у шлюбі. То одному, то іншому здається, що вони гідні кращого супутника життя. Проте це минає, якщо не втручаються батьки або друзі.
Червень. Медовий шлюб. Зазвичай родина тривка, кохання та взаєморозуміння зберігаються багато років. Щоправда, якщо з’являється більш сексуальний партнер, шлюб руйнується.
Липень. Кисло-солодкий шлюб. Чого більше: кислого чи солодкого? Усе залежить від чоловіка, його врівноваженості та терпіння. Поступливість і турбота про свою другу половину зроблять родинне щастя постійним, а бажання самоствердитися зруйнує його.
Серпень. Дружньо-любовний шлюб. Стосунки між подружжям будуються за принципом «Вдень - друг, вночі - коханець». Міцність такого шлюбу залежить від здоров’я та статевих можливостей подружжя.
Вересень. Шлюб дружби. Як правило, основу родинних стосунків складають взаємодопомога та взаєморозуміння. Кохання також будується на взаємних поступках. Зазвичай у такому шлюбі люди живуть довго, хоча і не дуже щасливо.
Жовтень. Шлюб випробувань. Міцність шлюбу перевіряється різноманітними випробуваннями - від слави одного з подружжя до втрати дітей. Якщо в родинних стосунках є і кохання, і розрахунок, шлюб довговічний.
Листопад. Шлюб різноманітності. У цьому шлюбі є все: розлучення і повторне єднання, зради і пробачення, кохання та ненависть тощо. Врешті-решт, чоловік і жінка залишаються або подружжям, або розлучаються дуже гарними друзями.
Грудень. Шлюб зростаючого кохання. Зірка кохання загоряється поступово, але горить усе життя. У грудневому шлюбі менше розлучень, ніж у шлюбах, укладених в інших місяцях року.


Повернення до списку