Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 19 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО ГАРНІЗОНУ 03.12.2010
ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО ГАРНІЗОНУ

Товариші офіцери, прапорщики, сержанти, солдати та працівники Збройних сил України! Дорогі ветерани! Сердечно вітаю Вас із 19-ю річницею Збройних сил України!
З повагою, начальник Кам’янець-Подільського гарнізону полковник Сергій МАЛЬЧЕНКО.

ОБРАНО КОРОЛЕВУ ОСЕНІ СЕРЕД МАЙБУТНІХ МЕДСЕСТЕР 26.11.2010
ОБРАНО КОРОЛЕВУ ОСЕНІ СЕРЕД МАЙБУТНІХ МЕДСЕСТЕР

17 листопада у Кам’янець-Подільському медичному училищі, як і в багатьох інших навчальних закладах, святкували урочисто. 

ДАЛИ ЛИХА ЗАКАБЛУКАМ 26.11.2010
ДАЛИ ЛИХА ЗАКАБЛУКАМ

21 листопада всі українці відзначають церковне свято архангела Михаїла. А жителі села Киселівка - ще й свято села. Цього року киселівська молодь вирішила влаштувати справжнє свято: хлопці взялися за збирання коштів із жителів села, щоб замовити музику, інші ж готували номери для концерту. Організатори вдячні, що люди поставилися з розумінням до їхнього задуму та взяли активну участь у збиранні коштів. 

19.11.2010
ОДА САЛУ

17 листопада, у День студента, в коледжі ПДАТУ відбулося Свято сала. Наша любов до цього продукту відома не лише на рідних теренах, а й у всьому світі. Цю істину як ніколи наглядно продемонструвала виставка різноманітних страв із сала, майстерно зроблена студентами коледжу. 

29.10.2010
НА ЗАХИСТ БРАМИ - З МЕЧАМИ!

22-24 жовтня у місті проходив фестиваль «Руська брама». Директор НІАЗ «Кам’янець» Василь ФЕНЦУР і голова Військово-історичного товариства шанувальників історії фортифікації Ігор ДАНІЛОВ як організатори підвели підсумки лицарського турніру, а вірніше - благодійної акції з метою зібрання коштів на впорядкування та відновлення комплексу оборонних споруд Руська брама (пам’ятки архітектури XVI-XVIII ст.).

Автор:  Ольга МІРКОТАН

22.10.2010
«РУСЬКА БРАМА» НА ВІРМЕНСЬКОМУ БАСТІОНІ

Заступник міського голови Олег ДЕМЧУК, директор НІАЗ «Кам’янець» Василь ФЕНЦУР і голова Військово-історичного товариства шанувальників історії фортифікації Ігор ДАНІЛОВ презентували журналістам лицарський турнір, що відбудеться 22-24 жовтня у Старому місті. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

22.10.2010
У ПДАТУ ВАРИЛИ ЮШКУ

Минулого четверга перед центральним корпусом ПДАТУ було велелюдно - саме там проходив фестиваль риби, організований біотехнологічним факультетом ПДАТУ. Не про-йшло і години, як люди розкупили привезену від виробників свіжу та сушену рибу. Перед корпусом біофаку було влаштовано справжнє свято для любителів ухи. У величезних казанах студенти та викладачі готували юшку, запікали рибу та варили раків, а потім частували цією смакотою всіх бажаючих. Від майтер-класів неможливо було відірвати очей.


15.10.2010
У НАС ЗНОВУ ВЕСЕЛО!

15-17 жовтня у місті проходить повітроплавна фієста «Назустріч сонцю». Цього разу політ, у прямому сенсі слова, назустріч сонцю, запланований на 05.30 16 жовтня (у разі форс-мажорних обставин - 17 жовтня, о 06.30). Сподіватимемося, що сонце піде назустріч повітроплавцям.


Автор:  Ольга МІРКОТАН

08.10.2010
ТАНЦІ ВІДБУДУТЬСЯ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

4 жовтня в центральній частині міського парку було велелюдно - представники підприємницьких кіл міста, начальник УЖКГ Сергій СЕРЕДЮК, депутат міськради Євген ОБОДОВСЬКИЙ, а також член виконкому Валерій СЛОБОДЯН жваво обговорювали поточні задачі, пов’язані  з реконструкцією танцювального майданчика - славнозвісної «клітки». Валерій Анатолійович якраз і був головним ініціатором відродження колишньої слави улюбленого місця відпочинку кам’янчан, і сьогодні на об’єкті працівники його будівельної організації - ТОВ «Лідер» - наповну штукатурять, майструють  та облаштовують танцмайданчик. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН
Кількість коментарів:  3

08.10.2010
ФЕСТИВАЛІ БУВАЮТЬ КУЛЬТУРНІ, ВІЛЬНІ ТА РИБНІ

Початок жовтня кам’янчани та гості міста відфестивалили. Частина відривалася наповну та за гроші на новому «Free Humans Fest», інша ж вибрала традиційний і безкоштовний фестиваль національних культур «Острів семи скарбів», який у Кам’янці проходить уже вшосте, проте його і досі чомусь плутають із Днем міста, який зазвичай святкують у травні. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ВІЛЬНІ ЛЮДИ НА ОСТРОВІ СКАРБІВ 01.10.2010
ВІЛЬНІ ЛЮДИ НА ОСТРОВІ СКАРБІВ

Сьогодні в місті відкриваються два фестивалі!

01.10.2010
ЗАМІСТЬ «ГЕРОЇКИ» - ЗЕМЛЯ ГЕРОЇВ

«Я весь год ждал, чтобы приехать к вам на три дня», - сказав у розмові один із реконструкторів російського військового гарнізону Сергій, з яким мала можливість поспілкуватися під час фестивалю «Кам’янець - земля героїв». Цьогорічна поява вояків на території Старого міста у любителів «Терра-Героїки» викликала глибоку ностальгію та ледве вловимий смуток. Як не крути, але «Терра» заполонила серця з першого разу, вона стала для всіх, хто хоч раз побачив це дійство, коханням з першого погляду. 

З 30 ВЕРЕСНЯ ПО 4 ЖОВТНЯ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ПРОХОДИТИМЕ ФЕСТИВАЛЬ «ОСТРІВ СЕМИ СКАРБІВ». 24.09.2010
З 30 ВЕРЕСНЯ ПО 4 ЖОВТНЯ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ПРОХОДИТИМЕ ФЕСТИВАЛЬ «ОСТРІВ СЕМИ СКАРБІВ».

З 30 вересня по 4 жовтня в Кам’янці-Подільському проходитиме фестиваль «Острів семи скарбів».

Коментує завідувач відділу культури Ольга Чорнобиль: «Вчетверте в Кам'янці-Подільському з 30 вересня по 04 жовтня 2010 року відбудеться Міжнародний фестиваль національних культур, який цього разу пройде під гаслом «Острів семи скарбів». В наше місто приїдуть фольклорні колективи з Росії, Польщі, Литви, Румунії, Молдови, а також єврейський ансамбль з м. Суми, вірменський колектив з м. Одеси та інші.


24.09.2010
ЗА ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ

На продовження теми туризму можна зазначити, що піку масовості туристичні потоки досягають під час проведення фестивалів, так само, як кількість їх учасників. Якщо першу «Терра-Героїку» починала сотня реконструкторів, то  п’ятий фестиваль зібрав 550 учасників. Ширшим ставало, відповідно, і коло глядачів видовища. На жаль, цього року фестивальний рух у Кам’янці пішов на спад, про що відомо було ще на початку року, так само, як і аргументи організаторів - немає коштів.  Немає коштів - немає і  «Терра-Героїки». Але чомусь у радіусі 100-200 кілометрів від Кам’янця то там, то тут регулярно фестивалили.  Болючим уколом по самолюбству фестивальної столиці (як ще нещодавно називали наше місто) став масштабний захід у Хотинській фортеці.


Автор:  Ольга МІРКОТАН
Кількість коментарів:  1

РIК 19-Й 27.08.2010
РIК 19-Й
21-24 серпня Кам’янеччина святкувала 19-ту річницю Дня Незалежності країни. Цього року обійшлося без масштабних заходів, проте були значні подарунки і, як завше, відзначення кращих із кращих серед тих, хто весь рік працював на благо країни.


Автор: 

27.08.2010
ВАЛЕНТИНА ВОЛОШИНА: «УКРАЇНЦЯМИ НАРОДЖУЮТЬСЯ. ПАТРІОТАМИ СТАЮТЬ!»

Цьогоріч Україна святкує дев’ятнадцяту річницю своєї Незалежності, а також - Дня Державного Прапора. Минуло дев’ятнадцять років з того часу, як над нашими містами та селами замайоріли синьо-жовті стяги - символ найгармонійнішого поєднання добробуту та свободи - двох найбільших і найщиріших прагнень українського народу. За них протягом століть українці без вагань проливали свою кров, були гнані в Сибір, жили в кайданах та утисках... Сьогодні про ці два найбільші державні свята спілкуємося із секретарем міської ради, головою міського осередку партії «Батьківщина» Валентиною ВОЛОШИНОЮ.

Кількість коментарів:  1

30.07.2010
МАЙЖЕ ЯК «ЛЮДИ У ЧОРНОМУ»

1 серпня - День інкасатора

Iнкасатор - професія дещо загадкова, овіяна ореолом таємничості. Вивідати в інкасаторів особливості їхньої роботи так само нелегко, як і у працівників Служби безпеки України. Робота з великими сумами грошей і значними цінностями змушує їх тримати язик за зубами, тим більше, що кожен інкасатор під час прийому на роботу дає підписку про нерозголошення банківської таємниці.


Автор: 

02.07.2010
ДЕНЬ МОЛОДI - ДЛЯ МОЛОДI!

Уже давно не пригадується в нас свята, яке було б настільки захоплюючим і реально «підірвало» всю кам’янецьку молодь.
Цього року свято повністю виправдало свою назву, оскільки могло задовольнити майже всі забаганки та смаки молодого покоління.

04.06.2010
ДОМОГОСПОДАРКА - ПРОФЕСIЯ ЧИ БЕЗКОШТОВНА РАБСИЛА?

8 червня - День домогосподарок

Ця реклама на вітрині одного з магазинів побутової техніки в нашому місті не викликала обурення чи маршів протесту жіночої частини населення. Так би мовити, «картина маслом»: «ДЛЯ НЕЇ» - пилосос, пралька, епілятор, «ДЛЯ НЬОГО» - телевізор, комп’ютер, музичний центр...

Ще один маленький стоп-кадр - з магазину дитячих іграшок. Для хлопчиків - машинки, солдатики та різна зброя. Для дівчаток - ляльки, лялькові кухні з розмаїттям начиння, іграшкові пральні машини та рожевого кольору (щоб не сумнівалися для кого!) іграшкові пилососики та шваброчки.  
Жінці на роду написано бути домогосподаркою, чи то пак «берегинею домашнього вогнища». З часів праматері Єви головне завдання жінки - народжувати і ростити потомство та дбати про сім’ю. Обов’язки чоловіка були значно важчими, потребували фізичної сили та навіть ризику власним життям.

04.06.2010
ДЕНЬ МІСТА.ЮВІЛЕЙНИЙ
29 травня Кам’янець відсвяткував ювілейний 15-й День міста. I знову святкування розтягнулося на декілька днів, упродовж яких кам’янчани та гості міста могли відвідати заходи на свій смак. Були тут і традиційні офіційні прийоми гостей, мистецькі виставки та презентації, масові забави та гуляння, а також багато різноманітних новинок.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ
Кількість коментарів:  0


Свята: 141 — 160 з 162
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець Всі