Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 11 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
29.12.2017

25 РОКІВ - 25 ПРИЗІВ!

Ось уже чверть віку перед святами «ПОДОЛЯНИН» тішить своїх прихильників приємними сюрпризами. Традиційно у День народження газети відбувся розіграш призів серед читачів, котрі передплатили газету на весь 2018 рік і зареєстрували в редакції копії квитанцій. На честь 25-річчя газети розігрували аж 25 подарунків.

Переглянути фото переможців

За результатами розіграшу, Людмила Овчарук (с.Китайгород) виграла мультиварку, Микола Ольховський (с.Смотрич) - електричний міксер, а Валентина Мельник (с.Рункошів) та Надія Волинкіна (с.Довжок) - по міні-міксеру. Людмила Золотина (с.Кам’янка) та Володимир Сікора (с.Голосків) отримали у подарунок електричні кухонні ваги; Ніна Опалюк (с.Демшин) та Світлана Закордонець (місто) - по електричній прасці; Олена Пилипчук (с.Сокіл) та Олексій Мороз (місто) - по овочерізці; Микола Корчак (місто), Сергій Кротік (с.Сокіл) і Володимир Степась (с.Гуменці) - по електричному чайнику; Валентин Гнатюк (смт Стара Ушиця) та Валентина Стороженко (с.Врублівці) - по набору склянок.
Євдокія Горна (с.Колибаївка), Анатолій Гарбар (с.Кадиївці), Євдокія Осадчук (с.Слобідка-Рихтецька), Тетяна Кармалюк (с.Кадиївці), Юрій Переуда (с.Мукша Китайгородська), Валентина Гетьман (с.Колодіївка), а також містяни Олена Заржицька, Анатолій Гандзюк, Олександр Новіцький та Валентина Везенкіна отримали в подарунок чайник-заварник.
Дякуємо всім передплатникам за участь у розіграші та вітаємо відданих читачів із новорічними та різдвяними святами! Нехай ваш новий рік буде по-справжньому добрим і щасливим!

Завжди ваш «ПОДОЛЯНИН». 


Повернення до списку