Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ВИГРАЮТЬ ТІ, В КОГО ЛІЧИЛЬНИК У ТЕПЛІ 08.02.2019
ВИГРАЮТЬ ТІ, В КОГО ЛІЧИЛЬНИК У ТЕПЛІ
Нам укотре підклали газовий «сюрприз». Не встигли ми відійти від підвищення тарифів, як знову змушені лізти в газовий зашморг. Нові платіжки добивають фантастичними цифрами, незрозумілі «борги», що суперечать показам лічильника, взялися ніби зі стелі. Втім, як з’ясувалося, відтепер споживачів зобов’язали щомісяця сплачувати за нову «послугу» - коефіцієнт втрати газу.

ЧОТИРИ ТАЄМНИЦІ Й ДВА ЗОБРАЖЕННЯ 01.02.2019
ЧОТИРИ ТАЄМНИЦІ Й ДВА ЗОБРАЖЕННЯ
Подивіться на неї. Впізнали? Невже ні? Напевно, кожен кам’янчанин знає цю меланхолійну вродливу юнку. Придивіться ще раз - так, трохи дивно бачити її живу і на світлині, бо звикли ми до прохолодного карарського мармуру. 

ДАВНІЙ КАМ’ЯНЕЦЬ - МОЛОДА СТОЛИЦЯ! 01.02.2019
ДАВНІЙ КАМ’ЯНЕЦЬ - МОЛОДА СТОЛИЦЯ!
У рамках VI Форуму молодіжних проектів «Ініціатива’19», що відбувся в місті 28 січня, Кам’янцю-Подільському було офіційно вручено клейноди, що засвідчують статус Молодіжної столиці України. 

ЧИ ПОДОЛАЄМО СТРАХИ ПЕРЕД ОБ’ЄДНАННЯМ? 01.02.2019
ЧИ ПОДОЛАЄМО СТРАХИ ПЕРЕД ОБ’ЄДНАННЯМ?

Чому приміські села не хочуть приєднуватися до міст обласного значення? Які чутки і страхи заважають децентралізації? Відповіді на ці запитання шукали експерти із ГО «Комітет виборців України» під час спецмоніторингу. 29 січня у приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради заступник голови Чернівецької ГО «Комітет виборців» Ігор БАБЮК представив результати дослідження.


ЗБЕРЕЖЕМО ЇХ - І ВОНИ ЗБЕРЕЖУТЬ НАС 01.02.2019
ЗБЕРЕЖЕМО ЇХ - І ВОНИ ЗБЕРЕЖУТЬ НАС
А чи задумувалися ви, чому Кам’янеччину обминають природні катаклізми? Чому в нашій місцевості так багато рослин і тварин, занесених до Червоної книги України? 

КОМУНАЛЬНІ «КУПІДОНИ» 25.01.2019
КОМУНАЛЬНІ «КУПІДОНИ»
П’ять автомобілів одночасно стали жертвами ожеледі, що в ніч на 23 січня скувала все місто. Опівдні у середу на перехресті вулиць Шевченка і Князів Коріатовичів «поцілувалися» 5 легковиків. Люди, які стали учасниками аварії, в один голос запевняють: автомобілі на похилому спуску, що нагадував суцільну ковзанку, стали некерованими, їх почало заносити.

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «КІБОРГІВ» 25.01.2019
ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «КІБОРГІВ»
20 січня у міському Будинку культури відбувся вечір, присвячений пам’яті захисників Донецького аеропорту, серед яких були й наші земляки Руслан Коношенко, Валерій Лізвінський і безвісти зниклий Віталій Ремішевський.

ТЕАТРАЛЬНЕ ЖИТТЯ ХУДОЖНИЦІ 25.01.2019
ТЕАТРАЛЬНЕ ЖИТТЯ ХУДОЖНИЦІ
Місяць тому в місті з аншлагом пройшла оперета Йоганна Штрауса «Летюча миша», представлена Хмельницькою обласною філармонією. У вщент заповненому залі міського Будинку культури, затамувавши подих, глядачі спостерігали за пристрастями, що вирували на сцені, захоплювалися грою акторів, милувалися їхнім вишуканим одягом і дивовижними декораціями. 

ПРОВЕДЕМО РІК ПО-СПОРТИВНОМУ! 25.01.2019
ПРОВЕДЕМО РІК ПО-СПОРТИВНОМУ!
Традиційно і в місті, і в районі на початку нового року оприлюднюють перелік усіх запланованих розважальних заходів. Раніше ми друкували фестивальний календар, а ось тепер представимо спортивний. Однак, мабуть, не варто очікувати, щоби всі розваги організував хтось інший, потрібно і самим проявляти ініціативу. Тоді за допомогою нашого календаря ви не пропустите моменту, аби дати лиха закаблукам у Міжнародний день танців, накопичити енергію в День йоги, виїхати із друзями до водойм у День рибалки тощо.

БІЙ ПІД КРУТАМИ: УТОЧНЕНА ДАТА 25.01.2019
БІЙ ПІД КРУТАМИ: УТОЧНЕНА ДАТА
Поки у свідомості закріпиться уточнена дата бою під Крутами - не 29, а 30 січня 1918 року, сплине немало часу. Так було й із датою заснування Кам’янця-Подільського: 1962 року ми гучно відсвяткували 900-річчя міста, взявши за точку відліку 1062 рік. І хоч того ж 1962-го львівський історик Яро­слав Дашкевич у журналі «Науково-інформаційний бюлетень Архівного управління УРСР» аргументовано спростував цю
дату, все ж 1062 рік ще й досі фігурує у науково-популярних виданнях як дата заснування Кам’янця.

СТОЛІТТЯ СОБОРНОСТІ В ЄДНОСТІ 25.01.2019
СТОЛІТТЯ СОБОРНОСТІ В ЄДНОСТІ
Рекордом України - найбільшою кількістю національних прапо­-
рів, піднятих в одній локації, масштабним з’єднанням українського стяга, а також пам’ятним знаком і концертом 22 січня відзначили 100-річчя соборності України мешканці Хмельницької та Тернопільської областей.

ЩО ПРИНЕСЕ ВІТЕР ЗМІН 18.01.2019
ЩО ПРИНЕСЕ ВІТЕР ЗМІН
Як і завжди, новий рік приносить зміни - гарні та не дуже. Правда, цьогоріч їх заплановано менше, ніж було 2018 року. Деякі приємно торкнуться наших гаманців - це підвищення мінімалки, пенсій, прожиткового мінімуму, соцвиплат. Інші, що стосуються медицини, обіцяють подбати про здоров’я та покращи­-ти діагностику. Чекають сюрпризи і на абітурієнтів. Не мине рік і без підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. А ще має­мо ноу-хау вже навіть і на інтимному грунті. Про деталі головних змін-2019 - у на­шому матеріалі.

«ЖИВУ ЛИШ МУЗИКОЮ» 18.01.2019
«ЖИВУ ЛИШ МУЗИКОЮ»
Кажуть, що двічі в одну річку не ввійдеш. Із цією думкою не погоджується 20-річний кам’янчанин Сергій ГУМЕННИЙ, який здобув звання «Найкра­-щий народний співак - 2018» у телешоу «Караоке на майдані», а також голов­ний приз - автомобіль. Ад­же переможцем 2017 ро­ку став теж кам’янчанин - Дмит­ро ПРОКОПОВ, який, як і Сергій, приїхав до­-дому на новенькому автомобілі.

РІЗДВЯНА АКЦІЯ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА 18.01.2019
РІЗДВЯНА АКЦІЯ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Традиційно напередо­дні великого свята Різдва Христового в Кам’янці-По­дільському волонтери роздавали акційні флаєри, на кожному з яких було вказано окремий номер, власник котрого автоматично ставав учасником святкової різдвяної лотереї.

У КОЛИСЦІ ДЕРЖАВНОСТІ ТА НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ 18.01.2019
У КОЛИСЦІ ДЕРЖАВНОСТІ ТА НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ
Край, багатий на таланти, - саме так можна охарактеризувати мальовничі села Шустовецької сільської ради, до якої входять Шустівці, Ніверка, Нововолодимирівка та Чорнокозинці. Місцеві мешканці - передовики в поширенні тієї справжньої національної культури, тут про неї ніколи не забували і не втрачали. 

«МИ ЩЕ ПОВЕРНЕМ ДО ДОМУ ЦЬОГО...» 11.01.2019
«МИ ЩЕ ПОВЕРНЕМ ДО ДОМУ ЦЬОГО...»
У Кам’янці-Подільському 9 січня колядували, віншували, флешмобили, а ще каталися на санях, частувалися узваром і кутею. Так весело і невимушено пройшли вже традиційні для нас загальноміський вертеп
і святкова коляда.

У П’ЯТІЙ - ІНТЕРАКТИВНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ 11.01.2019
У П’ЯТІЙ - ІНТЕРАКТИВНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ
Про Кам’янець-Подільську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №5 знову заговорили по всій області. Приводом стала участь цього навчального закладу у Всеукраїнському проекті «Електронний підручник для загальної середньої освіти», де беруть участь лише 50 шкіл зі всієї України і серед них - тільки дві з Хмельниччини.

НАЙКРАЩИЙ ДАРУНОК - ЗДОРОВ’Я І МИР 11.01.2019
НАЙКРАЩИЙ ДАРУНОК - ЗДОРОВ’Я І МИР
Завдяки цій усміхненій, привітній і доброзичливій жінці на світ з’явилося чимало кам’янчан, бо вже понад 35 років Дзвенислава ЦУГЛЕВИЧ працює акушером-гінекологом, 18 років є завідувачем жіночої консультації Перинатального центру і «Клініки, дружньої до молоді» та національним тренером ЮНІСЕФ із розвитку дружніх до молоді служб охорони здоров’я. 12 січня Дзвенислава Любомирівна відзначатиме ювілей, тож напередодні поділилася із «Подолянином» дитячими спогадами й успішно втіленими проектами.

ЗГАДАЙМО СТРАЧЕНИХ ПАТРІОТІВ 11.01.2019
ЗГАДАЙМО СТРАЧЕНИХ ПАТРІОТІВ
Невпинно рухається час, а події, віддаляючись, стають далекою історією, яка притягує нас своїм вражаючим і нестерпним болем, вічною та нездоланною пам’яттю про неймовірні за жорстокістю роки воєнного лихоліття.

ПАНДУСИ: ВСТАНОВИТИ НЕ МОЖНА ВІДМОВИТИ 11.01.2019
ПАНДУСИ: ВСТАНОВИТИ НЕ МОЖНА ВІДМОВИТИ
Привернути увагу до важливості облаштування пандусів і вкотре нагадати кам’янчанам, що із кожним днем кількість людей з інвалідністю зростає (особливо у зв’язку із ситуацією на сході), - саме з такою відповідальною місією 28-річний кам’янчанин Павло БАБІЙ уже понад півроку проводить у місті так звані «інспекції» установ та організацій на наявність пандусів, що проходить під гаслом: «Доступність для всіх».


Новини 81 — 100 з 1521
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі