Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 21 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
05.10.2018

КОЖНУ ГРИВНЮ - В АСФАЛЬТ

Учора Кам’янець-Подільський із робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙС­МАН. Провів тут всеукраїнську нараду з питань без­пеки дорожнього руху, на власні очі побачив, як освоюються державні кошти на «Тещиному язику», встиг побу­вати на експрес-екскурсії в Кафедральному костелі апостолів Петра і Павла та навіть зустрівся зі студентами К-ПНУ ім.Івана Огієнка. Щоправда, на ще один запланований об’єкт - сучасну ТЕС, відкриття якої відбулося цього літа, - Прем’єр-міністр так і не потрапив.

Володимир Гройсман спілкується з пресоюУ с.Гуменці зустрічало посадовця керівництво області, міста та району. Наразі там активно ведуться ремонтні роботи, адже востаннє такі відбувалися ще 1970 року.
В квітні тут стартував капремонт із облаштуванням додаткової смуги. Все робиться за окремою бюджетною програмою, а сам проект будівництва сформовано з урахуванням вимог безпеки.

- Ми почали масштабно будувати дороги в Україні, я думаю, українці це бачать, - оглядаючи «тещин», зазначив Володимир Борисович. - Але бачать і багато доріг, які нам поки що не вдалося відремонтувати. Важливі не лише дороги, а й безпека на них. У рамках дорожнього фонду цьогоріч виділили понад 2 мільярди гривень на проведення заходів із підтримки безпеки руху. Я противник темпів освоєння коштів, я - за те, аби роботи виконувалися якісно. Працюємо над тим, щоб кожна грив­ня була вкладена в якість україн­ських доріг.

Після оглядин ремонту Прем’єр-міністр провів на­раду із чиновниками з профільних міністерств і представниками влади на місцях з питань безпеки дорожнього руху, після якої викроїв час і для спілкування з пресою.

- Я провів нараду саме в Кам’янці-Подільському і відвідав один з об’єктів, де гинули люди на невідремонтованій, ава­рійно небезпечній, але життєво необхідній дорозі, - коментує Володимир Гройс­ман. - Аби дороги були не лише якісними, а й безпечними, маємо напрацьований механізм. Уже з 8 жовтня Нацполіція конт­ролюватиме швидкість руху. Перший тиждень - профілактично. Поліцейські пояснюватимуть, які штрафи чекають за перевищення швидкості та чим таке порушення може загрожу­вати життю водія й пасажирів. Адже саме цей чинник най­частіше є причиною аварій.
Я не ставлю за мету карати людей, але всі мають розуміти, що ДТП - це нехтування правилами дорожнього руху. А вже через тиждень будуть повністю за­діяні всі механізми штрафних санкцій. Наше завдання - забезпечити зниження на 30% смертності та рівня ДТП на дорогах.

Окрім цього, з вересня запроваджено нові будівельні
норми. Сьогодні в Україні можливо будувати і проектувати дороги так, як це відбувається в Європі.

Ще одна наша ініціатива - потрібно приділити серйозну увагу безпеці дітей. Буде розроблена спеціальна урядова програма, яка забезпечить школярів світловідбивальними засобами.


Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА / Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернення до списку