Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
15.02.2019

ВОДІЇ ПІД ПРИЦІЛОМ TRUCAM

ВОДІЇ ПІД ПРИЦІЛОМ TruCAMІз 11 лютого патрульних Хмельниччини «озброїли» лазерними вимірювачами швидкості TruCAM. На сьогодні їх в області 3, і поліцейські працюють із цими приладами на трасі М-12 (Стрий - Знам’янка), проте найближчим часом планується, що швидкість вимірюватимуть і на трасі Н-03 (Житомир - Чернівці).

Для запобігання зловживанням і корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних.

Про використання пристрою водіїв повідомлятимуть встановлені дорожні знаки, які будуть попереджати, що ведеться фото- та відеофіксація порушень Правил дорожнього руху. В таких місцях службові транс­портні засоби перебуватимуть з увімкненими маячками си­нього кольору.

Нагадуємо, що перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год. тягне за собою накладення штрафу в розмірі 255 грн., більше як на 50 км/год. - 510 грн.

Проте ми закликаємо всіх кер­мувальників дотримувати­-ся ПДР і не поповнювати поліцейської статистики. Бережіть себе та рідних! Пам’ятайте: на вас чекають удома!

Прес-служба ГУ Національної поліції у Хмельницькій області.


Повернутись до списку