• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
26.01.2018

НОВІ ПОСЛУГИ ВІД «УКРЗАЛІЗНИЦІ»

Як повідомив начальник Кам’янець-Подільського залізничного вокзалу Ігор КАПРАВЧУК, «Укрзалізниця» підготувала приємні зміни для пасажирів:

- Із 19 січня на сайті з’явилася можливість оформляти квитки з пересадкою. Якщо раніше пасажиру доводилося самостійно обирати, як добиратися до місця призначення, якщо немає прямого сполучення, то відтепер достатньо лише набрати напрямок - і отримаєте декілька варіантів. «Укрзалізниця» максимально спростила пошук необхідних квитків, тому в он-лайн-замовленні вказуються станція пересадки і час очікування. Обравши ва­ріант, який підходить, клієнт оплачує квитки од­нією сумою наприкінці замовлення. 

Ще одна гарна новина - «Укрзалізниця» відновила можливість повернення електронних квитків, придбаних через мережу Інтернет.

- На залізничний вокзал іти не потрібно, - додає Ігор Володимирович. - Достатньо зайти на офіційний сайт «Укрзалізниці» в «Кабінет користувача» - «Повернення квитків». У відповідних полях ввести реквізити квитка, фіскальний номер і кошти повернуться на картку впродовж 12 банківських днів. 


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку