Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
08.02.2019

КІР НЕ ЗДАЄТЬСЯ

Ця небезпечна хвороба продовжує лютувати на Кам’янеччині. Якщо ще донедавна інфекція більше нападала на жителів міста, то з початку року від неї потерпають селяни.

- У січні в місті зареєстровано 91 хворого на кір (із них 43 - діти), а в районі аж 121 (64 дитини), - прокоментувала завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Алла ГРИЦАЙ. - Госпіталізовано 73 кам’янчан і 114 жителів району. Не мали щеплення 33 особи з міста та 42 - із району. В Кам’янці зафіксовано 8 сімейних осередків кору, а в районі - 11.

Невтішні дані маємо і за перший тиждень лютого: хвороба підкосила 21 кам’янчанина та 35 селян. Опрацьовані 23 осередки спалаху хвороби, з яких - 20 домашні, а 3 - це організовані колективи: садочок №20, на­ціональний університет імені Огієнка та станція швидкої допомоги (захворіла лікар, яка виїжджала на виклики). За тиждень вакциновано 101 дитину.

У районі через кір цього тижня навіть призупинили навчальний процес у Гу­менецькому НВК. Там інфекцію підхопили 9 школярів.

У районі опрацьовано 43 осередки поширення інфекції: 33 з яких - сімейні, а решта - організовані колективи. Крім Гуменецького НВК, три випадки хвороби зафіксовано у школі Мукші Китайгородської та по одному - у школах сіл Довжок і Оринин, медучилищі, коледжі ПДАТУ, індустріальному й  планово-економічному коледжах, ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» і райлікарні, де хворобу підхопила медсестра інфекційного відділення. Проведено 25 щеплень діткам.

Керівники шкіл і садочків отримали пам’ятку щодо запобігання та розповсюдження кору в колективах.


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку