Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
СЕРЕДА, 12 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

27.10.2017

«ВОДА - ЦЕ МОЄ»

Рівно 27 років тому, 27 жовтня, на світ з’явилася дівчина, яка точно знала, що її чекає спортивне майбутнє. З самого малечку тренер із плавання у фітнес-центрі «Нова Будова» Сніжана Дейнега мріяла стати видатною...

Сніжана Дейнега- Чому вирішили поєднати життя саме зі спортом?
- Я народилася в Ярмолинцях у звичайнісінькій родині. Ще навчаючись у тамтешній ЗОШ №2, мріяла вступити до К-ПНУ і стати вчителем. На таку думку надихнула вчителька фізичного виховання, яка взяла мене до команди 7-класників на районні змагання «Старти надій». Саме тоді я вперше здобула спортивну перемогу. Хоч грамота була і колективною, але точно знала, що вдалося себе проявити. Тоді ж на тренування мене запросив тренер із легкої атлетики Євген Тараканов. Уже у 7 класі поїхала на змагання - обласний чемпіонат із легкої атлетики, де бігла дві дистанції - 1500 та 3000 метрів. Пам’ятаю, як було приємно усвідомлювати, що це мої перші рекорди (проте не змагальні). В університеті я продовжила займатися легкою атлетикою (тренери Богдан Ладиняк, Олександр Ротар) і плаванням (тренери Олександр Кочман та Ірина Райтаровська). Сьогодні перемог трохи більше: в легкій атлетиці - призерка обласних змагань і учасниця всеукраїнських чемпіонатів із легкоатлетичного кросу. Брала участь у змаганнях різного рангу - від районних до всеукраїнських, а також у забігах «Гонка Нації», «Сrosshill» тощо.
- Як сталося, що Вашу спортивну кар’єру «намочила» водна стихія?
- Вода - це моє. Вже майже 3 роки працюю тренером із плавання. Проводжу групові та персональні заняття. Мені подобається навчати людей різного віку, адже ті емоції, які вони переживають у воді, не можна порівняти ні з чим іншим. І це наповнює мене енергією, бажанням розвиватися й працювати над собою.
- Що для Вас успіх плавця?
- Серед серйозних «водних» здобутків - бронзова медаль серед жінок (25-29 р.) V Міжнародного турніру із плавання на відкритій воді. За роки своєї спортивної та тренерської діяльності зрозуміла, що немає нічого неможливого, просто потрібна працелюбність, а ще - сміливість і активність. Це своєрідний рецепт успіху, який хіба що перед подачею можна приправити везінням.

Ольга БАНАХ.


Повернення до списку