• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 23 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВСIМ ШОУ, ШОУ... 20.08.2010
ВСIМ ШОУ, ШОУ...
Коли мова йде про шоу, то відразу пригадується гурт AC/DC, який, як ніхто інший, знайшов ту золоту середину, коли форма та зміст йдуть нога в ногу.
З виходом чергового альбому додається якийсь новий елемент шоу, що є своєрідним продовженням попереднього. Хоча гітарист Ангус ЯНГ, коли розмова заходить про візуалізацію їх пісень, відповідає: «Музика допомогла нам стати тим, ким ми є, і ніколи не забуваємо, що, в першу чергу, над усім має панувати музика. На ній ми концентруємось, а решта - тільки додаток». Такий собі десерт, без якого навіть уявити не можна виступу цих музикантів.

13-ГО, У П’ЯТНИЦЮ, НА П’ЯТНИЦЬКІЙ 20.08.2010
13-ГО, У П’ЯТНИЦЮ, НА П’ЯТНИЦЬКІЙ
У п’ятницю, 13 серпня, в конференц-залі НIАЗ «Кам’янець» на вулиці П’ятницькій, відбулася творча зустріч кам’янчан із відомими польськими фотомитцями Єжи та Малгожатою КАРНАСЕВИЧАМИ. Посприяв цій зустрічі кам’янецький фотоклуб «Погляд», очолюваний Юрієм САВІНИМ.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

20.08.2010
ШЛЯХИ КОБЗАРЯ ІЗ СІДНЕЯ
6 серпня у Кам’янці-Подільському відбувся концерт талановитого бандуриста, заслуженого артиста України Віктора МIШАЛОВА, який проходив у рамках концертного туру кобзаря містами України. Концерт організовано Товариством Українського козацтва ім.I.Богуна в Австралії за підтримки Міністерства культури та туризму України, Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна - Світ» і Центру національних культур.

«РИТОРИЧНІ ЗАПИТАННЯ» ВІД КАТІ КIВIЦЬКОЇ 13.08.2010
«РИТОРИЧНІ ЗАПИТАННЯ» ВІД КАТІ КIВIЦЬКОЇ

Вчора у РЦНКМ «Розмай» відкрилася фотовиставка до Дня Незалежності юної кам’янчанки Катерини КIВIЦЬКОЇ, яка лише півроку назад узяла до рук фотоапарат. Катерина назвала свою виставку «Риторичні запитання».

Автор: 

ФОТОМУЗИКА МАЙСТРА 13.08.2010
ФОТОМУЗИКА МАЙСТРА

Минулої п’ятниці, 6 серпня, виставковий зал, що розмістився у Міській криниці, більше відомій як Вірменська, вчергове порадував глядачів. Цього разу фотошедеврами хмельничанина Анатолія IВАНОВА - давнього друга Кам’янець-Подільського фотоклубу «Погляд».

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

У КАМ’ЯНЦІ - САМУРАЇ 30.07.2010
У КАМ’ЯНЦІ - САМУРАЇ
Не секрет, що наше місто вже давно вподобали кіномитці. Кількість фільмів, знятих у Кам’янці, з кожним роком збільшується. От і нещодавно кам’янецьку кінотеку поповнив ще один фільм, знятий за сценарієм Леся ПОДЕРЕВ’ЯНСЬКОГО «Йоко і самураї». Його презентація відбулася в суботу, 24 липня, у конференц-залі готелю «7 Днів».

23.07.2010
ВІД «БУГИ-ВУГИ» ДО СУВЕРЕНІТЕТУ

Минулої п’ятниці, 16 липня, у сквері «Гунські криниці» відбулася концертна програма для молоді міста, присвячена 20-й річниці здобуття суверенітету України.
Піснею «Україна» відкрив свято Сергій ГУМЕННИЙ - юна співуча зірочка Кам’янеччини.

23.07.2010
ЯРМАРОК ТАЛАНТІВ

З 20 до 27 червня у курортному містечку Кароліно-Бугаз відбувався конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Блакитна хвиля», в якому взяли участь понад три сотні учасників різних вікових категорій майже з усіх регіонів України та з-за кордону. Хмельницьку область гідно представили вихованки Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв (директор Валентина РЯБЧУК).

23.07.2010
В ГОСТЯХ У «ЗОЛОТОЇ РИБКИ»

Нещодавно у Севастополі проходив XIII Міжнародний дитячий фестиваль «Золота рибка», в якому взяли участь колективи з Росії, Білорусі, Молдови та України. Нашу область представляв зразковий дитячий оркестр народних інструментів НВК №9 ім.Аліма Трояна (керівник Валентин ШУМСЬКИЙ).

23.07.2010
«ДЗЕРКАЛА ЧИСТОЇ ДУШІ» ОКСАНИ МЕРГУТ

19 липня у Вірменській криниці відбулося урочисте відкриття авторської виставки Оксани МЕРГУТ «Дзеркала чистої душі». Скромна, проте дуже талановита хмельничанка ще змалку дивувала своїм творчим підходом до будь-якої справи, мала особливе відчуття прекрасного. Ці якості неабияк допомагають їй як у творчій, так і у педагогічній праці. 

Кількість коментарів:  2


Культура: 911 — 920 з 947
Початок | Поперед. | 90 91 92 93 94 | Наст. | Кінець Всі