Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ЧЕТВЕР, 18 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«ZAGATA» НА МУЗИКАНТІВ БАГАТА 20.07.2018
«ZAGATA» НА МУЗИКАНТІВ БАГАТА
Мокрі танці під дощем, шалений драйв - ось як можна охарактеризувати «Zagata Fest - 2018». Молодіжний фестиваль не злякався нельотної погоди і приймав гостей на Руській брамі в минулі вихідні. Люду зійшлося чимало: і дорослі, і малі не стомлювалися розважатися під різножанрову музику. Чи душевно-ліричну Moriah Woods, чи брутального Howardа Rickardа, в якого майже кожне слово - лайка, зустрічали щирими оплесками.

ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕЙЗАЖІ КАМ’ЯНЕЦЬКОГО ПІЛІГРИМА 20.07.2018
ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕЙЗАЖІ КАМ’ЯНЕЦЬКОГО ПІЛІГРИМА
Натхненний подорожами до Поль­-щі, Румунії та Німеччини, знаний кам’янецький фотограф Петро Ігнатьєв вирішив не баритися й організував 12 липня фотовиставку «Мандри пі­лігрима Європою». Тим паче привід хороший - у такий символічний спосіб відсвяткувати День фотографа. 

ФОТОГРАФИ В КАДРІ 20.07.2018
ФОТОГРАФИ В КАДРІ
12 липня заступник міського голови Сергій Бабій від імені мера привітав талановитих кам’янецьких фотографів...

БИТВА ЗІ ШВЕДАМИ, ДРУЖБА З ПОЛЯКАМИ 13.07.2018
БИТВА ЗІ ШВЕДАМИ, ДРУЖБА З ПОЛЯКАМИ
На запрошення польських музейників із 4 до 8 липня працівники Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника перебували у Гданську, де брали участь у реконструкції масштабної битви, разом із тим обговорили питання налагодження співпраці з музеєм цього міста, про що вже два роки ведуться переговори. У майбутньому це дасть можливість подавати заявки на гранти Євросоюзу. 

ЮВІЛЕЙ ВІКТОРА ЯВОРСЬКОГО 13.07.2018
ЮВІЛЕЙ ВІКТОРА ЯВОРСЬКОГО
17 липня архітектору та художникові Віктору Яворському виповниться 80 років. А 19 липня, о 14.00, у Виставковій залі на Соборній від­криється його персональна виставка, де буде представлено живопис, графіку й архітектурні витвори митця.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ПЕРЕМОГИ IЗ ЧОРНОМОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ 13.07.2018
ПЕРЕМОГИ IЗ ЧОРНОМОРСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ
Талановиті кам’янчани відзначилися численними здобутками на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Морський бриз», що відбувся 3-9 липня на території дитячого оздоровчого табору «Космос» і бази відпочинку «Чорномор» у Миколаївській області.

ЦЕ ПРОСТО «КАZКА» 06.07.2018
ЦЕ ПРОСТО «КАZКА»
Жила-була у славному місті Харкові талановита дівчина, і звали її Олександра Зарицька. Мала в серці мрію вона заповітну - співачкою стати і підкорити сцену українську.

«БРУКІВКА»: КОРОТКІ МЕТРИ, ВЕЛИКІ ПЛАНИ 28.06.2018
«БРУКІВКА»: КОРОТКІ МЕТРИ, ВЕЛИКІ ПЛАНИ
Кам’янець-Подільський повністю поглинув кінематограф: тут вам «живе» кіно і комп’ютерні персонажі, попкорн і червона доріжка, відомі режисери і сльози від проникливих стрічок, які презентували конкурсанти. Iз 22 до 24 червня в щойно відчиненому після ремонту міському Будинку культури проводився ІІ Міжнародний фестиваль «Бруківка».

БАГАТОГРАННІСТЬ І ЗАГАДКИ ІВАНА КЛЯПЕТУРИ 22.06.2018
БАГАТОГРАННІСТЬ І ЗАГАДКИ ІВАНА КЛЯПЕТУРИ
За що б не взявся Іван Кляпетура, все наповнюється змістом і певним сенсом. Йому під силу зі звичайного дерева, паперу, полотна чи скла зробити справжній витвір мистецтва. Всі емоції, переживання і думки талановитий художник переніс у живопис, графіку та скульптуру, об’єднавши все у персональну виставку «На крилах творчості Івана Кляпетури». 

ПО-СІМЕЙНОМУ І МАЙЖЕ ТИХО 15.06.2018
ПО-СІМЕЙНОМУ І МАЙЖЕ ТИХО
- Ми не женемося за кількістю відвідувачів і не хочемо створювати подію міжгалактичного рівня. Швидше навпаки, ми хо­чемо, щоб це був невеликий, але атмосферний фестиваль, - так про «Respublica Family Fest», що відбудеться в Кам’янці 22-24 червня, розповідає його організатор Андрій ЗОІН.

Автор:  Ольга МІРКОТАН


Культура: 31 — 40 з 980
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі