Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

П’ЯТЬ П’ЄДЕСТАЛІВ МАН 09.05.2019
П’ЯТЬ П’ЄДЕСТАЛІВ МАН
За результатами заключного ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, який проводився 2-7 травня в Києві, кам’янчани здобули 5 призових місць...

ВИРОК - ЗА ДЕПУТАТАМИ 13.07.2018
ВИРОК - ЗА ДЕПУТАТАМИ
Сьогодні у Хмельницькому має вирішуватися подальша доля спецшколи-інтернату «Славутинка», у якої слуги народу 14 червня своїм рішенням відібрали молодшу школу. Батьки і вчителі без бою здаватися не збираються, тож вирушають до Хмельницького відстоювати законне право на освіту.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ОЛІМПІАДА РОЗПОЧАЛАСЯ! 30.03.2018
ОЛІМПІАДА РОЗПОЧАЛАСЯ!
Традиційним у березні є проведення Міністерством освіти і науки України ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цьогоріч така олімпіада з трудового навчання/технологій проводиться в Кам’янці-Подільському. Її урочисте відкриття відбулося 25 березня в РЦКМ «Розмай».

НАГОРОДИ НАЦІОНАЛЬНОГО 23.03.2018
НАГОРОДИ НАЦІОНАЛЬНОГО
15-17 березня в Києві відбулася ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» та VII Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Поряд із понад 750 закладами освіти України та світу був представлений К-ПНУ ім.Івана Огієнка.

АБІТУРІЄНТЕ, СПРОБУЙ СВОЇ СИЛИ! 12.01.2018
АБІТУРІЄНТЕ, СПРОБУЙ СВОЇ СИЛИ!
9 січня в Україні розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 31 січня 2018 р.

РАЙОН ВИЗНАЧИВ УЧИТЕЛІВ РОКУ 22.12.2017
РАЙОН ВИЗНАЧИВ УЧИТЕЛІВ РОКУ
22 педагоги взяли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018». Переможцями етапу, які продовжать змагання, як мінімум, на обласному рівні, стали.

ЩОБ САНТЕХНІКИ БУЛИ СУЧАСНИМИ 22.12.2017
ЩОБ САНТЕХНІКИ БУЛИ СУЧАСНИМИ
Офіційне відкриття навчально-практичного центру з професії «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» відбулося 15 грудня в Подільському центрі професійно-технічної освіти.

СМАЧНО ТА ВІДВЕРТО ПРО ХАРЧОВИЙ 13.10.2017
СМАЧНО ТА ВІДВЕРТО ПРО ХАРЧОВИЙ
Уже незабаром професійне свято відзначатимуть повелителі черпаків і виделок, королі тіста і глазурі, українські готувальники та годувальники - працівники харчової промисловості.

Володимир ІВАНИШИН:  «ЯКИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ БУДУТЬ НАШІ СТУДЕНТИ - ТАКИМ БУДЕ І НАШЕ МАЙБУТНЄ!» 30.06.2017
Володимир ІВАНИШИН: «ЯКИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ БУДУТЬ НАШІ СТУДЕНТИ - ТАКИМ БУДЕ І НАШЕ МАЙБУТНЄ!»
Літо - це подвійна гаряча пора для студентів ПДАТУ, адже вони не лише складають іспити, але й застосовують на практиці здобуті під час лекцій знання. А практикуватися їм є де. Найчастіше по досвід їздять до Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, проторували стежинку практики і за кордон - до Польщі, Німеччини. Мають солідну практичну базу і на Кам’янеччині. У навчально-виробничому центрі «Поділля», який розкинувся на понад сотню гектарів, є і дослідні поля, і ферма, і лабораторія.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ГОТУВАТИМЕ БАКАЛАВРІВ	31.03.2017
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ГОТУВАТИМЕ БАКАЛАВРІВ
10 березня 2017 р. Міністерство освіти і науки України своїм наказом надало право Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжу (директор Мар’ян ТРІПАК) здійснювати освітню діяльність у сфері вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні зі спеціальностей «Економіка», «Облік та оподаткування», «Соціальна робота». Загальний ліцензований обсяг становить 185 осіб.


1 — 10 з 150
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі