Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
ЧЕТВЕР, 22 БЕРЕЗНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

АБІТУРІЄНТЕ, СПРОБУЙ СВОЇ СИЛИ! 12.01.2018
АБІТУРІЄНТЕ, СПРОБУЙ СВОЇ СИЛИ!
9 січня в Україні розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 31 січня 2018 р.

РАЙОН ВИЗНАЧИВ УЧИТЕЛІВ РОКУ 22.12.2017
РАЙОН ВИЗНАЧИВ УЧИТЕЛІВ РОКУ
22 педагоги взяли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018». Переможцями етапу, які продовжать змагання, як мінімум, на обласному рівні, стали.

ЩОБ САНТЕХНІКИ БУЛИ СУЧАСНИМИ 22.12.2017
ЩОБ САНТЕХНІКИ БУЛИ СУЧАСНИМИ
Офіційне відкриття навчально-практичного центру з професії «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» відбулося 15 грудня в Подільському центрі професійно-технічної освіти.

СМАЧНО ТА ВІДВЕРТО ПРО ХАРЧОВИЙ 13.10.2017
СМАЧНО ТА ВІДВЕРТО ПРО ХАРЧОВИЙ
Уже незабаром професійне свято відзначатимуть повелителі черпаків і виделок, королі тіста і глазурі, українські готувальники та годувальники - працівники харчової промисловості.

Володимир ІВАНИШИН:  «ЯКИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ БУДУТЬ НАШІ СТУДЕНТИ - ТАКИМ БУДЕ І НАШЕ МАЙБУТНЄ!» 30.06.2017
Володимир ІВАНИШИН: «ЯКИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ БУДУТЬ НАШІ СТУДЕНТИ - ТАКИМ БУДЕ І НАШЕ МАЙБУТНЄ!»
Літо - це подвійна гаряча пора для студентів ПДАТУ, адже вони не лише складають іспити, але й застосовують на практиці здобуті під час лекцій знання. А практикуватися їм є де. Найчастіше по досвід їздять до Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, проторували стежинку практики і за кордон - до Польщі, Німеччини. Мають солідну практичну базу і на Кам’янеччині. У навчально-виробничому центрі «Поділля», який розкинувся на понад сотню гектарів, є і дослідні поля, і ферма, і лабораторія.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ГОТУВАТИМЕ БАКАЛАВРІВ	31.03.2017
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ГОТУВАТИМЕ БАКАЛАВРІВ
10 березня 2017 р. Міністерство освіти і науки України своїм наказом надало право Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжу (директор Мар’ян ТРІПАК) здійснювати освітню діяльність у сфері вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні зі спеціальностей «Економіка», «Облік та оподаткування», «Соціальна робота». Загальний ліцензований обсяг становить 185 осіб.

НАВЧАННЯ НА ВИЖИВАННЯ? 20.01.2017
НАВЧАННЯ НА ВИЖИВАННЯ?
Настав найочікуваніший день для кам’янецьких студентів - 20 січня - день стипендії. Але чи кожен, хто чекає, таки отримає свої гроші? Адже з 1 січня суттєво скоротилося число отримувачів стипендій, хоча при цьому її розмір зріс. То хто, кому і скільки виплачуватиме?

ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ УЧИТЕЛІВ У МІСТІ 16.12.2016
ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ УЧИТЕЛІВ У МІСТІ
У Кам’янці завершився міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017», результати якого підсумували 12 грудня в НВК №14. Аби здобути перемогу, 19 педагогів різних шкіл міста впродовж декількох днів демонстрували свої професійні вміння, виконуючи тестові завдання, проводячи майстер-класи та відкриті уроки.

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ І МЕНШЕ НАВАНТАЖЕННЯ 02.09.2016
ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ І МЕНШЕ НАВАНТАЖЕННЯ
Шкільний дзвінок учора покликав учнів до школи. Вперше за парти сіли 1637 школяриків з міста і району. Усміхнені, святково вбрані та сповнені сил дітлахи після урочистостей до Дня знань пішли на перший урок. Цьогоріч його присвятили 25-й річниці Незалежності України.

У НАС ЗІБРАЛАСЯ ЕЛІТА АГРООСВІТИ 17.06.2016
У НАС ЗІБРАЛАСЯ ЕЛІТА АГРООСВІТИ
На чотири дні - з 14 до 17 червня - Кам’янеччина стала осередком зустрічі найкращих студентів-аграріїв з 23 областей України. Всеукраїнський, уже 18-й, зліт студентських лідерів проводився на базі ПДАТУ. Щороку вони зустрічаються у провідних аграрних вишах країни задля обміну досвідом, відзначення найкращих, обговорення проблем агропромислового розвитку країни і пропозицій щодо їх вирішення.


1 — 10 з 146
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі