Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

НЕДІЛЯ, 19 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СМАЧНО ТА ВІДВЕРТО ПРО ХАРЧОВИЙ 13.10.2017
СМАЧНО ТА ВІДВЕРТО ПРО ХАРЧОВИЙ
Уже незабаром професійне свято відзначатимуть повелителі черпаків і виделок, королі тіста і глазурі, українські готувальники та годувальники - працівники харчової промисловості.

Володимир ІВАНИШИН:  «ЯКИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ БУДУТЬ НАШІ СТУДЕНТИ - ТАКИМ БУДЕ І НАШЕ МАЙБУТНЄ!» 30.06.2017
Володимир ІВАНИШИН: «ЯКИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ БУДУТЬ НАШІ СТУДЕНТИ - ТАКИМ БУДЕ І НАШЕ МАЙБУТНЄ!»
Літо - це подвійна гаряча пора для студентів ПДАТУ, адже вони не лише складають іспити, але й застосовують на практиці здобуті під час лекцій знання. А практикуватися їм є де. Найчастіше по досвід їздять до Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, проторували стежинку практики і за кордон - до Польщі, Німеччини. Мають солідну практичну базу і на Кам’янеччині. У навчально-виробничому центрі «Поділля», який розкинувся на понад сотню гектарів, є і дослідні поля, і ферма, і лабораторія.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ГОТУВАТИМЕ БАКАЛАВРІВ	31.03.2017
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ГОТУВАТИМЕ БАКАЛАВРІВ
10 березня 2017 р. Міністерство освіти і науки України своїм наказом надало право Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжу (директор Мар’ян ТРІПАК) здійснювати освітню діяльність у сфері вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні зі спеціальностей «Економіка», «Облік та оподаткування», «Соціальна робота». Загальний ліцензований обсяг становить 185 осіб.

НАВЧАННЯ НА ВИЖИВАННЯ? 20.01.2017
НАВЧАННЯ НА ВИЖИВАННЯ?
Настав найочікуваніший день для кам’янецьких студентів - 20 січня - день стипендії. Але чи кожен, хто чекає, таки отримає свої гроші? Адже з 1 січня суттєво скоротилося число отримувачів стипендій, хоча при цьому її розмір зріс. То хто, кому і скільки виплачуватиме?

ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ УЧИТЕЛІВ У МІСТІ 16.12.2016
ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ УЧИТЕЛІВ У МІСТІ
У Кам’янці завершився міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017», результати якого підсумували 12 грудня в НВК №14. Аби здобути перемогу, 19 педагогів різних шкіл міста впродовж декількох днів демонстрували свої професійні вміння, виконуючи тестові завдання, проводячи майстер-класи та відкриті уроки.

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ І МЕНШЕ НАВАНТАЖЕННЯ 02.09.2016
ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ І МЕНШЕ НАВАНТАЖЕННЯ
Шкільний дзвінок учора покликав учнів до школи. Вперше за парти сіли 1637 школяриків з міста і району. Усміхнені, святково вбрані та сповнені сил дітлахи після урочистостей до Дня знань пішли на перший урок. Цьогоріч його присвятили 25-й річниці Незалежності України.

У НАС ЗІБРАЛАСЯ ЕЛІТА АГРООСВІТИ 17.06.2016
У НАС ЗІБРАЛАСЯ ЕЛІТА АГРООСВІТИ
На чотири дні - з 14 до 17 червня - Кам’янеччина стала осередком зустрічі найкращих студентів-аграріїв з 23 областей України. Всеукраїнський, уже 18-й, зліт студентських лідерів проводився на базі ПДАТУ. Щороку вони зустрічаються у провідних аграрних вишах країни задля обміну досвідом, відзначення найкращих, обговорення проблем агропромислового розвитку країни і пропозицій щодо їх вирішення.

НАЦІОНАЛЬНИЙ - ІЗ ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ 25.03.2016
НАЦІОНАЛЬНИЙ - ІЗ ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ
Золотою медаллю і Дипломом за перемогу в конкурсі з тематичної номінації «Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що перебувають у складних життєвих ситуаціях» були відзначені науковці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за результатами участі в роботі VII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та III Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «World Edu», яка проводилася 17-19 березня у Київському палаці дітей та юнацтва. Автор переможного проекту - кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Наталія Гончарук.

АБІТУРІЄНТИ, ГОТУЙСЬ ДО ЕКСПЕРИМЕНТІВ! 17.04.2015
АБІТУРІЄНТИ, ГОТУЙСЬ ДО ЕКСПЕРИМЕНТІВ!
Ще у вересні було ухвалено новий закон про вищу освіту. Проте його норми набуватимуть чинності в декілька етапів протягом наступних років.

ПРЕМІЇ АРТИСТАМ І СПОРТСМЕНАМ 03.10.2014
ПРЕМІЇ АРТИСТАМ І СПОРТСМЕНАМ
Дитячі садки №21 «Золота рибка» і №9 «Барвистий віночок» отримали переможні кубки у Всеукраїнських конкурсах. 


1 — 10 з 143
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі