18 Червня 2020

Кому-кому, а цьогорічним випускникам не позаздриш. Новини про ЗНО змінюються швидко, як мінлива погода за вікном. І досі остаточної крапки щодо дати складання іспитів і переліку тих, хто може обійтися без нього, не покладено. Але у МОН запевнили, що ЗНО таки буде.

5 Червня 2020

Допитливі, талановиті, наполегливі, – усе це про сучасних учнів, які з кожним роком усе активніше презентують власні успіхи та прославляють Кам’янець-Подільський у різних олімпіадах, турнірах і конкурсах.

18 Травня 2020

Ще два тижні дистанційного навчання й учні підуть на 3-місячні літні канікули. 29 травня завершується навчальний процес у місцевих школах.

21 Квітня 2020

Чи повернуться цього навчального року школярі до школи, чи завершать навчання дистанційно? Сьогодні це питання найчастіше обговорюють освітяни, батьки і учні.

10 Квітня 2020

Саме так освітяни називають 100-річний Кам’янець-Подільсь­­-кий національний університет імені Івана Огієнка. Адже його історія нараховує не одну тисячу визначних подій, пам’ятає чимало визначних постатей…

3 Квітня 2020

Українська мова і література, історія, анг­лійська, фізика, алгеб­ра, геомет­рія, географія, хімія, біологія, – уже від 6 квітня уроки з цих шкільних дис­циплін для учнів 5-11 класів транслюватимуться по те­левізору в рамках проєкту «Всеукраїнська школа онлайн».

30 Березня 2020

Уже сьогодні вранці школярі та їхні батьки кинулися до телевізорів в очікуванні початку відео уроків. Однак наразі знання треба шукати в інтернеті.

6 Березня 2020

Сьогодні хочеться поділитися досягненнями кам’янецьких учнів – справжніх переможців, які гідно представили місто на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Хмельницькому.

28 Лютого 2020

22-23 лютого у Хмельницькому відбулися треті етапи Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, астрономії та екології.

21 Лютого 2020

У Хмельницькому відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. МАНівські лідери з усіх куточків нашої області впродовж двох днів (контрольна робота та презентація власних наукових досліджень) змагалися за право представляти Хмельницьке територіальне відділення МАН України в ІІІ заключному етапі конкурсу.

4 Жовтня 2019

Сьогодні увага громадськості просто прикута до вулиці Соборної через будівництво підземного торговельного цент­ру. А от молодь, якій жити у цьому місті, своє бачення центру Кам’янця-Подільського представила ще три роки тому. І не проста молодь – а фахова!

4 Жовтня 2019

Триповерхова красуня із червоної цегли в оточенні вели­чавих каштанів та ялин, струнких берізок, яблуневого саду – такою бачать нашу школу випадкові перехожі, кам’янчани й гості міста.

12 Липня 2019

Традиційно під час літніх канікул у закладах освіти та науки розпочинаються роботи з підготовки приміщень і класів до нового навчального року.