4 Жовтня 2019

Сьогодні увага громадськості просто прикута до вулиці Соборної через будівництво підземного торговельного цент­ру. А от молодь, якій жити у цьому місті, своє бачення центру Кам’янця-Подільського представила ще три роки тому. І не проста молодь – а фахова!

4 Жовтня 2019

Триповерхова красуня із червоної цегли в оточенні вели­чавих каштанів та ялин, струнких берізок, яблуневого саду – такою бачать нашу школу випадкові перехожі, кам’янчани й гості міста.

12 Липня 2019

Традиційно під час літніх канікул у закладах освіти та науки розпочинаються роботи з підготовки приміщень і класів до нового навчального року.

31 Травня 2019

Сьогодні для міських школярів пролунав останній дзвінок, який нарешті сповістив про такі омріяні канікули. За тиждень до цього відпочивати пішли школярики з району. На одному з таких свят побував і «Подолянин».

31 Травня 2019

У третю неділю травня відзначається День науки. «Майбутнє творимо сьогодні» – під таким гаслом 20 травня в актовому залі К-ПНУ імені Івана Огієнка зібралися призери і переможці фінальних етапів олімпіад із навчальних предметів та МАН.

9 Травня 2019

За результатами заключного ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, який проводився 2-7 травня в Києві, кам’янчани здобули 5 призових місць…

15 Березня 2019

У країні, котра перебуває на шляху активного розвитку, ламання штампів і стереотипів, зростає попит на приватні заклади вищої освіти, котрі не залежать від державного фінансування, а самі створюють опти­мальне, відповідне вимогам часу, ефективне навчальне середовище. Серед таких – Кам’янець-Подільський податковий інститут, у структурі якого створено Коледж економіки, права та інформаційних технологій.

13 Липня 2018

Сьогодні у Хмельницькому має вирішуватися подальша доля спецшколи-інтернату «Славутинка», у якої слуги народу 14 червня своїм рішенням відібрали молодшу школу. Батьки і вчителі без бою здаватися не збираються, тож вирушають до Хмельницького відстоювати законне право на освіту.

30 Березня 2018

Традиційним у березні є проведення Міністерством освіти і науки України ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цьогоріч така олімпіада з трудового навчання/технологій проводиться в Кам’янці-Подільському. Її урочисте відкриття відбулося 25 березня в РЦКМ «Розмай».

23 Березня 2018

15-17 березня в Києві відбулася ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» та VII Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Поряд із понад 750 закладами освіти України та світу був представлений К-ПНУ ім.Івана Огієнка.

22 Грудня 2017

22 педагоги взяли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018». Переможцями етапу, які продовжать змагання, як мінімум, на обласному рівні, стали.

22 Грудня 2017

Офіційне відкриття навчально-практичного центру з професії «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» відбулося 15 грудня в Подільському центрі професійно-технічної освіти.

13 Жовтня 2017

Уже незабаром професійне свято відзначатимуть повелителі черпаків і виделок, королі тіста і глазурі, українські готувальники та годувальники – працівники харчової промисловості.