21 Червня 2019

Чоловік середніх років з інвалідністю помирає заживо, а всім байдуже до нього… Про цю та ще багато інших проблем розповіла мешканка с.Слобідка-Рихтівська Ніна БОРШУЛЯК, яка звернулася до нашої редакції.

14 Червня 2019

Так сталося, що я не був у Старому місті два з половиною року, а в Кафедральному соборі – ще більше. Проте 9 червня завітав, аби почути величаві акорди, що лунали під час концерту «Шедеври органної музики».

14 Червня 2019

Я родом із с.Вербка. До 2017 року 20 років хворів на серце, аж поки того ж року повністю не зліг. Шансу на життя мені ніхто не давав. Лікарі сказали, що потрібно робити пересадку.

7 Червня 2019

– Щойно я відстояв декілька годин у черзі, аби заплатити за воду в абонентському пункті, що розташований поруч із редакцією вашої газети, на вулиці Князів Коріатовичів, – поскаржився журналістам 80-річний пенсіо­нер. – Народу там тьма, особливо в перших числах місяця. Надворі лавочка одна, де тільки кілька людей можуть сісти, і каса, щоб платити за воду, також одна. А ось на другому поверсі каси дві – й справа йде швидше.

31 Травня 2019

– Декілька років поспіль проїжджаю повз вали, що розташовані позаду фортеці, й бачу, як молоде деревце, котре виросло прямо в стіні, її руйнує. Кам’яні цеглинки вже падають. І якщо негайно не вжити заходів, через коріння чимало каміння вивалиться з муру, – поділився власними спостереженнями із журналістами кам’янчанин Олег. – Невже не можна його звідти дістати?

8 Березня 2019

«Олежка, наш водій», – і лише так мешканці Жванецької ОТГ називають водія рейсового автобуса «Сокіл – Каветчина» Олега МАНДЗЮКА.

3 Серпня 2018

– Минулого тихого п’ятничного вечора, коли ніщо не віщувало лиха, спілкуючись із сусідом, почув сильний гуркіт – раптом на дитячу гойдалку впало дерево. І слава Богу, що в цей момент там не було дітей. Від побаченого в нас кров застигла в жилах. Уже неодноразово зверталися до КП «Добробут», яке обслуговує наш двір, що на вул.Ге­роїв Небесної Сотні, 44, аби зрізали сухі, нетривкі дерева, щоб уникнути нещасного випадку, та все марно. А якщо через це хтось постраждає, хто нестиме відповідальність?

4 Травня 2018

– На кладовищі в с.Гаврилівці відбувається жахливий вандалізм. У секторі давніх поховань руйнують могили наших предків під гаслом «Очищення від дерев», – із такою проблемою до редакції завітав мешканець цього села Анатолій КОЗЛОВЦЕВ.

16 Березня 2018

Проблема безпритульних тварин у місті так і залишається невирішеною. Поки одні горе-господарі викидають чотирилапих як непотріб на вулицю, інші люди місця собі не знаходять, вирішуючи, куди прилаштувати нових і нових знедолених. На щастя, таких добрих сердець у місті чимало. До нашої редакції завітала кам’янчанка, до якої прибився дорослий собака. Здавалося б, ця історія зі щасливим кінцем, адже тваринка знайшла собі дім. Але в пенсіонерки вже є двоє власних охоронців-гавкунів.

8 Березня 2018

До редакції «Подолянина» надійшло декілька звернень від родичів підлітків із району, які просять виділити окремий день для здачі й отримання документів молоді, яка вперше отримує паспорт громадянина України.

2 Березня 2018

«Із проханням допомогти добитися справедливості до вас звертається родина мешканців будинку на вул.Суворова, 14. Ми хочемо запитати, хто і на якій підставі в нашому місті дозволяє будівництво, котре ведеться з порушенням усіх будівельних норм? 

23 Лютого 2018

Днями до редакції звернувся кам’янецький пенсіонер із запитанням: «Чому в КП «Міськтепловоденергія» не говорять точної години приходу контролера, який має здійснити перевірку лічильника?» Мовляв, тим, хто працює, треба відпрошуватися із роботи, як мінімум, на півдня, та й тим, хто на заслуженому відпочинку, також незручно

16 Лютого 2018

«Прочитавши статтю в «Подолянині» від 9 лютого «Не буде показників – не буде субсидії», в мене виникло декілька запитань, – пише нам читачка Тетяна Олегівна. – Я подаю покази щомісяця, коли сплачую обов’язкову плату. Чи потрібно мені ще раз вказувати ці дані? Якщо так, то яким способом, за якими номерами телефону? Чи стосується це нововведення інших підприємств-надавачів послуг? І ще одне: недавно контролер із ПАТ «Хмельницькгаз» повідомила, що необхідно кожного місяця скидати їй на вайбер фото із показами лічильника».

27 Жовтня 2017

Зі скаргою на те, що супермаркет на Черемушках замуровує людей, до редакції звернувся кам’янчанин Олег ГРИГОРЕНКО.