Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ХОДА МИРУ ЧИ ПІАР-ХОДА? 22.07.2016
ХОДА МИРУ ЧИ ПІАР-ХОДА?
Хтось ходить зі смолоскипами, хтось - із веселковими прапорами, а хтось - з іконами. Цим самим кожен демонструє свою силу. Або принаймні свою помітну присутність в українському просторі. Але цього літа всіх перевершила Українська православна церква, в офіційній назві якої немає жодної вказівки на Московський патріархат. 3 липня на сході України, а 9 липня на її заході розпочалася Всеукраїнська хресна хода миру, любові й молитви за Україну. Вона завершиться в Києві 27 липня - напередодні святкування дня хрещення Київської Русі та пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ЦЕ ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОГО ВИРІШЕННЯ! 22.07.2016
ЦЕ ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОГО ВИРІШЕННЯ!
Під час прийому громадян до мене звернулися волонтерські організації щодо відсутності державної підтримки сім’ям військовослужбовців, які пропали безвісти на території проведення антитерористичної операції.

ДЛЯ ДЕПУТАТА ТІЛЬКИ ПАРТІЯ ТЕПЕР ДРУГ, ТОВАРИШ І БРАТ 24.07.2015
ДЛЯ ДЕПУТАТА ТІЛЬКИ ПАРТІЯ ТЕПЕР ДРУГ, ТОВАРИШ І БРАТ
Знаємо, що є... Знаємо, що ухвалили... Але в очі ще ніхто не бачив. Це все про новий закон, згідно з яким в Україні 25 жовтня відбудуться вибори депутатів місцевих рад, міських і сільських голів. 14 липня Верховна Рада прийняла нову редакцію Закону «Про місцеві вибори», але досі її не опубліковано. Проте основні моменти нововведень уже відомі.

Автор:  Алла БАБЛЯК / Ольга МІРКОТАН

КАНДИДАТИ, КАНДИДАТИ… 26.09.2014
КАНДИДАТИ, КАНДИДАТИ…
«Кандидаты, кандидаты, а я маленький такой», - так і тягне щоразу проспівати ці слова, перефразовуючи знамениту пісню Віллі Токарєва, коли починаєш роздумувати: а за кого голосувати на чергових (позачергових) виборах президента (парламенту). Цього разу вибори описуються двома словами, взятими в дужки в попередньому реченні.

В ОВК РОКІРОВКИ 19.09.2014
В ОВК РОКІРОВКИ
Членам виборчої комісії нового голову представили на черговому засіданні, що відбулося 16 вересня. ЦВК, достроково припинивши повноваження Анатолія ЯКОВЦЯ, очільником ОВК №193 призначила іншого представника ВО «Свобода» Вадима БОЙКА, вчителя географії міської ЗОШ №6. 

Автор: 

ПЕРШІ КВІТОЧКИ МАЙБУТНІХ ЯГІДОК 19.09.2014
ПЕРШІ КВІТОЧКИ МАЙБУТНІХ ЯГІДОК
Минулого тижня було проведено партійні з’їзди основних політичних сил, які збираються брати участь у позачергових виборах до Верховної Ради України, призначених на 26 жовтня.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ОКРУЖКОМ ВІДОМИЙ, А КАНДИДАТИ - ПОКИ НІ 12.09.2014
ОКРУЖКОМ ВІДОМИЙ, А КАНДИДАТИ - ПОКИ НІ
28 серпня в Україні стартував виборчий процес. Згідно із Законом «Про вибори народних депутатів України», до 5 вересня було сформовано окружні виборчі комісії.

Автор:  Ольга МІРКОТАН / 

«ЯКЩО В МІСТІ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ ЛИСТІВКИ, ДЕ ПОЛИВАЮТЬ МЕНЕ БРУДОМ,  ТО СКОРО ТРЕБА ЧЕКАТИ НОВИХ ВИБОРІВ», - Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО  15.08.2014
«ЯКЩО В МІСТІ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ ЛИСТІВКИ, ДЕ ПОЛИВАЮТЬ МЕНЕ БРУДОМ, ТО СКОРО ТРЕБА ЧЕКАТИ НОВИХ ВИБОРІВ», - Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО
Наша держава стоїть на порозі парламентських виборів. Хоч офіційно дату ще не визначили, та помітно, що підготовка до передвиборчих перегонів уже триває. В той самий час багато політиків намагаються на сьогодні спекулювати на темі виборів, кажучи, що війна з Росією - це не найкращий час для виборів. А що думає з цього приводу народний депутат України Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО?

СВОБОДІВЦІ ЗВІТУВАЛИ НА ВСІХ РІВНЯХ 15.08.2014
СВОБОДІВЦІ ЗВІТУВАЛИ НА ВСІХ РІВНЯХ
Одним із основних гасел Революції гідності була публічність, прозорість і відкритість влади при спілкуванні з громадою, чого не було при попередньому режимі. ВО «Свобода» поставила собі за мету відкинути негативні традиції в політичній культурі України і досягти справжньої підзвітності посадовців і депутатів громаді. Бо саме український народ має бути господарем на Своїй, Богом даній землі.

МЕЛЬНИЧЕНКО ГОТОВИЙ СТРАЙКУВАТИ РАЗОМ ІЗ ПІДПРИЄМЦЯМИ РИНКУ 25.07.2014
МЕЛЬНИЧЕНКО ГОТОВИЙ СТРАЙКУВАТИ РАЗОМ ІЗ ПІДПРИЄМЦЯМИ РИНКУ
Кожної останньої неділі липня в Україні відзначають День працівників торгівлі. Про перспективи її розвитку в нашому місті та проблеми Центрального ринку міста розповів народний депутат України Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.


Політика 1 — 10 з 375
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі