Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: ПОЛІТИКАМ ПОТРІБНО ПЕРЕСТАТИ «ЗАГРАВАТИ» ІЗ ПУТІНИМ 16.05.2014
АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: ПОЛІТИКАМ ПОТРІБНО ПЕРЕСТАТИ «ЗАГРАВАТИ» ІЗ ПУТІНИМ
На Хмельниччину завітав кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко. Політик зустрівся із подолянами, аби розповісти про ситуацію на сході України та про перспективу повернення Криму.

ОВК: ДО ВИБОРІВ З ЕНТУЗІАЗМОМ І ДРУГИМ ГОЛОВОЮ 25.04.2014
ОВК: ДО ВИБОРІВ З ЕНТУЗІАЗМОМ І ДРУГИМ ГОЛОВОЮ
За роботу взялася окружна виборча комісія територіального виборчого округу №193 з центром у Кам’янці-Подільському. Уже двічі вона засідала і щоразу - з новим головою.

Автор:  Тетяна ДИКА

ЗА ЩО САДЖАЮТЬ У ВЛАДНІ КРІСЛА? 18.04.2014
ЗА ЩО САДЖАЮТЬ У ВЛАДНІ КРІСЛА?
В Україні вже з’явилась традиція кадровими призначеннями розраховуватися за роботу на виборах чи під час майданів. Як показав досвід Помаранчевої революції, на Хмельниччині в райдержадміністраціях почали керувати люди без відповідної професійної підготовки. Вже анекдотом став реальний випадок тих часів, коли до кабінету одного з новоспечених голів РДА в нашій області зайшов начальник фінвідділу і сказав, що прийшла субсидія. Голова, не задумуючись, відповів: «Нехай заходить...».

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА / Ольга МІРКОТАН

ЄДНАЙМОСЬ У МОЛИТВІ ЗА УКРАЇНУ! 18.04.2014
ЄДНАЙМОСЬ У МОЛИТВІ ЗА УКРАЇНУ!
На жаль, ми можемо стати свідками однієї із найтрагічніших сторінок в історії України.

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО:  «ЕКОНОМІЧНА СИТУАЦІЯ СКЛАДНА, АЛЕ Я ЗВИК ДОТРИМУВАТИСЬ ОБІЦЯНОГО»  28.03.2014
Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО: «ЕКОНОМІЧНА СИТУАЦІЯ СКЛАДНА, АЛЕ Я ЗВИК ДОТРИМУВАТИСЬ ОБІЦЯНОГО»
Сьогодні всі схвильовані подіями в Україні та загостренням відносин із Російською Федерацією. Але, на жаль, це далеко не всі проблеми, вирішення яких змушена шукати влада. Надзвичайно складною є ситуація щодо Державного бюджету, грошей катастрофічно не вистачає на життєдіяльність держави. Уряд робить перші кроки у напрямку отримання фінансової допомоги, та економічний стан усе ще бажає кращого. А тому про те, як виходять зі скрутної економічної ситуації в нашому окрузі, розповів народний депутат України Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШЛЯХ  УКРАЇНИ - ГОЛОВНИЙ ФАКТОР ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ  21.03.2014
ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ - ГОЛОВНИЙ ФАКТОР ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ
Здавалось би, революція минула, повалено старий режим, усе повинно нормалізуватись, має розпочатись процес із врегулювання ситуації в країні. Однак останні події щодо російської анексії Криму та намагання зовнішніх сил дестабілізувати ситуацію на тлі майбутніх президентських виборів змушують ще більше хвилюватися за долю нашої держави. Про все це в розмові з народним депутатом України від нашого виборчого округу Володимиром МЕЛЬНИЧЕНКОМ.

РОСІЯ В КРИМУ 14.03.2014
РОСІЯ В КРИМУ
Потрібно визнати, що на сьогодні вже пізно вести якусь кампанію з «пропаганди» в Криму. Просто нас там уже ніхто не почує.

ВІЙНУ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ ВИГРАТИ НЕМОЖЛИВО 07.03.2014
ВІЙНУ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ ВИГРАТИ НЕМОЖЛИВО
В Україні склалась вкрай складна ситуація. Будь-яка провокація чи помилка може стати початком війни. А ще недавно ніхто навіть не уявляв, що нам треба буде захищатись від Росії.

РЕВОЛЮЦІЯ ЩЕ НЕ ЗАВЕРШИЛАСЬ 28.02.2014
РЕВОЛЮЦІЯ ЩЕ НЕ ЗАВЕРШИЛАСЬ
Ми змінили владу, повернули Конституцію 2004-го року. Але люди, що стояли на Майдані, не поспішають розбирати барикади, не спішать додому. Чому? Люди на вулицях кажуть, що не довіряють тим, хто сьогодні при владі, що не заради них вони стояли на Майдані. Не заради того, щоб хтось конкретно прийшов до влади, загинула Небесна сотня.

ВІДЧУТТЯ ВІД СПІЛКУВАННЯ  З «ДЕМОКРАТАМИ»  ЯРЕМОЮ, ШЕВАГОЮ ТА ПАВЛЕВИЧЕМ  28.02.2014
ВІДЧУТТЯ ВІД СПІЛКУВАННЯ З «ДЕМОКРАТАМИ» ЯРЕМОЮ, ШЕВАГОЮ ТА ПАВЛЕВИЧЕМ
Шановні кам’янчани, мені так хочеться поділитися з вами своїми враженнями від мітингу 25 лютого, організованого Ростиславом Яремою та Іваном Павлевичем.


Політика 21 — 30 з 375
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі