Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

23.07.2010
ЩО БУЛО БИ, ЯКБИ ВИБОРИ ВIДБУЛИСЯ ВЖЕ, або НЕПОЧАТИЙ КРАЙ РОБОТИ...

Редакція газети «ПОДОЛЯНИН» та ГО «Фундація розвитку демократії» за підтримки Центру соціально-політичних досліджень Кам’янець-Подільського національного університету ім.I.Огієнка (завідувач Олександр РИБЩУН) 5-9 липня провели опитування жителів міста стосовно майбутніх виборів депутатів міської ради та міського голови.

Автор:  Алла БАБЛЯК
Кількість коментарів:  3

16.07.2010
ЧИЯ ФАНЕРА ПРОЛЕТИТЬ НАД КАМ’ЯНЦЕМ ПОЛІТИЧНИМ?

Всупереч багатьом прогнозам метеорологів, липень таки довів нам, що заслужено носить назву найспекотнішого, за температурними показниками, місяця року.
Наприкінці минулого - на початку цього тижня спекотно стало не лише від проміння літнього сонця, але й від законодавчих змін, які були ухвалені Верховною Радою України у вихідні. Так, у суботу, 10 липня, в парламенті було прийнято Закон України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів», тобто Закон про місцеві вибори.

16.07.2010
«ПАРТІЙ БАГАТО. БАТЬКІВЩИНА - ОДНА»

8 липня відбулося партійне зібрання МО партії ВО «Батьківщина». Урочисто відкривши засідання, голова міської «Батьківщини» Валентина ВОЛОШИНА звернулася до присутніх із такими словами:
- Наша «Батьківщина» за роки свого існування пережила чимало скрутних ситуацій, але всі вони йшли нашій партії лише на користь, адже її лави очищалися від випадкових членів, а також від людей, які прийшли в партію виключно для того, щоб вирішити власні бізнес-інтереси. 

21.05.2010
МАЖОРИТАРКА VS* ПРОПОРЦІЙКА: КОМУ І ЩО ВИГІДНО?
12 травня у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад», в яких взяли участь чимало відомих в Україні політиків, громадських діячів, політичних експертів і представників органів місцевого самоврядування, в тому числі й Кам’янець-Подільський міський голова Анатолій НЕСТЕРУК. За словами Анатолія Макаровича, більшість присутніх, яким надали слово для виступу наголошували на необхідності повернення до мажоритарної системи виборів на місцях. Підтримує такі зміни і сам Анатолій Макарович, який вважає мажоритарку більш ефективною, ніж пропорційку. 
Чітку впевненість у тому, що наступні вибори до органів місцевого самоврядування відбудуться за мажоритарним принципом висловив 14 травня під час сесії міськради і голова облдержадміністрації Василь ЯДУХА. Більше того, Василь Степанович навіть назвав конкретну дату наступних місцевих виборів - 27 березня 2011 р. 
Чи справді це найбільш імовірна дата їх проведення? Чи є мажоритарна система виборів дійсно найкращою для органів місцевого самоврядування і які ризики в собі таїть? Про все це та багато іншого ми запитали у старших викладачів кафедри політології та соціології К-ПНУ ім.Огієнка Василя КОБИЛЬНИКА та Вадима МАРКІТАНТОВА. 

01.01.2010
I ПIД ЯЛИНКОЮ ПРАЦЮЮТЬ

29 грудня вiдбулась остання цього року сесiя мiськради.
За традицiєю, розпочалася вона з новорiчних привiтань, якi щиро висловили депутатам вихованцi НВК iз центром реабiлiтацiї для слабкозорих дiтей, наймолодше представництво колективу «Апельсин», творчi групи: мiськрайонного Товариства iнвалiдiв на чолi з Тамарою СОСНОВСЬКОЮ та ради ветеранiв (голова - Леонтiй РОГАЛЬ). Мiський голова Анатолiй НЕСТЕРУК, у свою чергу, вiд iменi мiської влади подякував колядникам теплими словами та солодкими подарунками. Букет бiлих троянд з нагоди свого дня народження отримала вiд мера директор мiського Центру зайнятостi Наталiя ПОСТОВА.

Автор:  Ольга МІРКОТАН


Політика 371 — 375 з 375
Початок | Поперед. | 34 35 36 37 38 | Наст. | Кінець Всі