Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
ВІВТОРОК, 23 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

НАПРУГА ЧИ НЕДБАЛЬСТВО СПАЛИЛИ ТЕЛЕФОН? 08.07.2016
НАПРУГА ЧИ НЕДБАЛЬСТВО СПАЛИЛИ ТЕЛЕФОН?
Уже понад два місяці справедливості шукає пенсіонерка, інвалід ІІ групи Валентина ХЛІБНІКОВА, яка по допомогу звернулася до «Подолянина». Жінка стверджує, що у квітні через замикання телефонного проводу в неї згорів апарат, утім «Укртелеком» провини своєї не визнає і збитки відшкодовувати не збирається.

ПРОБЛЕМА НЕ ЗНИКНЕ, ЯКЩО НА НЕЇ ЗАКРИЮТЬ ОЧІ	03.06.2016
ПРОБЛЕМА НЕ ЗНИКНЕ, ЯКЩО НА НЕЇ ЗАКРИЮТЬ ОЧІ
- Допоможіть врятувати дітей, - із такими словами та сльозами на очах прийшла до редакції Оксана Олійник - голова ГО, яка опікується соціально-правовим захистом матері і дитини. Її розповідь вразила, обурила і зачепила за живе 

БАТЬКИ ВСТУПИЛИСЯ ЗА ШКОЛУ 03.06.2016
БАТЬКИ ВСТУПИЛИСЯ ЗА ШКОЛУ
На захист Збручанського НВК, до якого входять дитячий садочок і школа, стали жителі села. До редакції газети «Подолянин» вони передали лист, під яким поставили свої підписи понад 80 місцевих мешканців. Люди просять не закривати навчально-виховного комплексу. За словами батьків, тут навчаються 16 школярів і 15 дошкільнят. 

НАМ ПИШУТЬ 06.05.2016
НАМ ПИШУТЬ
Вікна не відчиняються - шибки не витираються. Ця ситуація знайома для під’їздів багатьох житлових будинків міста, де вікна не мають завісів, закриті наглухо й накопичують багаторічний бруд. Та якщо одних мешканців замурзане скло зовсім не хвилює, то інші не можуть залишатися байдужими. 

СМІТТЄЗВАЛИЩЕ ЗАМІСТЬ ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ 25.03.2016
СМІТТЄЗВАЛИЩЕ ЗАМІСТЬ ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ
До редакції «Подолянина» звернулася мешканка с.Довжок Раїса Рудницька, голова Кам’янець-Подільського товариства інвалідів і малозабезпечених сімей «Злагода»

ДУБОВА СПРАВА 11.03.2016
ДУБОВА СПРАВА
І самовільні, і узаконені вирубування дерев однаково викликають обурення жителів Кам’янеччини.

НІЧНИЙ ПЕРЕПОЛОХ 26.02.2016
НІЧНИЙ ПЕРЕПОЛОХ
У ніч на 21 лютого, близько другої години, півміста раптово розбудило завивання сирени. Налякані гучним ревом кам’янчани почали дзвонити до екстрених служб, оперативної служби «15-05», розміщати в соцмережах коментарі, малопридатні для друку. 

...НА АДРЕСУ «ПОДОЛЯНИНА» 19.02.2016
...НА АДРЕСУ «ПОДОЛЯНИНА»
До редакції «Подолянина» часто звертаються читачі зі скаргами,
листами, відгуками на публікації. Одні шукають порад, інші - справедливості, а дехто просить розтлумачити нововведення у законах. У нашій сьогоднішній добірці читачі зможуть отримати відповіді на свої запитання. 

ПРО МЕД І ПРО БУРДУ 19.02.2016
ПРО МЕД І ПРО БУРДУ
«Не все те мед, що солодке», - каже українське прислів’я. Підтвердженням цьому став лист-скарга від кам’янчанина на якість меду, який у нас продають.

ЧИСТОТА СЬОГОДНІ - РОЗКІШ? 22.01.2016
ЧИСТОТА СЬОГОДНІ - РОЗКІШ?
Нам пишуть

ПЛАТИТИ НЕ МОЖНА ВІДМОВИТИ 15.01.2016
ПЛАТИТИ НЕ МОЖНА ВІДМОВИТИ
До редакції «Подолянина» завітала кам’янчанка, обурена нововведеннями міської дитячої поліклініки, зокрема проханнями медиків вносити пожертви «хто скільки може»

ТАМПОН СПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ 11.12.2015
ТАМПОН СПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ
Ми втратили нашого батька і чоловіка через помилку хірургів. Із такою скаргою на лікарів травматологічного відділення міської лікарні до редакції «Подолянина» звернулася родина КАЛАКІВ.
18 листопада вони втратили 70-річного Миколу Калака, в смерті якого звинувачують медиків. Як доказ, наводять висновок судмедекспертизи (попередній), виданий Хмельницьким обласним бюро судово-медичної експертизи.

МОТОБОЛЬНИЙ ФАНТОМ 27.11.2015
МОТОБОЛЬНИЙ ФАНТОМ
Фантоми - явище надзвичайне і навіть містичне. Зазвичай бувають фантоми людей, тварин, кораблів і потягів. Але наш благословенний Кам’янець-Подільський спромігся мати фантом особливого роду - цілий стадіон.

ЕПІСТОЛЯРНИЙ ФРОНТ. ЗА ЩО ВОЮЮТЬ КАМ’ЯНЧАНИ 10.07.2015
ЕПІСТОЛЯРНИЙ ФРОНТ. ЗА ЩО ВОЮЮТЬ КАМ’ЯНЧАНИ
Втомившись від безвиході, обурившись чиновницькою бездіяльністю, заплутавшись у тенетах бюрократії чи просто бажаючи висловити власну думку, кам’янчани часто звертаються саме до газети. Скринька «Подолянина» завжди поповнюється листами. Численні звернення від мешканців надійшли до редакції й минулого тижня. Сподіваємося, проблеми, про які пишуть люди, не залишаться поза увагою посадовців.

ЗВІДКИ ЦЕЙ ВАНДАЛІЗМ? 05.06.2015
ЗВІДКИ ЦЕЙ ВАНДАЛІЗМ?
Не міг спокійно пройти повз неприйнятну поведінку молодика, який відпочивав на гранітній кулі у сквері Танкістів, керівник прес-центру ради ветеранів міста Анатолій БЕРНАДІН. Свій гнів чоловік висловив у листі, який приніс до редакції. До речі, він не єдиний кам’янчанин, котрий обурений нелюдською поведінкою в місці, де мали б шанувати пам’ять про людей, які поклали життя у Другій світовій війні.

КОЛИ МОВЧАННЯ СТРАШНІШЕ ЗА ЛАЙКУ 29.05.2015
КОЛИ МОВЧАННЯ СТРАШНІШЕ ЗА ЛАЙКУ
До нашої редакції звернулася обурена кам’янчанка Віра КАДЕНКО.

СУСІДСЬКІ ВІЙНИ 29.05.2015
СУСІДСЬКІ ВІЙНИ
До редакції від імені жителів гуртожитку, що на вул.Князів Коріатовичів, 56, звернулася голова кооперативу ЖБК №7 «Зоря» Катерина ІВАНЮК. Люди поскаржилися на дії начальника цеху телекомунікаційних послуг №18 Геннадія КОВАЛЬЧУКА, який, за їхніми словами, займається свавіллям у дворі будинку. Своє обурення вони висловили у заяві, яку адресували міському голові, народному депутату, прокурору міста, начальнику міськвідділу міліції, громадському руху «Народний контроль» і редакції «Подолянина».

ЧИ ДОЧЕКАЮТЬСЯ ЛЕБЕДІ НАЩАДКІВ? 08.05.2015
ЧИ ДОЧЕКАЮТЬСЯ ЛЕБЕДІ НАЩАДКІВ?
Спокійно пройти повз бездушне ставлення до мешканців Лебединого озера кам’янчанка Марія не змогла. Своє обурення та гнів вона вихлюпнула в листі, який надіслала до нашої редакції. 

ІЗ ХВОРИХ ДІТЕЙ НЕ ВИРОСТЕ РОЗУМНИЙ НАРОД 24.04.2015
ІЗ ХВОРИХ ДІТЕЙ НЕ ВИРОСТЕ РОЗУМНИЙ НАРОД
Шановний Михайле Євстафійовичу!

ОСОБЛИВОСТІ КОМУНАЛЬНОГО ТАРИФУВАННЯ 13.03.2015
ОСОБЛИВОСТІ КОМУНАЛЬНОГО ТАРИФУВАННЯ
«Уважаемая редакция!


Зворотній зв'язок: 21 — 40 з 183
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі