Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

СУБОТА, 23 ВЕРЕСНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЧУМА ПІДКРАДАЄТЬСЯ 18.08.2017
ЧУМА ПІДКРАДАЄТЬСЯ
Африканська чума свиней, яку зафіксували майже в усіх регіонах України, дісталася й до Хмельниччини. 11 серпня у с.Коров’є Теофіпольського району, в філії «Рідний край» ПРАТ «Зернопродукт МХП», зафіксовано загибель свинопоголів’я. Експертиза з’ясувала, що тваринок скосила чума.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ПРОКУРАТУРА ПОБАЧИЛА ТЕ, ЧОГО НЕ ДОБАЧИЛО ЖКГ 18.08.2017
ПРОКУРАТУРА ПОБАЧИЛА ТЕ, ЧОГО НЕ ДОБАЧИЛО ЖКГ
Кам’янець-Подільська місцева прокуратура вимагає належної охорони геологічної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Смотрицький каньйон».

повний текст>>>

БУДИНОК ТРІЩИТЬ, А РЕМОНТ НЕ СПІШИТЬ 18.08.2017
БУДИНОК ТРІЩИТЬ, А РЕМОНТ НЕ СПІШИТЬ
Минуло два роки з того часу, як до редакції газети звернулися мешканці напіврозтрощеного будинку №22 на вул.Уральська. Тоді заступник міського голови разом із керівництвом КП «Житловик» запевнили, що робитимуть усе можливе, аби він був включений до списку на капітальний ремонт 2016 року. Проте сподівання на покращення виявилися марними...

повний текст>>>

СВИНІ АТАКУВАЛИ ЦЕНТР МІСТА 18.08.2017
СВИНІ АТАКУВАЛИ ЦЕНТР МІСТА
Гарячі промені сонця, сафарі з величними страусами і свиньми, різноманітні дерева, рослини, запах квітів, охолоджувальні напої - центр Кам’янця-Подільського на перехресті пр.Грушевського та вул.Князів Коріатовичів більше нагадує австралійський курорт.

повний текст>>>

ПЛЮС ОДНА ГРОМАДА 18.08.2017
ПЛЮС ОДНА ГРОМАДА
На Кам’янеччині вже найближчим часом стане на одну об’єднану територіальну громаду більше. Хмельницька облдержадміністрація дала зелене світло на створення Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ІНФОРМАЦІЯ ПОВИННА БУТИ ВІДКРИТОЮ 18.08.2017
ІНФОРМАЦІЯ ПОВИННА БУТИ ВІДКРИТОЮ
Саме під таким гаслом 16 серпня у конференц-залі Бізнес-центру «Нова Будова» відбувся тренінг-семінар «Публічна інформація в форматі відкритих даних як інструмент взаємодії громадянського суспільства та місцевої влади».

повний текст>>>

ЮВІЛЕЙНА МЕДАЛЬ МІСТУ-ПОБРАТИМУ 18.08.2017
ЮВІЛЕЙНА МЕДАЛЬ МІСТУ-ПОБРАТИМУ
У польському місті Любліні цього тижня перебуває офіційна делегація із Кам’янця-Подільського на чолі з міським головою Михайлом СІМАШКЕВИЧЕМ.

повний текст>>>

ПРОВЕЛИ БІЙЦІВ 18.08.2017
ПРОВЕЛИ БІЙЦІВ
Близько сотні бійців військових частин А2738, А3479 та А3631, що входять до складу 48-ої інженерної бригади, 15 серпня вирушили виконувати завдання на сході України. Як завжди, проводжали захисників рідні, друзі, колеги й представники влади.  

повний текст>>>

ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ ЗНИЖЕНО 11.08.2017
ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ ЗНИЖЕНО
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало підприємця з с.Мукша на 6 тис.грн. за зловживання монопольним становищем.

повний текст>>>

ІДЕЇ ВАШІ, ФІНАНСИ НАШІ 11.08.2017
ІДЕЇ ВАШІ, ФІНАНСИ НАШІ
До 3 вересня департамент гуманітарної політики міськради оголошує конкурс програм (проектів, заходів), для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міської ради. Конкурс покликаний підтримати ініціативну молодь.

повний текст>>>


Новини 41 — 50 з 3568
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі