Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 13 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

МЕР НА САМІТІ КОЛЕГ 12.10.2018
МЕР НА САМІТІ КОЛЕГ
9 жовтня в Києві Western NIS Enter­prise Fund у партнерстві з Асоціацією «Енергоефективні міста України» й Асоціацією малих міст України третій рік поспіль провів Міжнародний саміт мерів та бізнесменів.

повний текст>>>

СОНЯШНИК ЗБИРАЮТЬ 12.10.2018
СОНЯШНИК ЗБИРАЮТЬ
Цьогорічна погожа осінь дає господарям час зібрати врожай. На часі на полях Кам’янеччини в розпалі другий етап жнивної кампанії - збирання пізніх культур, зокрема соняшнику, сої та кукурудзи на зерно.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

У НОВЕ ЖИТТЯ В НОВОМУ БУДИНКУ 12.10.2018
У НОВЕ ЖИТТЯ В НОВОМУ БУДИНКУ
Сльози радості та щастя не приховує багатодітна мати Аліна БАЙДАЧЕНКО з Гуменецької ОТГ, яка недавно отримала документи на власний будинок. Із шістьма дітками жінка досі проживала разом із батьками та сім’єю сестри у невеличкій хатині в Нігині.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДО КАМ’ЯНЦЯ ЧЕРЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ РИБИ 12.10.2018
ДО КАМ’ЯНЦЯ ЧЕРЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ РИБИ
Начальники і спеціалісти протиепізоотичних відділів, директори і фахівці регіональних лабораторій ветмедицини, представники наукових установ та виробничих підприємств з усієї України з’їхалися 10 жовтня до Кам’янця-Подільського через наболілі питання захворювань риби.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НАШІ САПЕРИ ВЖЕ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ 12.10.2018
НАШІ САПЕРИ ВЖЕ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ
Знову військові склади в епіцентрі надзвичайних ситуацій. Цього разу вибухи сталися на технічній території 6-го Арсеналу, що біля містечка Ічня на Чернігівщині. Як повідомляє прес-служба Міноборони України, сталося це 9 жовтня, о 3.30.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

РЕМОНТ ПРИВОКЗАЛЬНОЇ ПІД ЗАГРОЗОЮ 12.10.2018
РЕМОНТ ПРИВОКЗАЛЬНОЇ ПІД ЗАГРОЗОЮ
Про це повідомив міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ на своїй сторінці у «Фейсбуку».

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ТРАВМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ НА 5 ТИСЯЧ ЄВРО 05.10.2018
ТРАВМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ НА 5 ТИСЯЧ ЄВРО
3 жовтня до Кам’янця-Подільського завітав голова німецького товариства «Aist - Ukrainehilfe Wiestbaden E.V. Допомога Україні» Удо ШПІТЦБАРТ. Благодійна організація придбала травматологічному відділенню міської поліклініки спеціальне обладнання, а саме - операційний стіл та ортопедичну приставку до нього. Вартість придбаного обладнання становить 5 тисяч євро. 

повний текст>>>

ВІН ДОБРИМ БУВ... 05.10.2018
ВІН ДОБРИМ БУВ...
- Ростислав був такою ж світлою людиною, як сьогоднішній день, - розповіла класний керівник Героя. - Добродушним, приємним у спілкуванні, ввіч­ливим і відповідальним. Таким же був у нього і позивний - «Добрий».

повний текст>>>

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД ЯПОНІЇ 05.10.2018
ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД ЯПОНІЇ
Недавно уряд Японії надав значну фінансову допомогу Кам’янцю-Подільському: $118777 для модернізації медичного обладнання в Перинатальному центрі та $46 201 для покращення навчальних умов у ДНЗ №2 і ДНЗ №15.

повний текст>>>

ЗЕМЛЮ - ГРОМАДАМ! 05.10.2018
ЗЕМЛЮ - ГРОМАДАМ!
Минулого тижня три ОТГ Кам’янеччини отримали землю в комунальну власність. Голова ОДА Вадим ЛОЗОВИЙ і начальник ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь ВАСИЛЕНКО вручили акти приймання-передачі на понад 60 тис. га земель сільськогосподарського при­значення з державної в комунальну власність 17 об’єднаним територіальним громадам.

повний текст>>>


Новини 41 — 50 з 4100
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі