Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 17 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ДЕ РЕМОНТУЮТЬ МЕРЕЖІ? 02.11.2018
ДЕ РЕМОНТУЮТЬ МЕРЕЖІ?
Співробітництво кам’янчан і міської влади щодо капремонту внутрішньобудинкових мереж у складчину, тобто за програмою 50/50, успішно триває.

повний текст>>>

«АГРОУНІФЕСТ» ВІТАЄМО, НА СОТНЮ ЧЕКАЄМО 02.11.2018
«АГРОУНІФЕСТ» ВІТАЄМО, НА СОТНЮ ЧЕКАЄМО
Сотні студентів із різних куточків України, 75 концертних номерів, автопробіг та виставки-ярмарки продукції сільгоспвиробників і бджільництва - так ПДАТУ протягом 31 жовтня - 5 листопада проводить щорічний «Агроуніфест» - фестиваль-конкурс художньої творчості серед студентів із понад 20 навчальних закладів з усієї країни. А також у ці дні в університеті відбувається Міжнародний науково-практичний форум «Світовий досвід у галузі бджільництва та перспективи розвитку в Україні».

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

СТОРІЧЧЯ - ІЗ МОЛОДЕЧИМ ЗАПАЛОМ! 26.10.2018
СТОРІЧЧЯ - ІЗ МОЛОДЕЧИМ ЗАПАЛОМ!
Закладення Університетської алеї, спецпогашення конверта, святковий концерт, цінні подарунки, вітання від перших осіб держави, солідні відзнаки, солодке частування всіх кам’янчан і маса інших подій, присвячених сторіччю від дня заснування Кам’янець-Подільсь­кого національного університету імені Івана Огієнка. Так у місті 22 жовтня відзначили солідну подію, адже за період свого функціонуван­ня заклад підготував понад 90 тисяч фахівців різних спе­ціальностей.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

РОЗЧИСТИЛИ АРХЕОЛОГІЧНУ ПАМ’ЯТКУ 26.10.2018
РОЗЧИСТИЛИ АРХЕОЛОГІЧНУ ПАМ’ЯТКУ
21 жовтня віряни сіл Китайгородської ОТГ у с.Патринці зібралися на спільну молитву на місці, де колись була Хрестовоздвиженська церква, збудована 1735 р.

повний текст>>>

ДЕПУТАТИ КУПУЮТЬ БРУКІВКУ І ПИШУТЬ ПРЕЗИДЕНТУ 26.10.2018
ДЕПУТАТИ КУПУЮТЬ БРУКІВКУ І ПИШУТЬ ПРЕЗИДЕНТУ
Скликання позачергової сесії міськради 23 жовтня було пов’язане з необхідністю внесення змін до бюджету.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ГОВОРИЛИ ПРО ПАЇ І ПАНІВЦІ 26.10.2018
ГОВОРИЛИ ПРО ПАЇ І ПАНІВЦІ
Понад 140 млн.грн. орендної плати цьогоріч заплатять аграрії Кам’янеччини селянам за паї. У середньому по району оренда 1 га коштує 2 691 грн., тобто на один пай виходить приблизно 5 636 грн.

повний текст>>>

НАШІ САПЕРИ ПЕРЕМОГЛИ В КАНАДІ 26.10.2018
НАШІ САПЕРИ ПЕРЕМОГЛИ В КАНАДІ
Військовослужбовці Центру розмінування з перемогою і багажем знань повернулися з Міжнародних навчань «Ardent Defender - 8», що 1-19 жовтня проводилися на канадській військовій базі «Борден» у місті Міфорд.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ТЕПЛО ЙДЕ, НОВІ ПЛАТІЖКИ НЕСЕ 26.10.2018
ТЕПЛО ЙДЕ, НОВІ ПЛАТІЖКИ НЕСЕ
«У мене є своя думка, але я її не підтримую», - цей парадоксальний вислів дуже добре характеризує ситуацію з очікуванням початку опалювального сезону. З одного боку, хочеться тепла в домівках, але, згадуючи кількість нулів у платіжках, думка про комфорт уже не здається гарною.  

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ЩО НОВОГО В СУБСИДІЯХ? 26.10.2018
ЩО НОВОГО В СУБСИДІЯХ?
Цьогоріч у жовтні до відповідної Постанови Кабміну внесено зміни щодо оформлення субсидій. Найголовніші з них прокоментувала начальник відділу соціальних гарантій, компенсацій та у справах сім’ї департаменту соцзахисту населення Інна КОМЕНДАЦЬКА:

повний текст>>>

І СУРЖА ТЕПЕР ІЗ ГАЗОМ 26.10.2018
І СУРЖА ТЕПЕР ІЗ ГАЗОМ
23 жовтня в Суржі офіційно відкрили газопровід. На урочистості з нагоди запалення довгоочікуваного вогника зібралися селяни, керівництво району та Кадиївський сільський голова Валентина МАРТИНЮК.

повний текст>>>


Новини 21 — 30 з 4100
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі