Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 17 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВУЛИЦЮ ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ - БУДИНОК НЕ ВІДРЕМОНТУВАЛИ 26.10.2018
ВУЛИЦЮ ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ - БУДИНОК НЕ ВІДРЕМОНТУВАЛИ
Вулицю Уральську хоч і перейменували на Симона Петлюри, втім проблема її двоповерхового будинку №22 залишилася. «Подолянин» неодноразово повідомляв, що будівля тріщить по швах, а тепер деякі її мешканці залишилися ще й без вбиральні. Була вона у дворі, але два тижні тому вщент згоріла.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЯРМАРКУВАЛИ У ПДАТУ 19.10.2018
ЯРМАРКУВАЛИ У ПДАТУ
Конкурси, ігри, вистава і роздуми про те, яку ж обрати майбутню профе­-сію, - так цікаво й не­стандартно 17 жовт­ня у ПДАТУ відбувся захід «Подорож у світ професій», який організував Кам’янець-Подільський міський центр зай­нятості.

повний текст>>>

КОНТЕКСТИ ЖИТТЄТВОРЧОСТІ ІВАНА ОГІЄНКА 19.10.2018
КОНТЕКСТИ ЖИТТЄТВОРЧОСТІ ІВАНА ОГІЄНКА
11 жовтня відбулася Міжнародна наукова конференція «Художній вимір та історичні контекс­ти життєтворчості Івана Огієнка». Захід присвячено 100-річчю заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

повний текст>>>

ЗАМІСТЬ СТАРИХ САМШИТІВ ЗАБУЯЄ КЛУМБА 19.10.2018
ЗАМІСТЬ СТАРИХ САМШИТІВ ЗАБУЯЄ КЛУМБА
Незабаром алея із самшитів, яка тягнеться частиною вул.Князів Коріатовичів, дратує водіїв, не милує око кам’янчанам і гостям міста, перетвориться на красиву клумбу з квітами.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ВОДОГІН ПЛАНУЮТЬ ЗДАТИ ДО МОРОЗІВ 19.10.2018
ВОДОГІН ПЛАНУЮТЬ ЗДАТИ ДО МОРОЗІВ
В Оринині в розпалі будівництво нового водогону для частини села. Першу чергу життєдайної артерії успішно здали в експлуатацію 2016 р., а тепер дійшла справа і до чергових 11 вулиць. До середини листопада тут планують прокласти майже 7 кілометрів труб. Кошти на все, а це майже 1,5 млн.грн., виділили з обласного бюджету.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПОВЕРТАТИМУТЬ ГРОШІ ЗА ДОЇЛЬНІ АПАРАТИ 19.10.2018
ПОВЕРТАТИМУТЬ ГРОШІ ЗА ДОЇЛЬНІ АПАРАТИ
Новина про те, що молоко від корів, яких селяни доять вручну, потрапить під заборону, неабияк ошелешила українців. Поки держава дала час господарям на придбання доїльних установок, плече нашим людям вирішила підставити область.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЯК СТАТИ УСПІШНИМ? 19.10.2018
ЯК СТАТИ УСПІШНИМ?
Відповідь на це запитання знайшла дев’ятикласниця Кам’янець-Подільського ліцею Дар’я ПРОДАН, яка стала однією з 50 дівчат і 50 хлопців, відібраних на проект «Школа успіху».

повний текст>>>

БЕЗ МАРШРУТНИХ АФЕР 19.10.2018
БЕЗ МАРШРУТНИХ АФЕР
Махінації з транспортними засобами у Кам’янці-Подільському не пройдуть, - запевнив під час координаційної ради з питань перевезення пасажирів заступник міського голови Сергій БАБІЙ. А річ у тому, що до конкурсу на пасажирські перевезення залишаються лічені дні, а вже є інформація про можливі брудні технології гри. Аби цього не сталося, вчора під час засідання виконкому міська влада офіційно цьому завадила, ухваливши відповідне рішення.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

100-РІЧЧЯ ПРИСЯГИ 19.10.2018
100-РІЧЧЯ ПРИСЯГИ
Наступного року Кам’янець-Подільський відзначатиме 100-річчя з дня складання Присяги на вірність Українській Народній Республіці. Програма заходів із вшанування цієї події сьогодні має назву «Присяга 1919».

повний текст>>>

ВИМАГАЮТЬ ПЕРЕВІРОК ЗА РОЗКЛАДОМ 19.10.2018
ВИМАГАЮТЬ ПЕРЕВІРОК ЗА РОЗКЛАДОМ
17 жовтня у столиці відбувся Інспекційний форум «ПЕРЕВІРОК.NET» за участі прем’єр-міністра Володимира ГРОЙСМАНА і керівництва профільних структур.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 31 — 40 з 4100
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі