Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 20 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

02.07.2010
ВСI НА ІВАНА КУПАЛА!

7 липня в с.Оринин (кафе «Перевесло») відбудеться районне свято Iвана Купала. 
повний текст>>>
Автор: 
Кількість коментарів:  1

02.07.2010
ДЖЕРЕЛО БРУДНЕ, АЛЕ ВОДА ЧИСТА
Складні погодні умови та забруднення Дністра викликали у кам’янчан занепокоєння якістю питної води. Прес-служба КП «Міськтепловоденергія» (Вероніка ВЛАСЮК) надала коментар заступника директора з питань водопостачання та водовідведення КП «МТВЕ» Сергія БОДНАРЯ:
- Справді, у зв’язку з тривалими дощами та повінню в Чернівецькій області значно погіршилася якість води в річці Дністер. Додає клопоту і значне забруднення невеличких річок, які впадають у Дністер. Але кам’янчанам подається якісна питна вода, незважаючи на те, що підприємство несе значні витрати, оскільки в десять разів довелося збільшити кількість реагентів. На станції водоочищення Дністровського водогону є достатньо реагентів, необхідних для приготування води, що відповідатиме ДСТУ «Питна вода». Нині випогодилося, тому ситуація дещо покращилася, хоча ми і надалі готові до випробовувань стихією.
Співробітниками КП «МТВЕ» спільно із санепідемстанцією щогодини проводиться відбір води в різних куточках міста, що дозволяє контролювати її якість. Можемо запевнити кам’янчан, що вода є придатною для споживання та відповідає всім стандартам.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

02.07.2010
ПАНIВЦІ З МIСТОМ ДРУЖИТИ НЕ ХОЧУТЬ
Даремним витрачанням часу назвав міський голова Анатолій НЕСТЕРУК спроби дійти взаєморозуміння з громадою села Панівці в питанні облаштування заводу з переробки сміття на території колишніх відстійників м’ясокомбінату.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

02.07.2010
ОРИНИН: НЕПОГАНI ПЕРСПЕКТИВИ ПРИ ВИРIШЕННI ПРОБЛЕМ

Вчора відбулася чергова колегія РДА, на якій було заслухано звіт Орининського сільського голови та затверджено план роботи райдержадміністрації на III квартал.

повний текст>>>
Автор: 

02.07.2010
ОБЛАСТЬ НАМ ДОПОМОГЛА

Як повідомив голова РДА Михайло ЖЕЛIЗНИК, завдяки сприянню голови ОДА Василя ЯДУХИ цього тижня з Резервного фонду обласного бюджету на ліквідацію наслідків стихії (паводка та затоплення) нашому району було виділено 400 тис.грн.

повний текст>>>
Автор: 

02.07.2010
СТИХIЯ ВИННА НЕ В УСЬОМУ

Журналісти у вівторок запитали в міського голови Анатолія НЕСТЕРУКА, чи не постраждало місто від негоди.
Анатолій Макарович повідомив, що, на щастя, руйнівних наслідків не було, але стихія спровокувала дві ситуації, які примусили декілька десятків людей працювати в ніч, коли природа вирувала.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

02.07.2010
КОМУ НИНI ЛЕГКО?..
Міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, коментуючи участь у роботі обласної колегії, зазначив, що ситуація з виплати заробітної плати по області не є простою. Щодо Кам’янця, то на неї безпосередньо впливає становище на промислових підприємствах міста.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

02.07.2010
СЕЛА РАЙОНУ ПОТЕРПАЮТЬ ВIД ПОВЕНІ

25 червня на місці стихійного лиха, яке сталося між селами Грушка та Лисківці, побував голова ОДА Василь ЯДУХА. На той час  фахівці факультету військової підготовки К-ПНУ та філії «Облавтодору» за півдоби відновили транспортне сполучення в напрямку Чабанівки, встановивши тимчасовий міст, і приступили до зведення нового.

повний текст>>>
Автор: 

02.07.2010
РЕГІОНАЛИ - ЗА ГУМАННЕ СУСПІЛЬСТВО!

Поруч із нами часто живуть люди, які потребують постійної турботи та піклування: самотні пенсіонери, ветерани Великої Вітчизняної війни, інваліди. Увага до цих соціально незахищених верств населення завжди була показником рівня демократії, громадянської свідомості та просто гуманності суспільства.

повний текст>>>
Кількість коментарів:  1

25.06.2010
ЛИХО ВIД СТИХІЇ

Лихо сталося вночі 22 червня. Близько півтори тисячі мешканців сс.Лисківці, Чабанівка, Гута-Чугорська та Липи були відрізані від транспортного сполучення. I не лише...
Між Грушкою та Лисківцями потужною течією змило та віднесло на 300 м залізобетонний міст. Змило також підстанцію (черговий ледве встиг вискочити з приміщення та вилізти на пагорб) і 8 ліній електропередач, знеструмивши 14 сіл. Водозабірний пункт, який забезпечує водою Стару Ушицю та навколишні села, теж затопило. Черговому, котрий перебував у пункті, вдалося випірнути через вікно та протриматися до ранку на даху будівлі. Затопило також 10 свердловин з 11-ти. Під загрозою закриття опинилися Староушицька лікарня та дитячий санаторій «Дністер», де реабілітацію проходять 97 дітей із соціально незахищених категорій населення.
Маршрутка, яка о 7.00 здійснює доставку пасажирів у місто, теж опинилася в пастці. Але найгіршим виявилося те, що учень не зміг взяти участь у ЗНО. Але голова РДА Михайло ЖЕЛIЗНИК пообіцяв допомогти йому пройти тестування.
Також водою змило пасіку з 20-х вуликів. За щасливою випадковістю, одну пасіку напередодні стихії зі злощасної долини було вивезено.

повний текст>>>
Автор: 
Кількість коментарів:  1


Новини 3831 — 3840 з 4060
Початок | Поперед. | 382 383 384 385 386 | Наст. | Кінець Всі