• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 23 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ МОНУМЕНТ ДЖУРИ! 28.06.2018
ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ МОНУМЕНТ ДЖУРИ!
23 червня засновник Благодійного фонду «Міст» ім.Михайла Савенка, який опікується інтернатними закладами області, в тому числі й на Кам’янеччині, зробив ще одну гарну справу.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

СУБСИДІЯ - НА СЛУХУ 22.06.2018
СУБСИДІЯ - НА СЛУХУ
На запитання жителів міста щодо оформлення субсидій за новими правилами відповідає заступник начальника відділу соціальних гарантій, компенсацій та у справах сім’ї департаменту соцзахисту населення Анна МЕДВЕДИК:

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ВІДБУВСЯ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФОРУМ 22.06.2018
ВІДБУВСЯ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФОРУМ
Мер Кам’янця Михайло СІМАШКЕВИЧ поділився досвідом співпраці з головами місцевого самоврядування України під час ХІV Українського муніципального форуму, що відбувся в Києві 18-19 червня.

повний текст>>>

ЗІБРАЛИСЯ ПОЗАЧЕРГОВО 22.06.2018
ЗІБРАЛИСЯ ПОЗАЧЕРГОВО
Технічні питання скликали районних депутатів на позачергову сесію райради, яка відбулася 19 червня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

МІСТО ЗУПИНИТЬСЯ, ЯКЩО НЕ РОЗЧИСТЯТЬ ПРОСПЕКТ 22.06.2018
МІСТО ЗУПИНИТЬСЯ, ЯКЩО НЕ РОЗЧИСТЯТЬ ПРОСПЕКТ
Через тиждень-два місто може опинитися в ситуації, коли головна транспорта артерія - проспект Грушевського - просто перестане справлятися з потоком машин. І сьогодні там доволі важко їхати, адже пересуватися можна фактично лише однією смугою - решта вщент заповнені припаркованими автомобілями. На парковки з порушеннями всім начхати - жодний водій не поплатився штрафом чи евакуацією авто. Проте справа стане набагато серйознішою, коли проспектом цілий місяць курсуватимуть фури.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

У МЕДИКІВ - ПЕРЕСЕЛЕННЯ 22.06.2018
У МЕДИКІВ - ПЕРЕСЕЛЕННЯ
Віднедавна приймальне відділення і травмопункт міської лікарні змінили місце прописки - їх перевели на інші площі. Так, приймальне відділення перенесли в приміщення ургентної лабораторії (вхід з боку Лесі Українки) міської реанімації. А ось травмопункт оселився у «старшого брата» - травматологічному відділенні.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

У ЦЕРКВІ СПОРУДИЛИ «ХРЕСТ ПРАВДИ ВІЙНИ» 22.06.2018
У ЦЕРКВІ СПОРУДИЛИ «ХРЕСТ ПРАВДИ ВІЙНИ»
Ось таке незвичне розп’яття Ісуса Христа з’явилося на території храму св.Івана Богослова при ПДАТУ (настоятель Юрій МАТВЄЙЦОВ). Виготовлене воно з осколків снарядів, привезених зі сходу України.

повний текст>>>

АРХЕОЛОГІЧНІ ХРОНІКИ: ЩО ЗНОВУ ВИКОПАЛИ? 22.06.2018
АРХЕОЛОГІЧНІ ХРОНІКИ: ЩО ЗНОВУ ВИКОПАЛИ?
На території Старого замку не тільки жваво проводять екскурсії, а й жваво копають. Цьому підтвердження - продовження археологічних досліджень на місці розташування церкви Покрови Богородиці та костелу святого Станіслава, які навколо себе збирають сотні туристів, що відірвалися від екскурсоводів. Про унікальні знахідки нам розповів кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Ігор СТАРЕНЬКИЙ.

повний текст>>>

УНІВЕРСИТЕТУ В ПОДАРУНОК 15.06.2018
УНІВЕРСИТЕТУ В ПОДАРУНОК
20 червня Національний банк України введе в обіг пам’ятну монету, присвячену 100-річчю Ка­м’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Ювілей відзначатимуть на загальнодержавному рівні, ад­-же, відповідно до законодавчих документів, подію внесено до переліку пам’ятних дат і ювілеїв 2018 року.

повний текст>>>

ДРУКУВАТИМЕМО КНИГИ 15.06.2018
ДРУКУВАТИМЕМО КНИГИ
Цього року міська влада ініціювала виділення коштів у розмірі 100 тисяч гривень для підтримки місцевих авторів і видавців.

повний текст>>>


Новини 41 — 50 з 3962
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі