• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 23 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

07.05.2010
ГЕРОЙ, ЯКОГО НЕ ЗАБУДУТЬ
Про війну нам сьогодні нагадує хіба що бронзова фігура солдата, який схилився над вічним вогнем у скорботнім мовчанні, стрімкі рядки бронзових написів на мовчазному обеліску з іменами тих, хто не повернувся з поля бою, та люди, які ставлять букети квітів до обеліска і цим самим підтверджують свою готовність будь-якої хвилини повторити подвиги загиблих.
Ті, кому випало велике щастя дожити до Дня Перемоги, сьогодні уже ветерани. А чи все ми знаємо про цих людей, про їхні бойові та трудові подвиги?
Звичайно, ні. А шкода, бо імена таких людей потрібно золотими літерами заносити в історію їхнього села або міста, щоб молодь більше знала про них, аби мала на кого рівнятися.
Одним із таких людей є Михайло КУШНIР.

07.05.2010
ЛЮДИНА ВІЙСЬКОВОГО ГАРТУ
З кожним днем усе менше залишається людей, які захистили нашу землю від німецької чуми, а потім відбудували з руїн державу. Серед них знана в місті людина - ветеран Великої Вітчизняної війни, полковник у відставці, колишній голова міської ради ветеранів війни та праці Василь АНДРЕЄВ. Коли розпочалася війна, Василю було лише 16.
Автор: 

09.04.2010
ЕЛIКСИР МОЛОДОСТI ТА ЩАСТЯ
Безперечно, професію педагога можна зарахувати до числа найважливіших. Окрім того, що ці люди нас навчають, зі знаннями вони нам віддають і часточку себе. Саме за таким принципом діють, працюють і живуть справжні педагоги. I незалежно від того, викладає ця людина сьогодні чи ні, чи перебуває на заслуженому відпочинку, справжній Вчитель - це діагноз. «Хвороба» на все життя.
Цією «хворобою» в дитинстві захворіла і Галина (по документах, Ганна) ГОНЧАРУК. Нею активно «хворіла» понад чотири десятки років. Та й нині, коли майже 20 років уже на заслуженому відпочинку, продовжує носити в собі цю «недугу». Але перед тим, як «занедужати» Галині Митрофанівні довелося добряче скуштувати життєвої солі.
Автор: 

09.04.2010
ТУТ ПОТРIБНI ФАНАТИ
Працівники «убойного» відділу, озброєні до зубів, із найсучаснішими засобами зв’язку та ще й ті, що переслідують злочинців на «крутих» автомобілях, викликають захоплення в хлопчаків і сповнюють юні серця романтизмом...
На жаль, сюжети телесеріалів не відповідають дійсності. Працівникам карного розшуку доводиться працювати в надзвичайно важких умовах. З ранку до ночі, без вихідних і свят, у спеку чи хурделицю... Проте працювати в карному розшуку можуть люди, закохані та віддані цій справі.

02.04.2010
СМИРНОВСЬКИЙ ХЛОПЕЦЬ

Він народився і виріс у місті, більшу частину свого життя пропрацював у лінійному відділі міліції (ЛВМ) на станції Кам’янець-Подільський. Про-йшов шлях від простого оперуповноваженого до начальника, від молодшого сержанта до підполковника. 7 квітня начальнику ЛВМ Ігорю КШЕМІНСЬКОМУ виповниться 40 років. I, як зізнається сам ювіляр, його батькам нині не повинно бути соромно за сина.

26.03.2010
ЯРЕМА НЕ ПРОПАДЕ

Однi його називають генератором iдей, iншi - популiстом, для декого вiн став добрячою кiсткою в горлi. Його можна любити або ненавидiти, але в жодному разi не залишатися байдужим. Яким вiн залишиться для жителiв району - покаже час.
Ще не вiдомо, чи буде завершальним цей тиждень для голови РДА Ростислава ЯРЕМИ на займанiй посадi, але достеменно вiдомо одне - вiн залишатиметься полiтиком, який пильно слiдкуватиме за подальшою долею Кам’янеччини.
У будь-якому випадку це iнтерв’ю буде останнiм, яке дав голова райдержадмiнiстрацiї, призначений Вiктором ЮЩЕНКОМ.

Автор:  Алла БАБЛЯК / 

26.03.2010
ШУТЯК ПООБІЦЯВ ЗМІНИ

23 березня начальником УМВСУ в Хмельницькій області призначено полковника міліції Сергія ШУТЯКА.

26.03.2010
ГУБЕРНАТОР - З ДОСВІДОМ

18 березня Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ призначив головою Хмельницької облдержадміністрації Василя ЯДУХУ.

19.03.2010
«ПРИДУМАТИ ТЕ, ЧОГО ЩЕ НЕ БУЛО»
Талановиті уродженці Кам’янця-Подільського, як правило, шукають слави поза межами рідного міста. Але є приємні винятки, які засвідчують: можна досягти значних висот, не покидаючи міста над Смотричем. Професор Юрій ТЕПЛІНСЬКИЙ - яскравий приклад того, що це реально. Судіть самі: Юрій Володимирович, якому через кілька днів виповниться 60 років, усе життя прожив у рідному місті (за невеликим винятком - року служби в армії та трьох років навчання в аспірантурі). Але здобутки має вагомі: із грифом «вперше у світовій математичній літературі». Якщо монографію математика з Кам’янця перекладають англійською мовою та видають в Європі та США, це визнання надзвичайно високого гатунку. Автор:  Олег БУДЗЕЙ

19.03.2010
ОДИН ІЗ ПАТРІАРХІВ ЖКГ
Життя в сучасному місті з його динамічними ритмами важко собі уявити без систем тепло- і водопостачання, водовідведення, вивезення сміття та низки інших послуг, якими ми щодня користуємося, навіть не задумуючись над тим, хто забезпечує їх щоденне функціонування. Забуваємо ми також поцікавитися, коли житлово-комунальні послуги стали такими масовими, як сьогодні, та хто, власне, стояв біля їх витоків у нашому місті.
Саме тому напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення ми запросили на розмову відомого в місті господарника, громадського діяча, депутата міськради сімох (!) скликань, президента депутатського клубу, директора Кам’янець-Подільського МБТІ, почесного працівника житлово-комунального господарства України Анатолія КАЧУРОВСЬКОГО. Понад 30 років свого життя віддав він роботі в цій галузі, за що став лауреатом міжнародних нагород «Лідери ХХІ ст. - Лаври Слави» та «ТОП-менеджер України», був нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом», орденом Преподобного Нестора Літописця, відзнакою Кам’янець-Подільської міськради «Честь і шана», численними подяками та грамотами Міністерства ЖКГ, обласної та міської рад.


Особа 481 — 490 з 497
Початок | Поперед. | 46 47 48 49 50 | Наст. | Кінець Всі